Vitamarket.pl
Miód Manuka MGO 30+ - Vitamarket.pl

Darmowa dostawa już od 250 zł

Miód, który produkowany jest w Nowej Zelandii z nektaru krzewu Manuka, nazywany jest od tej nazwy miód Manuka. Wyśmienity, fenomenalny, jedyny w swoim rodzaju. Jego unikalne właściwości, działają na wiele aspektów zdrowotnych naszego ciała. Jedyny taki produkt na rynku, który ma silne właściwości zdrowotne. Korzystnie oddziałuje na układ pokarmowy, jelita.

 

 

Dlaczego więc miody Manuka? Bez wątpienia są dużo lepsze, niż tradycyjne miody prosto z pasiek polskich gospodarzy. Oferowany w tej kategorii miód Manuka, zawiera 30mg/kg MGO, a więc methylglyoxalu, który stanowi podstawę i sacrum w tego rodzaju miodach. Właśnie zastosowanie tego składnika, ma tak olbrzymie znacznie na zdrowie człowieka.

Jeśli postawisz na miód Manuka zyskasz ochotę do życia, wigor i pozytywne nastawienie. Staniesz się człowiekiem, który z chęcią będzie chciał przeżywać każdy dzień. Proszę zwrócić jednak uwagę na to, że jeśli mamy mówić o zdrowotnym działaniu miodów Manuka musimy skupić się na miodach o większej zawartości MGO - minimum 100 mg/kg. Stezenie MGO na poziomie 30 mg/kg sprawia, iż miód posiada bardziej walory smakowe i używany jest raczej w celach konsumpcyjnych.

Miód Manuka MGO 30+

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium