Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Niejonowe Nano Srebro Koloidalne Ag 25 ppm, 300 ml


Dostępność: Wysyłka w 24 h
Producent: Vitacolloids - Vitamarket.pl
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:69.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Niejonowe Nano Srebro koloidalne posiada w sobie najwyższej czystości (99,999%) srebro.

Srebro koloidalne Vitacolloids właściwości:

 • szklana butelka.
 • Niejonowa postać nano srebra jest bezpieczna dla ludzi.
 • Nanokoloid Vitacolloids (nie mylić z powszechnie dostępnymi tańszymi wersjami jonowych koloidów srebra) nie jest wrażliwy na światło, nie zmienia koloru  pod jego wpływem.
 • Opatentowany kształt nano cząsteczki - płaski kształt wielokrotnie zwiększa powierzchnię czynną.
 • Brak chemicznych zanieczyszczeń.
 • Idealne do cery trądzikowej
 • Stężenie 25 ppm - ponad 2 x więcej niż AG 100 firmy Biomedica, które do Listopada 2014 roku sprzedawane było jako srebro koloidalne do picia.
 • jaki kolor ma srebro koloidalnePrawdziwe nano - srebro koloidalne najrzadziej spotykanym typem srebra koloidalnego znajdującego się obecnie na rynku. Powodem tego jest dosyć złożony proces produkcji co przekłada się na jego wysoki koszt wyprodukowania.

  powierzchnia czynna srebra koloidalnego vitacoloids porównanie

   

   

   

  Choć przy uszkodzeniach skóry najczęściej sięgamy po olejek lawendowy to srebro koloidalne dzięki swojej optymalnej przyswajalności stanowi tu znakomitą alternatywę. Nanokoloid srebra może być w dużych ilościach rozprowadzane na skórę. Miejsca zmienione można spryskać rozpylonym srebrem koloidalnym, natrzeć wacikiem lub założyć kompres.

  Wodę srebrną należy nanosić na skórę za pomocą okładów np. wyjałowioną gazą, lub ewentualnie za pomocą rozpylacza. Można go również polewać bezpośrednio na skórę.

  UWAGA!
  Żeby uzyskać maksymalny efekt należy pamiętać, że srebro koloidalne potrzebuje czasu, żeby zaczęło działać, dlatego pozwól, żeby srebro oddziaływało minimum 20 - 30 minut na miejsce na które zostało nałożone. Przez ten czas nie zmywaj go, nie kładź żadnych kremów, maści, makijażu itd.

  Nie należy stosować w przypadku uczulenia na srebro metaliczne

   

  Porównanie srebra koloidalnego Vitacolloids z innymi produktami na rynku:

  • Kolor - Niejonowe Nano srebro 25 ppm jest przezroczyste i wygląda jak woda. 
  • Kształt nano czasteczki:

   Nasze koloidy produkowane są w oparciu o opatentowaną metodę fizyka Macieja Bieguńskiego, która gwarantuje płaski kształt nano cząsteczki.

   Jaki to ma wpływ na właściwości nano koloidów ? 

   Płaska nano cząsteczka
   doskonale przylega do powierzchni na którą działa, dzięki temu wielokrotnie zwiększona jest powierzchnia czynna koloidu.

  Srebro koloidalne Vitacolloids to bez wątpienia wysokiej jakości srebro na rynku.

  Stężenie: 25 ppm ( czyli 25 mg/1l)
  Opakowanie: 300 ml w szklanej butelce.

  Niejonowe Nano Srebro koloidalne Ag 25 ppm skład INCI:

  Silver (Nano) 25ppm, Aqua

  Srebro koloidalne Vitacolloids a badania laboratoryjne.

  Kierunek badaniaWynikPełny raport

  Gronkowiec złocisty (Staphylococcus Aureus)


  Candida Albicans


  Streptococcus pyogees

    

  Silne działanie przeciwbakteryjne
  redukcja 99.9 % po 180 minutach

  Silne działanie przeciwgrzybicze
  redukcja 99.9 % po 60 minutach

  Silne działanie przeciwbakteryjne
  redukcja 99.9 % po 180 minutach
   
  pdf ico

  Klebsiella pneumoniae


  pałeczka zapalenia płuc
   

  Silne działanie przeciwbakteryjne

  redukcja 99.9 % po 180 minutach
  pdf ico

  Escherichia Coli


  bakteria E-coli
   
  Silne działanie przeciwbakteryjne

  redukcja 99.9 % po 60 minutach
  pdf ico

  Cutibacterium acnes
   
  Silne działanie przeciwbakteryjne

  redukcja 99.9 % po 60 minutach
  pdf ico
  Pseudomonas Aureginosa
  Silne działanie przeciwbakteryjne

  redukcja 99.9 % po 60 minutach
   
  pdf ico

   

  UWAGA !

  Poniżej przedstawiamy raport z badań mikrobiologicznych potwierdzających skuteczność. Na stronie producenta dostępne są raporty z innych badań.

  badanie wpływy srebra koloidalnego cz.1

  badanie wpływy srebra koloidalnego cz.1  UWAGA
   

  Dostępna jest również wersja STRONG 50 ppm Niejonowego Srebra koloidalnego.

  Niejonowe Srebro koloidalne AG 50 ppm Vitacolloids.pl

   

  W ofercie dostępne jest również inne niejonowe koloidy Vitacolloids z płaską nanocząsteczką - kliknij w zdjęcie wybranego produktu.

  nano gold złoto koloidalne AU 250nano miedź koloidalna CU 250nano platyna koloidalna Vitacolloids PT 10 ppm

  Co to są nano koloidy ?

  siła srebraNano-koloidy to metal rozbity na bardzo małe cząstki - płytki zawierające po około 100 atomów każda, rozproszone w wodzie. Nano-koloidy wykazują zadziwiające właściwości: mają płytkową strukturę, są odporne na światło, są neutralne chemicznie, są niezwykle aktywne już przy bardzo małych stężeniach, a co najważniejsze są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt.

  Nano-koloidalne roztwory metali, to niezwykle małe klastery (płytki) z około 100 atomów każdy, zawieszone w idealnie czystej zdemineralizowanej wodzie. Dzięki temu uzyskano największą powierzchnię czynną. Wykazują silne działanie oraz inne właściwości, niespotykane przy stosowaniu tradycyjnych koloidów.

  Nano koloidy określa się jako niejonowe, co oznacza, że silnie zdyspergowana faza metaliczna takich koloidów nie zawiera chemicznie przyłączonych ujemnych grup anionowych, sam zaś metal nie występuje tutaj w postaci dodatniego kationu.

  Produkowane w ten sposób nano-cząsteczkowe koloidy metaliczne nie zawierają typowych zanieczyszczeń powierzchniowych, jakie towarzyszą koloidom wytwarzanym chemicznie. Niejonowe srebra wytwarzane są z czystego metalu (dostawcą jest Mennica Państwowa) o stopniu czystości 0,9999 lub 0,999999 kruszca i zachowują tę czystość przez cały proces produkcyjny.
  Oferowane zatem nano-koloidy wytwarzane są w wysokiej jakości wodzie pozbawionej substancji jonowych.

  Doskonała jakość produkowanej wody pozwoliły na użycie jej, jako nośnika dla nano-cząsteczek metali szlachetnych. Nie byłoby może w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że wytwarzanie tych nano-koloidów następuje wyłącznie poprzez proces fizyczny, całkowicie bezodpadowy i ekologiczny.

  Srebro jako metal jest znane od czasów starożytnych. Najstarsze znaleziska pochodzą z czwartego tysiąclecia p.n.e. Prawdopodobnie w Egipcie pierwszy raz użyte zostało srebro do celów zdrowotnych. Przez wieki różni uczeni odkrywali jego szczególne właściwości. Wspomnieć tu można chociażby kilka nazwisk powiązanych z badaniami i obserwacjami nad srebrem: Thomas, Graham ( 1805 - 1869), Carl Sigmund Franz Crede ( 1819 - 1892), Carl von Nageli ( 1871 - 1938).

  Pamiętaj, że nie ma znaczenia czy Twoim rodzinnym miastem jest Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin. Lublin, Olsztyn, Zakopane, Kraków, Katowice, Rzeszów, Łódź czy też inna miejscowość lub wioska. Srebro koloidalne wyślemy w każde miejsce w Polsce i dotrze do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe.


  Liczba opinii: 202
  Średnia ocena: 4.87

  - Łódź
  Rewelacyjny sklep - super obsługa i produkty.
  Polecam srebro koloidalne - dziala fantastycznie na wirusy, bakterie.
  Wrocę tu na pewno :)
  Irenn33 - Łódź

  Ocena: 5/5
  - Nowogrodziec
  Czy to srebro należy rozcieńczać z wodą? A jak z dawkowaniem u dzieci??
  Ocena: 5/5
  - Stalowa Wola
  Polecam sklep i produkty. Bardzo szybka dostawa i profesjonalna obsługa.
  Ocena: 5/5
  - Siedlce
  Mój syn zaczął stosować srebro koloidalne na trądzik. W krótkim czasie nastąpiła poprawa. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Zamosc
  Polecam to srebro ,kupuję od kilku lat, pomaga na wiele d o l e g l i w o ś c i całej rodzinie. Bardzo dobra firma.
  Ocena: 5/5
  - Janów Podlaski
  Srebro koloidalne tej firmy bardzo POLECAM !!! Moja mama leżała w szpitalu w bardzo ciężkim stanie, l e k a r z e nie wiedzieli jaka b a k t e r i a jest przyczyną (zdiagnozowany był g r o n k o w i ec) , ale a n t y b i o t y k i na ten rodzaj b a k t e r i i nie działały. Stan się pogarszał, nic nie pomagało....aby ratować mamę robiłam wszystko co możliwe...przeszukałam internet, opis podobnych przypadków, konsultacje z lekarzami...i natrafiłam na tą stronę, gdzie jest potwierdzone, że srebro bardzo silnie działa właśnie na gronkowce. Podaliśmy mamie srebro w godzinach południowych i już na wieczór, gdzie zawsze miała wysoką gorączkę, gorączki nie było, potem było już tylko lepiej. Lekarze byli zdumieni, bo jak potem przyznali, myśleli, że już z tego nie wyjdzie. Taka moja opinia i historia, może komuś pomoże..z mojej strony i naszej całej rodziny bardzo polecamy ten produkt i tą firmę. Pozdrawiam:)
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Dziwnie wyglądają te komentarze, pozwoliłem sobie więc dodać swój subiektywny testowy ten o to komentarz... Jak coś kupię i przetestuję na pewno będzie dotyczył tego produktu.
  Ocena: 5/5
  - Wieliczka
  Super sprzedawca polecam!!!! Produkt rewelacja
  Ocena: 5/5
  - szczecin
  Szybka wysyłka, bardzo dobrze zapakowane. Brak jedynie pokrywki do atomizera, ale nie jest to dla mnie minus ani problem :)
  Ocena: 5/5
  - Wrocław
  Bardzo dobry produkt w rewelacyjnej cenie. Jestem zadowolony
  Ocena: 5/5
  - Koszalin
  Faktycznie przesyłka ekspresowa. Skuteczność do sprawdzenia, dla mnie to coś nowego.
  Ocena: 5/5
  - Skierniewice
  Przesyłka dotarła bardzo szybko, zapakowana bardzo solidnie. To już moje kolejne zamówienie w tym sklepie. Polecam produkt. Pomimo etykiety na produkcie ja osobiście pije srebro koloidalne. Polecam i na pewno wrócę.
  Ocena: 5/5
  - Mielec
  Błyskawiczna przesyłka, produkt zgodny z opisem - dziś 1 raz będzie testowany jego skuteczność. Przemiłe, fachowe doradztwo Sprzedającego. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z tego sklepu. Polecam!
  Ocena: 5/5
  - Białystok
  Mogę potwierdzić, że to srebro koloidalne nadaje się do picia. Produkt pierwszej jakości. Wysyłka też bardzo szybka . Zdecydowanie polecam.
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Zrobiłem już naprawdę wiele zakupów w tym sklepie i jestem z niego bardzo zadowolony. Żadnych problemów z odbiorem produktów, profesjonalna obsługa i ogólnie wszystko ok.POLECAM.
  Ocena: 5/5
  - Rzgów
  Srebro od bardzo dawna było uznawane za najlepszy sposób dla mnie i mojej rodziny . Zawsze mam srebro w domu :). Polecam
  Ocena: 5/5
  - Głuchołazy
  Srebro koloidalne do picia ? Czemu nie .
  Najlepsze srebra na naszym rynku w połączeniu z nalewka czosnkowa można bardzo się uodpornić na wszelkie choróbska i świństwa chorobotwórcze :) pozdrawiam i zdrówka życzę Wszystkim

  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Stosuję srebro koloidalne od kilku miesięcy. Przestałam się męczyć z uporczywym katarem, polecam wszystkim :)
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  srebro, przy początkach przeziębienia wew i zew. do nosa, przy katarze , polecam niema nic lepszego :)
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Niejonowego srebra koloidalnego używam do płukania stanów zapalnych gardła i przemywania ran. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Kołobrzeg
  Zdecydowanie pomocne przy boreliozie. Bardzo chwalę srebro i polecam wszystkim.
  Ocena: 5/5
  - Tomaszów Mazowiecki
  Profesjonalna i szybka obsługa. Polecam z przyjemnością.
  Ocena: 5/5
  - Białystok
  Jestem bardzo zadowolona i na pewno w przyszłości będę korzystała ze srebra vitacolloids, jest jedyne w swoim rodzaju. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Poznań
  Bardzo porządny i słowny sklep. Polecam zdecydowanie innym kupującym ceniącym czas i bezproblemowość.
  Ocena: 5/5
  - Elbląg
  Szybko ,sprawnie i idealnie zapakowane
  Ocena: 5/5
  - Elbląg
  Jestem mile zaskoczona profesjonalizmem i obsługą, szczerze polecam.
  Ocena: 5/5
  - Sochaczew
  Szybko, tanio, zgodnie z opisem, czyli naprawdę ok
  Ocena: 5/5
  - Jędrzejów
  Zdecydowanie polecam zarówno obsługa sklepu vitamarket jak i przesyłka rewelacyjna
  Ocena: 5/5
  - Wieliczka
  Kupiłem po raz kolejny i nie zawiodłem się wszystko tak jak powinno być. Bardzo szybka wysyłka POLECAM
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Dobrze zaopatrzony sklep internetowy z miłą i fachową obsługą godny polecenia każdemu .
  Ocena: 5/5
  - Polkowice
  Świetna obsługa,zamówienia są idealnie realizowane,jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie vitamarket
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Super sklep expresowe zakupy .Polecam
  Ocena: 5/5
  - Tomaszów Mazowiecki
  wszystko okey, jestem pomyślnie zaskoczona i bardzo zadowolona z wyników stosowania srebra. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Gliwice
  Wszystko w najlepszym porządku. szybka i sprawna realizacja zamówienia.
  Ocena: 5/5
  - Kołobrzeg
  Szybka bezproblemowa profesjonalna obsługa polecam wszystkim
  Ocena: 5/5
  - Czeladź
  Super pod każdym względem. Szybka dostawa, a srebro bardzo dobre. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Świnoujście
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo szybka i miła obsługa. Srebro bardzo dobrej jakości, to srebro mogę polecić z czystym sumieniem nie inne .
  Ocena: 5/5
  - Reda
  Bardzo krótki czas realizacji zamówienia. Srebro zgodne z zamówieniem. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Jarosław
  Bardzo dobrze
  Ocena: 5/5
  - KRAKÓW
  Super. Zlecenie wykonane szybko, bez zastrzeżeń, zapakowane bezpiecznie. Polecam wszystkim
  Ocena: 5/5
  - Pabianice
  Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do klienta. Obsługa na infolinii przemiła, a dostawa sprawna.
  Ocena: 5/5
  - Poznań
  To srebro naprawdę działa, nigdy więcej nie kupie innej firmy, Przesyłka błyskawiczna.
  Ocena: 5/5
  - Biłgoraj
  Wszystko idealne! Zaczynając od strony internetowej, poprzez szybka przesyłkę super działające srebro .Chętnie będę tu wracała :)
  Ocena: 5/5
  - Bydgoszcz
  Cała transakcja przebiegła pomyślnie i bardzo szybko. Nano srebro koloidalne rewelacyjne, faktycznie katar miną po jednym dniu.Dziękuję i na pewno jeszcze skorzystam.
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Zakupiłam w sklepie srebro koloidalne i szczerze mówiąc - jestem pod ogromnym wrażeniem. Mam tu na myśli zarówno wysoką jakość srebra i ekspresowy czas wykonania zamówienia. Z czystym sumieniem POLECAM!!!
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Nano srebro jak i jakość usługi na najwyższym poziomie:) Gorąco polecam!
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Transakcja błyskawiczna. Nano srebro koloidalne pierwsza klasa.
  Ocena: 5/5
  - Kościan
  Wielokrotnie korzystałam i za każdym razem wszystko było w jak najlepszym porządku. Polecam i planuję już kolejne zakupy :)
  Ocena: 5/5
  - Drawsko Pomorskie
  Systematycznie zaopatruje się w srebro koloidalne.Jak do tej pory nigdy się nie zawiodłem. Zdecydowanie polecam , na mnie i moją rodzinę naprawdę działa. Świetny produkt polecam wszystkim niedowiarkom.
  Ocena: 5/5
  - Kędzierzyn-Koźle
  Sklep vitamarket zasługuje na największe wyrazy uznania, za szybkość i sprawność obsługi. Srebro było mi bardzo szybko potrzebne dla chorego dziecka, pomogło , dziękuję :)
  Ocena: 5/5
  - Poznań
  Nie będę się rozpisywał. Sklep vitamarket dotrzymał umówionych terminów, cena zadowalająca, super wysyłka Polecam. Jeżeli chcesz kupić dobrej jakości srebro oryginalne i bezpieczne dla człowieka to tylko tu i tylko to srebro, polecam :)
  Ocena: 5/5
  - Elbląg
  Wszystko OK. Dostawa terminowa, zgodna z zamówieniem. Obsługa bardzo pomocna udzieliła kilku porad, które sprawdzają się w rzeczywistość, bardzo dziękuje i polecam :)
  Ocena: 5/5
  - Kraków
  Katar przechodzi jak ręką odjął najpóźniej po dwóch dniach. Polecam:)
  Ocena: 5/5
  - Mysłowice
  Wszystko w jak najlepszym porządku, jedynie koszty wysyłki mogłyby być parę zł niższe :)
  Ocena: 4/5
  - Kraków
  Jak dla mnie to srebro jest najlepsze ! Polecam w 100%,szybka i profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt
  Ocena: 5/5
  - Poznań
  Ciągle to najwyższa półka i niech inni biorą przykład. Obsługa, opakowanie, szybkość, profesjonalizm, najlepsze srebro koloidalne niejonowe, niechemiczne. Polecam.
  Ocena: 5/5
  - Pruszków
  Zakupy bez żadnych problemów, srebro koloidalne dostarczono w ciągu mniej niż 24 godzin od momentu zamówienia do odebrania od kuriera. Rewelacja, Srebro nie nieodzowne przy katarze . Katar mija po jednym dniu :):) Polecam
  Ocena: 5/5
  - Inowrocław
  Sklep z doskonałą obsługą, wysłuchają i profesjonalnie doradza. Przy zakupach internetowych dostawa za każdym razem poniżej 24 godzin od zamówienia. Nigdzie tak szybko nie dostawałem przesyłek!
  Ocena: 5/5
  - Sochaczew
  Jak zwykle nic dodać, nic ująć: absolutne mistrzostwo świata - takiej profesjonalnej i uprzejmej obsługi jeszcze nie spotkałem w żadnym sklepie internetowym. Z czystym sumieniem polecam :)
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Sklep działający sprawnie, szybko jako klient jestem bardzo zadowolony z zakupów tutaj, polecam
  Ocena: 5/5
  - Pruszcz Gdański
  Bardzo dobra obsługa szybki realizacja Polecam każdemu :) Ceny również konkurencyjne ! Wszystko ok paczka dostarczona w niecałe 24 h
  Ocena: 5/5
  - Kołobrzeg
  Szybka realizacja transakcji, polecam :)
  Ocena: 5/5
  - Żory
  Bardzo profesjonalna obsługa , bardzo dobry kontakt telefoniczny, pomoc techniczna nawet po zakupie, super szybka dostawa
  Ocena: 5/5
  - Gliwice
  Bardzo dobre ceny, szybka wysyłka, po dwóch dniach srebro był u mnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo gorąco polecam
  Ocena: 5/5
  - Gajków
  Porządny sklep, w miarę szybka wysyłka. Generalnie jestem zadowolony
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Łatwy dostęp różnorodność asortymentu szybka obsługa strony . Srebro zamówione wysokiej jakości, butelka szklana mogła by być większa,chociaż 500 ml.
  Ocena: 4/5
  - Poznań
  Jak zawsze wszystko super kupowałem tu już kilka razy i jak na razie nie mam się do czego przyczepić
  Ocena: 5/5
  - Pruszków
  Jak zwykle bardzo szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie. Często kupuję w vitamarkecie i jestem z niego bardzo zadowolona. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Prudnik
  Bardzo cierpliwy i uprzejmy sprzedawca, udzielił mi cennych wskazówek.
  Ocena: 5/5
  - Wołomin
  Solidna firma, bardzo dobra informacja i kontakt, szybka i tania wysyłka. Srebro bardzo dobrej jakości. Polecam.
  Ocena: 5/5
  - Świnoujście
  Taki sklep jak vitamarket lubi każdy klient. Sprzedawca bardzo rzeczowy, chętnie udziela porad. Bardzo szybka odpowiedź sklepu, błyskawiczna przesyłka, no i nano srebro koloidalne (przynajmniej w moim przypadku) w bardzo atrakcyjnej cenie.
  Ocena: 5/5
  - Kazimierz Dolny
  Bardzo szybka wysyłka. Fachowe doradztwo. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Poznań
  Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Co do jakości zakupionego srebra i realizacji transakcji nie mam najmniejszych zastrzeżeń i zdecydowanie mogę polecić niejonowe srebro i usługi sklep vitamarket.
  Ocena: 5/5
  - Złotoryja
  Bardzo miła i pomocna obsługa, błyskawiczna wysyłka. Gorąco polecam.
  Ocena: 5/5
  - Gdańsk
  Cóż mam napisać, korzystam z usług sklepu vitamarket i zakupu srebra koloidalnego drugi raz i jestem bardzo zadowolony. Obsługa ekspresowa i sreberko które działa. Pozdrawiam i życzę wielu klientów, Leszek :)
  Ocena: 5/5
  - Pruszków
  Przesyłka zgodna z zamówieniem. otrzymałem w ciągu 24 h polecam
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Pełny profesjonalizm i poważne podejście do klienta. Szczera odpowiedz na zadane pytanie. Sklep vitamarket mogę polecić każdemu a srebro powinno się znaleźć w każdej apteczce domowej.
  Ocena: 5/5
  - Piekary Śląskie
  Super obsługa, bardzo dobry kontakt ze Sprzedawca gorąco polecam
  Ocena: 5/5
  - Piła
  Gorąco polecam sklep internetowy vitamarket.pl Przemiła i szybka obsługa oraz błyskawiczna wysyłka! Jak zamawiać srebro koloidalne to tylko z vitacolloids i tylko w tym sklepie ;)
  Ocena: 5/5
  - Bochnia
  Na razie najlepsze srebro na Polskim rynku. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Nowy Sącz
  Tu znalazłam dobre srebro koloidalne, bo niestety jest niedostępne w sklepach stacjonarnych. Na pewno będę jeszcze korzystać z usług Państwa sklepu internetowego.
  Ocena: 5/5
  - Mikołów
  Jestem bardzo zadowolona jedyny środek działający sposób na opryszczkę. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Biłgoraj
  Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez sklep vitamarket.pl
  Ocena: 5/5
  - Dębica
  Oferowane srebro koloidalne jest faktycznie najwyższej jakości. Błyskawiczny czas realizacji. Sklep vitamarket oceniam bardzo dobrze.
  Ocena: 5/5
  - Drawsko Pomorskie
  Moje zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie, Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Nano srebro koloidalne, które w sklepie jest dostępne, jest wysokiej jakości. Mi pomogło . Polecam
  Ocena: 5/5
  - Koszalin
  Po raz kolejny dokonałem zakupu w sklepie vitamarket.pl. Nano srebro koloidalne w oryginalnym opakowaniu - dostawa zgodna z zamówieniem i opisem w internecie. Srebro otrzymałem następnego dnia po wpłacie na konto. Polecam.
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Korzystam ze srebra już kolejny raz, jestem bardzo zadowolona. Polecam!
  Ocena: 5/5
  - Inowrocław
  Szybka wysyłka i bardzo dobra jakość srebra koloidalnego
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Bardzo miła obsługa klienta, szybko zrealizowane zamówienie, a srebro koloidalne 25 ppm jest o wysokiej skuteczności. Szybko widać efekty :)
  Ocena: 5/5
  - Żory
  Bardzo dobra obsługa, która szczerze odpowiada na każde pytanie, szybka przesyłka no i przede wszystkim cudowne srebro . Polecam srebro niejonowe :)
  Ocena: 5/5
  - Bielsko-Biała
  Szybka wysyłka. Wszystko prawidłowo. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Jędrzejów
  Rewelacyjna obsługa, bardzo dobry kontakt telefoniczny, ekspresowa wysyłka. Z pewnością tu wrócę po kolejną butelkę srebra. Polecam bo warto.
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu. Transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Srebro koloidalne dostępny od ręki i sprawna realizacja zamówienia. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Bardzo szybko wysyłka, kontakt telefoniczny uprzejmy i rzeczowy, polecam
  Ocena: 5/5
  - Gajków
  Sklep godny polecenia. Dziękuję za udane zakupy. Pozdrawiam Kazimierz
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Miły kontakt z właścicielem, szybka dostawa, na pewno będę jeszcze klientem sklepu.
  Ocena: 5/5
  - Kielce
  Bardzo szybka dostawa. Srebro koloidalne z vitacolloids bardzo dobrej jakości, wszystko zgodne z opisem.
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Fajny sklep ,szybka realizacja zamówienia
  Ocena: 5/5
  - Sochaczew
  Nie jest to mój pierwszy zakup w sklepie vitamarket. Zawsze bez problemu i srebro mają, którego nie można kupić u nikogo innego.
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Super sklep , profesjonalna obsługa, szybka dostawa, srebro solidnie zabezpieczone jeśli chodzi o wysyłkę polecam pocztę polską.
  Ocena: 4/5
  - Łobez
  Polecam wszystkim zakupy w sklepie vitamarket, transakcja wraz dostawą wręcz w tempie expresowym
  Ocena: 4/5
  - Łaziska Górne
  Potwierdzam , srebro na trądzik najlepszy sposób .Córka zachwycona krostki szybko przyschły , koleżanki nie mogą się nadziwić jak szybko znikły i proszą ją o radę, co ona zrobiła. A to takie proste przemywać twarz 2 razy dziennie srebrem koloidalnym i to wszystko. Polecam i zamawiam kolejne butelki, no bo i dla koleżanek :)
  Ocena: 5/5
  - Kartuzy
  Jestem zadowolony z obsługi. Polecam nano srebro koloidalne z vitacolloids, dobra cena, szybka dostawa a w razie jakichkolwiek pytań zawsze pomocna obsługa klienta.
  Ocena: 5/5
  - Gniezno
  Przesyłka dotarła ekspresowo, a srebro koloidalne jest naprawdę w atrakcyjnej cenie. Polecam wszystkim sklep vitamarket i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z zakupów w tym sklepie internetowym które posiada bardzo dobrej jakości srebro koloidalne którego brakuje w innych sklepach.
  Ocena: 5/5
  - Zgierz
  Bardzo sympatyczna obsługa (kontakt telefoniczny), niezmiernie pomocna. rewelacyjnie szybka wysyłka - już następnego dnia po złożeniu zamówienia otrzymałam nano srebro koloidalne! No i cena znacznie niższa niż w innych sklepach, do których zaglądam. Na pewno skorzystam ponownie!
  Ocena: 5/5
  - Świdnik
  Szybko, sprawnie i wygodnie. Produkty marki "Vitacolloids" w jak najlepszej jakości - po prostu rewelacja, no i cena dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych
  Ocena: 5/5
  - Myślibórz
  Szybka transakcja. Miałam kontakt telefoniczny ze sklepem w celu upewnienia się, co do jakości srebra, więc mogę powiedzieć ze pracują tu bardzo życzliwi ludzie
  Ocena: 5/5
  - Polkowice
  Polecam - miła obsługa, szybka dostawa, srebro koloidalne zgodne z zamówieniem.
  Ocena: 4/5
  - Kowalewo Pomorskie
  Współpraca z Wami jest zadowalająca. Realizacja zamówień bardzo szybka!
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Jestem pod wrażeniem, co do pozytywnej obsługi sklepu vitamarket i ogromnie cieszę się, że można w takim szybkim czasie zamówić i otrzymać srebro koloidalne
  Ocena: 5/5
  - Branice
  Jestem zadowolona z zakupów ze strony vitamarket.pl . Poleciłam znajomym zakupy na tej stronie :)
  Ocena: 5/5
  - Konin
  To mój pierwszy zakup w sklepie internetowym vitamarket i spotkała mnie bardzo miła niespodzianka : transakcja zakupu srebra koloidalnego przebiegła w trybie błyskawicznym! Na pewno będę korzystała w przyszłości z adresu www.vitamarket.pl
  Ocena: 5/5
  - Ruda Śląska
  Kupuję srebro z Vitacolloids już drugi raz i jestem zadowolona
  Ocena: 5/5
  - Poznań
  Brak zastrzeżeń, wszystko wykonane perfekcyjnie. Sklep vitamarket godny polecenia.
  Ocena: 5/5
  - Lipka
  Wszystko jak najlepiej. Wszystko mają. Wszystko ładnie pakują. Wszystko szybko wysyłają Wszystko szybko dostarczają. I niskie ceny mają dzięki temu też mnie Irenkę jako klientkę mają.
  Ocena: 5/5
  - Pruszków
  Jestem zadowolona, że w ogóle Was odkryłam i myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z Waszej oferty. Poleciałam już sklep vitamarket kilku osobom.
  Ocena: 5/5
  - Wyszogród
  Naprawdę polecam, wszystko poszło bardzo sprawnie, przesyłka ekspresowo dotarła bez najmniejszego problemu. Jestem naprawdę zadowoloną klientkom i szczerze mogę polecić innym klientom
  Ocena: 5/5
  - Zagościniec
  Bardzo dobrze, że istnieje taki sklep jak vitamarket. Posiada szeroką ofertę. Duża ilość oferowanych produktów. Można robić zakupy bez wychodzenia z domu.
  Ocena: 4/5
  - Oświęcim
  Sklep vitamarket bardzo konkurencyjny cenowo w wypadku kupowanego przez mnie produktu a było to srebro koloidalne
  Ocena: 5/5
  - Stary Sącz
  Wszystko ok. Realizacja zamówienia przebiegła ekspresowo i bez żadnych problemów. Polecam.
  Ocena: 5/5
  - Tarnobrzeg
  Sklep jak najbardziej godny polecenia,bardzo miła obsługa telefoniczna,na dostawę zamówionego srebra czekałem tylko 2 dni od momentu złożenia zamówienia. Gorąco polecam sklep vitamarket.pl !
  Ocena: 5/5
  - Skoczów
  Sklep vitamarket w pełni zasługuje na pozytywną opinię.Zostałam obsłużona profesjonalnie. Srebro koloidalne zapakowany prawidłowo w stanie nie uszkodzonym. Tak trzymać! Polecam sklep vitamarket w całej rozciągłości.
  Ocena: 5/5
  - Radomsko
  Transakcja przebiegła ekspresowo, kontakt telefoniczny sprawny, obsługa miła, uprzejma, bardzo rzeczowa i pomocna. Towar zapakowany bardzo solidnie.
  Ocena: 4/5
  - Kędzierzyn Koźle
  Trudno wyobrazić sobie lepszą obsługę. Doskonały kontakt, doradztwo.Srebro koloidalne najwyższej klasy i oczywiście oryginalne. Dziękuję i na pewno jeszcze skorzystam z oferty.
  Ocena: 5/5
  - Raszyn
  Super sklep,wspaniały kontakt, ekspresowa wysyłka, czy można chcieć coś więcej? Gorąco polecam ewentualnym klientom.
  Ocena: 4/5
  - Oleśnica
  Wzór sklepu internetowego. 100% profesjonalnie w każdej dziedzinie.
  Ocena: 5/5
  - Sokołów Podlaski
  Sklep vitamarket bardzo przyjazny i solidny. Działa bez zarzutu; sprzedający chętnie udziela porady. Zamówienia realizowane są błyskawicznie. Bez wahania polecam.
  Ocena: 5/5
  - Gliwice
  Pełen profesjonalizm! Składałem w sklepie vitamarket wiele zamówień i nigdy się nie zawiodłem. Kontakt, jakość dostawy, jej szybkość zasługują na najwyższą ocenę - w skali od 1 do 5; wystawiam 5 z plusem.
  Ocena: 5/5
  - Mysłowice
  Polecam sklep vitamarket.pl ! od wielu lat robię tu zakupy i zawsze wszystko jest w jak najlepszym porządku!
  Ocena: 5/5
  - Mierzyn
  Wszystkim polecam zakupy w sklepie vitamarket.pl ! Wszystko w najlepszym porządku, srebro koloidalne pierwsza klasa, ekspresowa przesyłka ! SUPER !
  Ocena: 4/5
  - Wieliczka
  Rewelacja. Tanio i błyskawicznie. Polecam gorąco
  Ocena: 4/5
  - Reda
  Bardzo szybko zrealizowana przesyłka. Wszystko się zgadza. Dobra jakość srebra, wreszcie coś czuć. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Lubin
  Bardzo solidny sklep. Błyskawiczna dostawa. Trafny wybór firmy kurierskiej ("Siódemka"), bo z moich doświadczeń zakupowych ta firma jest najlepsza.
  Ocena: 4/5
  - Bydgoszcz
  Szybka przesyłka, zgodna z zamówieniem.Polecam.
  Ocena: 5/5
  - Rabka
  Rewelacyjny sklep internetowy ! Szybko, tanio i profesjonalnie ! :) jestem bardzo zadowolona
  Ocena: 5/5
  - Kołobrzeg
  Świetny kontakt, szybka realizacja zamówienia, srebro koloidalne dobrze zapakowane i zgodne z opisem. Polecam.
  Ocena: 5/5
  - Ustka
  Sklep vitamarket godny polecenia! Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko w ciągu 24 h od złożenia zamówienia.
  Ocena: 4/5
  - Łódź
  Szybka dostawa, proponuję do zamówienia dokładać próbki innych produktów
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Super sklep. To były już moje kolejne w nim zakupy. Polecam.
  Ocena: 5/5
  - Opole
  Profesjonalna, bardzo szybka obsługa. Wysoka jakość zakupionego srebra koloidalnego . Polecam
  Ocena: 5/5
  - Toruń
  Ekstra sprzedawca. Szybka przesyłka. Gorąco polecam. Srebro koloidalne dla mnie to znany produkt. Kupuję kolejną butelkę i jestem bardzo zadowolona.
  Ocena: 4/5
  - Kościan
  Profesjonalna obsługa , srebro bardzo dobrej jakości, przesyłka dostarczono na następny dzień po złożeni zamówienia.
  Ocena: 5/5
  - Sosnowiec
  Sklep vitamarket rewelacyjny, wysyłka ekspresowa, srebro koloidalne super :)
  Ocena: 4/5
  - Zduńska Wola
  Świetne produkty, błyskawiczna wysyłka, przyjemna obsługa. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Gdańsk
  Kiedy nie działaja antybiotyki i sterydy warto spróbować,zamawiam kolejny raz i pewnie nie ostatni.Szybka dostawa,sklep ok.
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Oferowane srebro koloidalne jest bardzo dobrej jakości, zawsze będę korzystać z zakupu, polecam innym.
  Ocena: 5/5
  - Kłodzko
  Szeroki zakres dobrej jakości towaru, a sprzedający bardzo serdeczny. Polecam i pozdrawiam.
  Ocena: 5/5
  - Kruszwica
  W mniej niż 24 godziny przesyłka w domu..wysokiej klasy srebro koloidalne. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Katowice
  Świetny sklep. Miła i przystępna obsługa, profesjonalne podejście. Dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Odpowiedzą na pytania i ewentualnie pomogą w wyborze. Polecam wszystkim
  Ocena: 5/5
  - Gdańsk
  Serdecznie polecam. Srebro koloidalne i obsługa sklepu vitamarket super !
  Ocena: 5/5
  - Żary
  Kontakt wspaniały, błyskawiczna przesyłka, jestem pełen podziwu dla tej firmy
  Ocena: 4/5
  - Kozienice
  Błyskawiczna realizacja zamówienia, byłem wręcz zaskoczony dostając paczkę tak szybko. Wszystkie zamówione rzeczy dobrze zabezpieczone. Gorąco polecam. :)
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Najlepszy sklep w internecie! Błyskawiczna wysyłka, miła obsługa, srebro koloidalne 25 ppm pierwszej klasy, solidnie zapakowane. Szczerze polecam każdemu i dziękuję (do następnego zakupu :)
  Ocena: 4/5
  - Krosno
  Bardzo dobry sklep. Dobrze zaopatrzony. To już mój drugi większy zakup. Realizacja zgodna z zamówieniem, bardzo szybka dostawa. Polecam jak najbardziej i pozdrawiam
  Ocena: 5/5
  - Koszalin
  Bardzo profesjonalnie prowadzony sklep - miła, nastawiona na pomoc klientowi obsługa sklepu vitamarket, szybka i bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Polecam rzetelnego i sympatycznego Sprzedającego.
  Ocena: 5/5
  - Częstochowa
  Rzetelny sklep, srebro koloidalne pierwszej jakości, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam. Można kupować w ciemno :)
  Ocena: 4/5
  - Mszczonów
  UUU jak zawsze rewelacja. Wszystkie produkty i dostawa błyskawiczna. Udzielanie odpowiedzi na pytania błyskawiczne, jeśli coś jest nie jasne to dzwonią do klienta. POLECAM W 100%
  Ocena: 5/5
  - Wyszków
  Profesjonalna obsługa dbająca o stałego klienta. Polecam wszystkim zakupy w sklepie vitamarket za profesjonalną obsługę, szybką dostawę. Dziękuję i pozdrawiam.
  Ocena: 5/5
  - Rzeszów
  Bardzo dobra profesjonalna obsługa, srebro koloidalne wysokiej jakości jak w opisie. Ciesze się ze właśnie to srebro kupiłem. Polecam.
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Vitamarket.pl jest super dostawcom, szybka bardzo dobra komunikacja, jestem bardzo zadowolony z wysokiej jakości srebra, czuć różnice polecam każdemu.
  Ocena: 5/5
  - Brzeziny
  Rewelacyjny sklep, bardzo szybka wysyłka, wszystko nie zwykle starannie popakowane, oczywiście dołączony dowód zakupu itd. Same plusy (nie pierwszy raz zresztą :) ) Srebro gdzie wreszcie jest dokładnie oznaczone ile jest ppm a nie ze trzeba się domyślać albo szukać w opisie . Super to mi się podoba Ania
  Ocena: 5/5
  - Stara Niedziałka
  Jarosław - Mińsk Mazowiecki
  Polecam vitamarkiet, profesjonalna obsługa, bardzo szybko otrzymałem przesyłke

  Ocena: 5/5
  - Szczecin
  Wszystko super zarówno kontakt ze sklepem vitamarket, szybkość dostawy i jakość srebra koloidalnego polecam
  Ocena: 5/5
  - Brodnica
  bardzo dobry produkt polecam ja używam do picia i żyję to co niektórzy mówią to mit
  Bogdan -Brodnica

  Ocena: 5/5
  - Radom
  Bardzo sprawna wysyła i dobry kontakt ze sklepem vitamarket. Bardzo podobało mi się owinięcie paczki gruba warstwą folii bąbelkowej dla zabezpieczenia.
  Ocena: 5/5
  - Białystok
  Fachowa, natychmiastowa obsługa. Sklep vitamarket będzie moim podstawowym źródłem zaopatrywania w srebro koloidalne.
  Ocena: 4/5
  - Jaworzno
  Bardzo sprawna obsługa, wyśmienity kontakt, wszystko szybko i profesjonalnie, polecam właśnie to srebro jest wyjątkowe
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  vitamarket.pl szybka dostawa, szybka odpowiedz na każde pytanie, bardzo pomocna ekipa, srebro koloidalne bardzo dobrej jakości polecam.
  Ocena: 5/5
  - Nowogródek Pomorski
  Zakupiłem srebro koloidalne po raz pierwszy i zdaje się że w moim przypadku działa. Przesyłka dotarła bez dodatkowych problemów. Moim osobistym plusem jeśli chodzi o firme ogólnie to bardzo miła i pomocna recepcja(?),nie odpowiadają urywkowo a wręcz przeciwnie wypowiadają się jak byśmy byli klientami indywidualnymi dzięki czemu nie miałem wątpliwości co do zakupu i odzułem że traktuję się mnie poważnie . Pozdrowienia.
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Jestem klientem vitamarketu od dłuższego już czasu. Nigdy nie było sytuacji spornej, wszystko szybko, na najwyższym poziomie. Miło by było, gdyby więcej sklepów w Polsce była właśnie takich.
  Ocena: 5/5
  - Gdańsk
  Srebro używam niecały miesiac,przemywam psu oczy i dodaje do karmy,efekty były widoczne po 5 przemyciu oczu.Polecam produkt i sklep.Szybka dostawa.Polecam,warto.
  Małgorzata Gdańsk

  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Bardzo miła i kompetentna pomoc telefoniczna, szybka przesyłka. Bardzo polecam usługi sklepu vitamarket.pl
  Ocena: 4/5
  - Sokołów Podlaski
  Zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Szkoda tylko że brak informacji w opisie jak zażywać srebro koloidalne.
  Ocena: 4/5
  - Puławy
  Szybka reakcja mailowa i telefoniczna na zapytanie, fachowe doradztwo. Prosty sposób zamawiania i bieżące informacje o przebiegu zamówienia.
  Ocena: 5/5
  - Opole
  Wzorowy kontakt ze sprzedającym, miła obsługa, szybka przesyłka, srebro koloidalne oryginalne, jestem bardzo zadowolona i na pewno coś jeszcze zakupie w sklepie vitamarket.pl . Polecam z czystym sumieniem !
  Ocena: 5/5
  - Opatów
  Obsługa sklepu vitamarket pierwszorzędna! Wszystko tak, jak się należy. Dziękuję
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Obsługa bez zarzutu, już w drugim dniu od zaksięgowania przelewu srebro koloidalne pojawiły się u mnie. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Konin
  Zdecydowanie jestem zadowolona z zakupów. Oryginalne produkty, szybka dostawa, bezpieczne opakowanie. Polecam.
  Ocena: 5/5
  - Nowy Targ
  Fantastycznie przeprowadzona transakcja. W sklepie vitamarket robiłam zakupy kilkukrotnie, poleciłam go swojej koleżance. Ona również wypowiada się o nim w samych superlatywach. Szczerze polecam. Warto robić tu zakupy
  Ocena: 5/5
  - Kraków
  Gorąco polecam, szybko, sprawnie, bez problemu.
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Sklep super, błyskawiczna dostawa (już dzień po złożeniu zamówienia), profesjonalny kontakt z przemiłym panem. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Lublin
  Przykre jest to, że nie idzie przekonać niektórych chorych nawet do spróbowania zastosowania Srebra koloidalnego nawet zewnętrznie. Ciężko pojąć co ta propaganda z ludźmi robi. Nawet za cenę choroby i męki, ale nie spróbują bo o tym lekarz nie mówił lub telewizja. Stosuję srebro koloidowe od dwóch lat. Niezwykle skuteczne zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym w okresie ostrych infekcji. Jeśli już, to biorę właśnie srebro, do tego acerolę i olej z rokitnika. Zestaw na sezon grypowy niezawodny. Wypróbowany osobiście , na rodzinie i przyjaciołach. Nie dam się zastraszyć żadnymi bakteriami . Polecam wszystkim nawet jako srebro koloidalne do picia, pomimo tego, że na etykiecie jest informacja , że to tonik.
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Stosowała moja córka parę razy zewnętrznie gdy pojawiły się pryszcze, rewelacja, szkoda ze nie znałam srebra koloidalnego jak byłam w jej wieku bo zewnętrznie stosowane antybiotyki na trądzik nie pomagały. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Szczecin
  Wszystko super, kontakt, dostawa, jakość zamówionych produktów oraz ich pakowanie :-)
  Ocena: 5/5
  - Gliwice
  Oryginalne srebro w super cenie, pełny profesjonalizm. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Otwock
  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Kupiłam 2 butelki srebra koloidalnego we wtorek, a przesyłka doszła już następnego dnia. Pełen profesjonalizm :) Polecam i dziękuje.
  Ocena: 5/5
  - Piotrków Tryb
  Przemiła obsługa, bardzo dobry kontakt mailowy, na zadawane pytania wyczerpujące, szczere odpowiedzi. Wysoka jakość srebra i bardzo szybka wysyłka. Na pewno dokonam jeszcze zakupów w sklepie vitamarket i na pewno polecę go moim znajomym.Pozdrawiam.
  Ocena: 5/5
  - Dąbrowa Górnicza
  Witam, zakupiłam w vitamarkecie już kilka butelek srebra koloidalnego :) strasznie się ucieszyłam ze znalazłam w końcu sklep internetowy w którym otrzymałam pełna informacje na temat srebra koloidalnego. Polecam wszystkim :)
  Ocena: 5/5
  - Konin
  Polecam zakupy w sklepie Vitamarket. Szybka dostawa i profesjonalna obsługa. Sklep godny zaufania.
  Srebro koloidalne stosuję od dawna , przede wszystkim wewnętrznie. Do niedawna było to srebro firmy Biomedica AG 100, lecz od czasu problemów z jego nabyciem stosuję srebro Ag 250 Pro-Aktiv. Podaję je również dzieciom. Zanim je zakupiłam po raz pierwszy, nabyłam srebro innej firmy, lecz nie zauważyłam pozytywnego działania w przeciwieństwie to srebra firmy Pro-Aktiv. Srebro polecam wszystkim mamom chorujących dzieci.
  W tym sezonie moje dziecko chorowało na grypę i myślę, że dzięki stosowaniu srebra przeszliśmy tą infekcję
  tylko z wit. c i środkami przeciwgorączkowymi. Szczerze polecam.

  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Bardzo przyjazny sklep. Oferta sklepu vitamarket bardzo bogata, wzorowa obsługa. Z ich usług korzystałam już 3 razy i za każdym razem było perfekcyjnie. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Wroclaw
  Kontakt ze sklepem vitamarket bardzo dobry, telefonicznie otrzymałam wszystkie niezbędne informacje oraz załatwiłam wszystkie formalności. Paczkę ze srebrem otrzymałam dwa dni później więc prawdopodobnie została wysłana tego samego dnia co złożyłam zamówienie. Bardzo polecam :)
  Ocena: 5/5
  - Białystok
  Polecam
  Ocena: 5/5
  - niemcza
  Prosze o informaceje jak dawkujecie to srebro? W kakich ilościach mozna je spożywać i jak dlugo powinna trwać taka kuracja?
  - Łódź
  Rewelacyjny sklep, wspaniała obsługa i kontakt z klientem. A srebro koloidalne po prostu świetne. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Sopot
  Rewelacja - weterynarz polecił jako lekarstwo na świerzbowca i zadziałało fantastycznie! Kot jest jak nowy : )
  Ocena: 5/5
  - Rybnik
  Bardzo gorąco polecam srebro koloidalne. Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie vitamarket. Fachowa obsługa i szybka wysyłka. Polecam bo warto.
  Ocena: 5/5
  - Śrem
  Srebro koloidalne wspomaga odporność organizmu. Od kiedy połyka go mój syn bardzo rzadko choruje na infekcje.Trzeba go stosować dłuższy czas i regularnie, ale efekt jest znakomity. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Pruszkow
  Bardzo fajny sklep, miła obsługa oraz bardzo szczera odpowiedz na zadane pytania. Polecam gorąco
  Ocena: 5/5
  - Lublin
  Niestety od połowy listopada jest problem ze srebrem koloidalnym z firmy Biomedica AG 100 (jedyne które jeszcze na rynku było suplementem diety czyli stricte przeznaczone do spożywania ) i z informacji , które udało się otrzymać już nie będzie tego produktu. W informacjach zawartych na stronie nie ma wzmianki o tym czy to srebro koloidalne nadaje się do picia. postanowiłem zaryzykować i kupiłem go z przeznaczeniem do użytku wewnętrznego. Realizacje zamówienia była naprawdę błyskawiczna. Kurier miły więc ze strony sklepu Vitamarket.pl wszystko ok. Produkt wydaje się też działać. Dla zainteresowanych - żyję i mam się dobrze i nie bać się pić tego srebra .
  Ocena: 4/5
  - Siedlce
  Polecam vitamarket, szybko sprawnie i tanio. Będę tu jeszcze zaglądał ;)
  Ocena: 5/5
  - Piaseczno
  Polecam to mój kolejny zakup w sklepie vitamarket, szybko sprawnie i tanio
  Ocena: 5/5
  Aby dodać opinię musisz się zalogować

  Bestsellery

  Kategorie

  Obsługiwane płatności
  ZAMKNIJ
  Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.