Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011Miód Manuka MGO 550+

Miód Manuka MGO 550+Manuka Health to firma z Nowej Zelandii, która zajmuje się pozyskiwaniem, produkcją i dystrybucją, najwyższej jakości miodu, jakim jest znany już dziś na rynku, niezwykle ceniony i pożądany miód Manuka, który posiada nieocenione właściwości, działające na nasze zdrowie, zarówno psychiczne, jak również i fizyczne.

[more]

Dostępny przez nas miód posiada 550mg/kg stężenia MGO, który decyduje o silnym właściwościach charakterystycznych tylko dla miodów Manuka. Jest to jeden z najlepszych wśród Manuka miodów o największej ilości MGO, który bardzo korzystnie wpływa na zdrowie.

To najmocniejszy spośród miodów Manuka!

Prezentowany tu miód Manuka jest idealnym uzupełnieniem diety, zapewniające lepsze samopoczucie, witalność i siłę. Produkowany miód posiada udowodnione naukowo właściwości, które otrzymujemy dzięki pobieraniu nektaru z drzewa Manuka, rosnącego w Nowej Zelandii. Miód Manuka 550+ jest przeznaczony dla każdego, kto dba o siebie i stara się zdrowo żyć, biorąc z życia wszystko to, co najlepsze. Idealne rozwiązanie na układ pokarmowy. Już teraz możesz wspomóc trawienie. Jeśli dokonasz zakupu tego specyfiku wzmocnisz swój układ odpornościowy, poradzisz sobie ze wszelkimi problemami skóry. Miód Manuka 500+ dzięki naturalnym związkom, jest niezwykle zdrowym produktem, który już teraz, może być Twój.

Dowiedz się więcej na temat oznaczeń Miodów Manuka
Sortuj według:

2 produkty w tej kategorii:


Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.