Vitamarket.pl
Miód Manuka MGO 400+ - Vitamarket.pl

Darmowa dostawa już od 250 zł

Absolutnie najpopularniejszy Miód Manuka o bardzo wysokiej zawartości methylogloxalu w ekonomicznym opakowaniu 500 g.
Polacy coraz częściej sięgają po znane i sprawdzone naturalne metody, pomagające w walce z różnymi dolegliwościami. W problemach zdrowotnych, szczególnie skuteczny okazuje się być miód i produkty wytwarzane na jego bazie.


Jednym z miodów, który zasługuje na szczególną uwagę jest miód wytwarzany z nektaru kwiatów nowozelandzkiego krzewu herbacianego Manuka, charakteryzujący się wyjątkowymi właściwościami charakterystycznymi tylko dla miodów Manuka.

Miody Manuka są w 100% naturalnymi produktami o wyjątkowych właściwościach korzystnie wpływających na zdrowie i kondycję całego organizmu.
Jeśli jeszcze nie słyszałeś o miodach Manuka to czas najwyższy nadrobić zaległości. Proponowany Państwu miód Active Manuka MGO 400+ 500mg to jeden z najbardziej zdrowotnych produktów jakie możemy zaproponować. MGO jest niezwykle cenną substancją naturalną, której tak wysokie stężenie 400mg/kg możliwe jest tylko i wyłącznie w przypadku tych produktów. Miód Manuka- opinie świadczą same za siebie o wspaniałych właściwościach tego miodu i dlatego jest on godny polecenia każdemu. Gdzie kupić miód Manuka? Oczywiście tylko w naszym sklepie, gdzie czekają na Ciebie przystępne ceny.

MGO, gdyż to pojęcie może brzmieć niezrozumiale, jest substancją o wyjątkowych właściwościach, która korzystnie wpływa na układ pokarmowy. Miód ten wykazuje także doskonałe zdolności do poprawiania wydolności naszego układu odpornościowego.

Dlaczego MGO jest tak istotne w naszych miodach? Jego stężenie w zwykłych miodach rzadko kiedy przekracza wartość 10mg/kg.

„Podczas badań przeprowadzonych na Politechnice Drezdeńskiej, analizie poddano 40 próbek miodów z całego świata różnego pochodzenia, w tym sześć rodzajów miodu z Manuka z Nowej Zelandii. Średni poziom methylglyoxalu w miodach innych niż z Manuka osiągał wartość 3.1 mg/kg, podczas gdy zagęszczenie tego składnika w sześciu miodach z Manuka wahało się pomiędzy 100 a 1000 mg/kg. Na tej podstawie badacze doszli do wniosku, że aktywność miodów była bezpośrednio związana z poziomem methylglyoxalu” – wyjaśnia dr Krystyna Podgórska, specjalista chorób wewnętrznych, Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Miód Manuka opinie są bardzo pozytywne, ale o jego działaniu świadczy także specjalny certyfikat. Proponowane dla Państwa opakowanie zawierające 500g miodu manuka powinno wystarczyć na około miesiąc regularnego przyjmowania po 1-2 łyżki przed każdym posiłkiem.

Tabela zawartości methyloglyoxalu w miodach manuka MGO

Oznakowanie
ilość methylglyoxalu (mg/kg)
MGO™ 100+                                               100 mg/kg - minimalna rekomendowana
MGO™ 250+                                               250 mg/kg - podwyższonaMGO™ 400+                                               400 mg/kg - wysoka - miód, o którym czytasz teraz
MGO™ 550+                                               550 mg/kg - bardzo wysokaMiód MGOTM 400 + Manuka Honey został przetestowany oraz uzyskał certyfikat potwierdzający zawartość minimalnej ilości dietetycznego metylogloxalu, naturalnego składnika obecnego w znacznych ilościach tylko w niektórych miodach z Manuka produkowanych na bazie dzikiej rośliny Manuka w Nowej Zelandii. Metyloglyoxal został zidentyfikowany na Politechnice Drezdeńskiej w Niemczech jako składnik, który nadaje Miodom Manuka niepowtarzalną wartość.

 

Miód Manuka MGO 400+

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium