Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Płatności przelewem.

 Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po wpłacie pieniędzy na podane konto.

Dane do dokonania przelewu:

nr konta: 16 1020 4580 0000 1702 0101 2822
PHU ROSNET
ul. Łowicka 9
96-200 Rawa Mazowiecka

 

Przelew na konto
 Kurier (do 30 kg)

16,90 PLN

Poczta Polska ( do 30 kg)

14,50 PLN

 

Płatności kartą kredytową za pośrednictwem systemu PAYU  . Akceptujemy karty: Visa, MasterCard i szybkie przelewy obsługiwane przez system PAYU
 

PAYU
 Kurier (do 30 kg)

21,99 PLN

 Poczta Polska ( do 30 kg)

16,50 PLN

 

W przypadku transakcji PAYU doliczana jest opłata za transakcję.

Płatności za pobraniem.

Zapłaty dokonujesz u listonosza/kuriera , który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz / kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki.

Płatność za pobraniem
 Kurier (do 30 kg) 

19,99 PLN

Poczta Polska (do 30 kg)

17,50 PLN

 Niestety Poczta Polska podniosła cennik na swoje usługi .
Dodatkowo Paczka Pobraniowa obarczona jest podatkiem VAT - stąd ta cena usługa pobrania


DARMOWA WYSYŁKA !!!

Wszystkie zamówienia na terenie kraju powyżej 250 PLN oraz wadze paczki, która nie przekracza 30 kg  premiowane są darmową wysyłką -
Kupując produkty za kwotę powyżej 250 PLN proszę wybrać spośród dostępnych opcji wysyłek - WYSYŁKA GRATIS POWYŻEJ 250 PLN (do 30 kg) !!!

UWAGA !!!
Darmowa wysyłka nie dotyczy przesyłek zagranicznych !!!

Przesyłki zagraniczne
 

Przesyłki międzynarodowe są wyceniane na podstawie wagi paczki. Prosimy wszystkie osoby zainteresowane wysyłką zagraniczną o kontakt z nami w celu uzgodnienia kosztów . W tym celu proszę przesłać do nas informację z listą produktów , które są do wysłania oraz krajem dostarczenia.

Podane na stronie ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

Ceny produktów objętych promocją obowiązują do wyczerpania zapasów. Nasza firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia po wyczerpaniu towarów objętych promocją. W takim przypadku poinformujemy niezwłocznie drogą mailową lub telefoniczną o niemożliwości zrealizowania zamówienia. Przy zamówieniach opłaconych przelewem lub kartą płatniczą bądź kredytową - zwrócimy 100 proc. wpłaconych środków.

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.