Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011Miód Manuka MGO 100+

,,Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”- fragment fraszki Kochanowskiego pokazuje, czym dla nas ludzi jest zdrowie i co ono odgrywa w naszym życiu. Jeśli chorujemy, tracimy wiele, o ile nie wszystko! Warto w tym miejscu wskazać i zwrócić uwagę na miód Manuka 100+, dzięki któremu nasze zdrowie na pewno nas nie rozczaruje.

[more]

Miód Manuka 100+ posiada 100mg/kg. Dostępny jest w 500gramowym słoiczku, w którym zawarty jest cały eliksir szczęścia i radości. Miód ten produkowany jest z nektaru kwiatu krzewu Manuka, znajdującego się w Nowej Zelandii. Mówiąc o jego właściwościach, można niemal napisać książkę. Dobry na dziąsła, kamień na zębach oraz wspomaga wiele aspektów zdrowotnych naszego organizmu. Sprawdzony jeśli chodzi o poprawę odporności i licznych problemów ze skórą oraz wspomaga działanie układu pokarmowego.

Nie bez powodów, miód Manuka 100+ nazywany jest w 100% naturalnym sposobem na wszystko. Jego działanie pozwala człowiekowi w pełni cieszyć się życiem, nie wiedząc, co to ból, cierpienie i smutek. Działanie tego produktu sprawia, że może on być stosowany na co dzień, jako środek zapobiegawczy. Postaw na niego już dziś.

Bestsellery

Kategorie

Wyszukaj produkty
od do

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.