Vitamarket.pl
Detox - Oczyszczanie organizmu - Vitamarket.pl

Darmowa dostawa już od 250 zł

Jednym ze skutecznych sposobów na oczyszczanie organizmu z produktów ubocznych przemiany materii, jest zastosowanie specjalnej diety.

Pionierem leczniczej głodówki jest dr Otton Buchinger. Dla niego post był „królewską modą leczenia”. Kolejnym lekarzem, który promował ten rodzaj diety był dr Xaver Meier, który był zdania, że „wszystkie choroby maj początek w jelitach”. Oboje oni twierdzili, że nasze zdrowie uzależnione jest od zachodzących w organizmie przemian oraz od trawienia.

Przed wieloma latami przepłukiwano jelita w USA specjalnym sprzętem lekarskim, dzięki któremu możliwe było oczyszczenie jelit z resztek pokarmów oraz kału.

Dziś do „oczyszczenia” jelit, krwi nie potrzeba już takich zabiegów. Jest bowiem na rynku dostępnych wiele preparatów, które skutecznie oczyszczają organizm.

Co więcej, stosuje się zioła, które „czyszczą krew”. Poleca się również te, które pobudzają czynność wątroby oraz nerek. Czasem lekarz prowadzący zaleca takie, które poprawiają krążenie krwi. Wszystko po to, by uzyskać jak najlepszy efekt leczniczej głodówki. Jak się bowiem okazuje stosowanie suplementacji w czasie trwania głodówki wielokrotnie zwiększa jej skuteczność.

Z kolei sam pomysł leczniczej głodówki utrzymał się po dzień dzisiejszy. Czas trwania takiej diety powinien być indywidualnie dobrany do każdej osoby. Co więcej, należy odpowiednio przygotować się do takiej diety i być w czasie jej trwania pod kontrolą specjalisty.

Badania prowadzone nad osobami stosujących tego rodzaju diety wskazują ich dużą skuteczność. W efekcie oczyszczenia organizmu z toksyn, wszelkich produktów ubocznych przemiany materii, obserwuje się znaczne korzyści zdrowotne.

Innym sposobem na oczyszczenie organizmu jest przeprowadzenie kuracji ziołowej przy normalnej diecie. Zaleca się wtedy włączyć do niej odpowiednie herbatki oraz suplementy, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie.

W tej kategorii zakupisz preparaty oraz urządzenia, które pomogą przeprowadzić kompletny detox Twojego organizmu.

  • Detox Hydrosana
  • Colon Pack - kompletny detox organizmu
  • Plastry oczyszczające - Kinoki, Chisana
  • Sanogel - detox żel
  • Enterosgel - detox żel

Jeśli oczyszczanie organizmu to tylko z Vitamarket.pl.

Detox - Oczyszczanie organizmu

BIO Super Detox, 300 g BIO Super Detox, 300 g
Producent: Mipama
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
Colon Pack - oczyszczanie organizmu Colon Pack - oczyszczanie organizmu
Producent: Mitra
Cena:

190,00 zł

szt.
zobacz więcej
Parasine Plus, 100 kapsułek Parasine Plus, 100 kapsułek
Producent: Mitra
Cena:

75,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium