Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011Miód Manuka MGO 100+

,,Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”- fragment fraszki Kochanowskiego pokazuje, czym dla nas ludzi jest zdrowie i co ono odgrywa w naszym życiu. Jeśli chorujemy, tracimy wiele, o ile nie wszystko! Warto w tym miejscu wskazać i zwrócić uwagę na miód Manuka 100+, dzięki któremu nasze zdrowie na pewno nas nie rozczaruje.

[more]

Miód Manuka 100+ posiada 100mg/kg. Dostępny jest w 500gramowym słoiczku, w którym zawarty jest cały eliksir szczęścia i radości. Miód ten produkowany jest z nektaru kwiatu krzewu Manuka, znajdującego się w Nowej Zelandii. Mówiąc o jego właściwościach, można niemal napisać książkę. Dobry na dziąsła, kamień na zębach oraz wspomaga wiele aspektów zdrowotnych naszego organizmu. Sprawdzony jeśli chodzi o poprawę odporności i licznych problemów ze skórą oraz wspomaga działanie układu pokarmowego.

Nie bez powodów, miód Manuka 100+ nazywany jest w 100% naturalnym sposobem na wszystko. Jego działanie pozwala człowiekowi w pełni cieszyć się życiem, nie wiedząc, co to ból, cierpienie i smutek. Działanie tego produktu sprawia, że może on być stosowany na co dzień, jako środek zapobiegawczy. Postaw na niego już dziś.

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.