Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011Miód Manuka MGO 30+

Miód, który produkowany jest w Nowej Zelandii z nektaru krzewu Manuka, nazywany jest od tej nazwy miód Manuka. Wyśmienity, fenomenalny, jedyny w swoim rodzaju. Jego unikalne właściwości, działają na wiele aspektów zdrowotnych naszego ciała. Jedyny taki produkt na rynku, który ma silne właściwości zdrowotne. Korzystnie oddziałuje na układ pokarmowy, jelita. [more]miód manuka MGO 300+

Dlaczego więc miody Manuka? Bez wątpienia są dużo lepsze, niż tradycyjne miody prosto z pasiek polskich gospodarzy. Oferowany w tej kategorii miód Manuka, zawiera 30mg/kg MGO, a więc methylglyoxalu, który stanowi podstawę i sacrum w tego rodzaju miodach. Właśnie zastosowanie tego składnika, ma tak olbrzymie znacznie na zdrowie człowieka.

Jeśli postawisz na miód Manuka zyskasz ochotę do życia, wigor i pozytywne nastawienie. Staniesz się człowiekiem, który z chęcią będzie chciał przeżywać każdy dzień. Proszę zwrócić jednak uwagę na to, że jeśli mamy mówić o zdrowotnym działaniu miodów Manuka musimy skupić się na miodach o większej zawartości MGO - minimum 100 mg/kg. Stezenie MGO na poziomie 30 mg/kg sprawia, iż miód posiada bardziej walory smakowe i używany jest raczej w celach konsumpcyjnych.

Dowiedz się więcej o drzewie Manuka
Sortuj według:

3 produkty w tej kategorii:


Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.