Darmowa dostawa już od 250 zł

Mądrość natury wyposażyła człowieka w możliwość przeżycia przynajmniej stu lat życia. Od dnia narodzin decydujemy o wykorzystaniu tych możliwości. Poprzez wybór stylu życia określamy długość, jak i jakość naszej egzystencji. Na funkcjonowanie organizmu ma wpływ kilka czynników, lecz jednym z najważniejszych jest

Zdrowe Jedzenie
Pokarm jest istotnym elementem, warunkującym zdrowie - zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Prawidłowy dobór diety,

 

 

jej różnorodność oraz czerpanie z naturalnych składników sprzyja aktywności oraz pozwala w pełni cieszyć się radością życia. Pamiętajmy stare powiedzenie : Jesteś tym , co jesz ! A zatem, dbając o siebie, powinniśmy zwracać uwagę na nasze pożywienie.

Podstawową zasadą prawidłowego żywienia jest dostarczanie organizmowi wszystkich niezbędnych składników pokarmowych, w ilościach i proporcjach odpowiadających jego zapotrzebowaniu. Należy brać pod uwagę wiek, stan zdrowia, rodzaj wykonywanej pracy, styl życia oraz obciążenie genetyczne ( np. tendencje do otyłości, cukrzycy itp.) Istotne znaczenie ma również pora roku czy otaczające warunki klimatyczne.

Zasady prawidłowego odżywiania zawarte są w Piramidzie Żywienia. Została ona stworzona ponad 50 lat temu przez naukowców w USA i od tego czasu jest systematycznie dopasowywana do wymogów współczesnego społeczeństwa. Piramida żywienia informuje ile posiłków i z czego złożonych, powinniśmy przyjmować w ciągu dnia. To, co najważniejsze w racjonalnym żywieniu znajduje się na dole piramidy, tuż nad podstawowym czynnikiem gwarantującym dobre zdrowie czyli aktywnością fizyczną.

Zdrowa żywność

BARTNIK Miód Spadziowy, 250 g BARTNIK Miód Spadziowy, 250 g
Producent: Bartnik
Cena:

17,70 zł

szt.
zobacz więcej
Belissa 40+, 50 tabletek Belissa 40+, 50 tabletek
Producent: Aflofarm
Cena:

20,99 zł

szt.
zobacz więcej
Biała herbata Pai Mu Tan, 500 g Biała herbata Pai Mu Tan, 500 g
Producent: Edumed
Cena:

59,99 zł

szt.
zobacz więcej
Cukier trzcinowy, 1 kg Cukier trzcinowy, 1 kg
Producent: Edumed
Cena:

15,99 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium