Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011Miód Manuka

Ostatnia aktualizacja - 01-09-2014

Jakże wiele zastosowań miodu znamy z opowiadań naszych starszych członków rodziny. Powszechnie znane jest wiele gatunków miodów i tak naprawdę każdy z nich posiada swoje unikatowe właściwości. Całkiem niedawno pojawił się na rynku polskim nowy gatunek miodów, których działanie okazało się bardzo wyjątkowe.

[more]miody manuka

Miód Manuka, bo to o nim mowa, przebojem wdarł się do Polski i zawojował rynek w ostatnich dwóch latach. Zyskał sobie przez ten czas wielu zwolenników oraz zdobył wiele nagród:
* Laur Konsumenta - Odkrycie 2010,
* Laur Konsumenta - Odkrycie 2011,
* Eco Laur konsumenta 2009 i Zdrowa Jakość

 

 

Bestsellery z tej kategorii

Poniżej przedstawiamy wyniki najnowszych badań z Lipca 2014 jakie zostały przeprowadzone na miodach Manuka MGO.
Badania przeprowadzone na zlecenie wyłącznego importera Miodów Manuka w Polsce w niemieckim Laboratorium Quality Services GMBH w Niemczech.

Wyniki potwierdzają wysoką jakość miodów oraz stężenie substancji czynnej, czyli Methylglyoxalu w miodach Manuka.

Nazwa badanego mioduGwarantowana zawartość MGOFaktyczna zawartość MGOIlość MGO powyżej gwarantowanej
Miód Manuka MGO 250+250 mg/kg480 mg/kg230 mg/ kg
Miód Manuka MGO 400+400 mg/kg620 mg/kg220 mg/kg
Miód Manuka MGO 550+550 mg/kg750 mg/kg200 mg/kg


Warto przekonać się osobiście o znakomitych właściwościach charakteryzujących miód Manuka. Gdzie kupić ten szczególny produkt?

Oczywiście, w sklepie VITAMARKET.pl. vitamarket.pl- certyfikowany sprzedawca miodów manuka

  • Tylko u nas możesz dokładnie obejrzeć każdy miód w prezentacjach 360 stopni.
  • Sklep Vitamarket.pl jest certyfikowanym sprzedawcą Miodów Manuka w Polsce co potwierdza certyfikat uzyskany od wyłącznego importera.

Co jest takiego unikalnego w miodzie Manuka?

  • Po pierwsze: Miody Manuka ciągle posiada wszystkie cechy typowe dla innych miodów.
  • Po drugie: pochodzi on z wyjątkowego regionu, Nowej Zelandii, w którym rośnie krzew Manuki. Jest to jedyne miejsce na świecie, gdzie możemy spotkać tę roślinę. Krzew ten zwany również drzewem herbacianym używany był od dawna przez Maorysów i Aborygenów jako drzewo o unikalnych właściwościach .

Dowiedz się więcej o drzewie Manuka


Dzięki temu, że miód produkowany jest przez pszczoły żywiące się nektarem z kwiatów tego drzewa, posiada on wyjątkowy składnik:

Methylglyoxal - jest to związek produkowanym w każdej komórce organizmu, powstającej na skutek przemian biochemicznych. Składnik ten przenoszony jest w całości do miodu, jest stabilny, odporny na ciepło, światło i aktywności enzymów w płynach ustrojowych. Właściwości różnorodnych miodów powstają poprzez powstawanie nadtlenku wodoru. Ta własność jednak znika, gdy dochodzi do kontaktu miodu z ciałem. Odmienne działanie wyróżnia miody Manuka. Opinie osób, które wypróbowały ten produkt, potwierdzają, iż powinien się on koniecznie zagościć również w Państwa domach.

Zastosowanie Miodu Manuka:

Poczytaj więcej o właściwościach miodów manuka

Pamiętaj! Nieważne czy jesteś z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, Szczecin, Lublin, Gdańsk, Wrocław, Olsztyn, Gdynia, Białystok czy z innego miejsca w Polsce, jeśli zastanawiasz się gdzie kupić miód Manuka, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Przesyłkę najtaniej doręczy Ci kurier bądź listonosz. Będziesz mógł także zapłacić za pobraniem za swój Miód Manuka. Opinie osób, które już zakupiły ten produkt potwierdzają jego znakomite właściwości.

Uwaga !

Dla osób, które są chcą być pewne, że miód, który kupują na pewno jest oryginalny przygotowaliśmy, krótki poradnik, w którym można poczytać a następnie obejrzeć film

zabezpieczenia miodów manuka MGOPodkategorie:

Sortuj według:
Strona: [1]  2
38 produktów w tej kategorii: Strona: [1]  2


Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.