Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011Nano koloidy Vitacolloids

To kategoria gdzie umieściliśmy wyjątkowe w naszej ocenie produkty o szerokim spektrum działania. Produkty Vitacolloids to obecnie dwa najlepiej sprzedające się produkty w naszym sklepie, których jakość została doceniona przez naszych klientów. 

  • nano srebro koloidalne
  • nano złoto koloidalne

Czym one różnią się od zwykłych dostępnych na rynku produktów ?

[more]

kształ czasteczki standardowych koloidówW przeciwieństwie do innych koloidów na rynku, które w zdecydowanej większości otrzymywane są w sposób chemiczny ( wraz z zanieczyszczeniami chemicznymi), produkty Vitacolloids produkowane są całkowicie w sposób fizyczny. Metoda produkcji pozwala otrzymywać niejonowe nanocząsteczki o krystalicznej formie. Cząsteczki te mają kształt płytek , płatków, które całą swoją powierzchnią przylegają do miejsc na które działają. 

UWAGA - kształt ten jest chroniony patentem i w związku z tym trudno ich szukać w innych koloidach !

Koloidy konkurencji mają cząsteczki sferyczne zbliżone kształtem do kuli co sprawia, że powierzchnia czynna w miejscu styku z miejscem na które mają działać jest bardzo mała .

To w sumie tak, jakby na stół położyć kulę bilardową, która styka się z nim w jednym miejscu !

płaski kształt czasteczki koloidów Vitacolloids Koloidy Vitacolloids działają jak kartka papieru, która położona na stole oddziałuje na niego całą swoją powierzchnią ! Maksymalna do uzyskania powierzchnia czynna sprawia, że właściwości tych produktów są nieporównywalnie lepsze niż innych z tego segmentu rynku. Nano koloidy Vitacolloids produkowane są z zachowaniem maksymalnych norm bezpieczeństwa i są w 100 % bezpieczne.

Zalety:

  • Unikalny kształt nanocząsteczki w formie płatków.
  • Maksymalna powierzchnia czynna z 1 g aż 100 m2 powierzchni czynnej
  • Niejonowe, bezpieczne koloidy
  • Brak zanieczyszczeń chemicznych
  • koloidy przezroczyste nie wykazują reakcji na światło ( standardowe koloidy są żółte lub zmieniają kolor pod wpływem światła .
  • Wysokie stężenie aż 25 ppm
  • Długotrwałe działanie


Sortuj według:

18 produktów w tej kategorii:


Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.