Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Gronkowiec

02-02-2011
Gronkowiec jest bardzo wszędobylską bakterią. Można go znaleźć zarówno u ludzi, jak również zwierząt. Nie omija on jedzenia, wody, powietrza, kurzu ani ścieków. Należy jednak podkreślić, że dominującymi nosicielami gronkowca są ludzie, a niektóre jego odmiany występują tylko i wyłącznie u człowieka.

Gronkowiec Złocisty

Najgroźniejszą odmianą dla człowieka jest gronkowiec złocisty, powodujący wiele trudnych do wyleczenia zakażeń. Co ciekawe aż 10-50% ludzi to nosiciele gronkowca złocistego! Zazwyczaj umiejscawia się on w przedsionku nosowym, ale można go również znaleźć na błonach śluzowych górnych dróg oddechowych, w gardle na skórze, a nawet w drogach rodnych kobiety. Uznawany jest on za jedną z najniebezpieczniejszych chorób skóry oraz układu wewnętrznego człowieka.

Całkiem niedawno zostały przeprowadzone badania laboratoryjne na jednym z produktów, który jest dostępny w naszym sklepie. Konkretnie chodzi o Niejonowe Nano Srebro koloidalne AG 25 z płaską nanoczasteczką Vitacolloids .

Jak pokazuję te badania gronowiec złocisty jest podatny na działanie tego produktu . Na szalce laboratoryjnej wszystkie szczepy gronkowca złocistego zostają unicestwione w 180 minut . Oczywiście następuje to po bezpośrednim kontakcie srebra z bakteriami. Pełen raport z tych badań dostępny jest na stronie producenta pod tym linkiem: kliknij tutaj

Więcej informacji , skrócony wyciąg z badań możesz przeczytać też na karcie produktu bezpośrednio klikając na przykład w zdjęcie poniżej.

Niejonowe Nano Srebro koloidalne Ag 25ppm z płaską nanoczasteczką vitacolloids.pl

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.