Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011Miód Manuka MGO 250+

Tradycyjne rozwiązania i recepty z dawnych lat, idealnie sprawdzają się w problemach zdrowotnych. Wiele osób odbiega od medycyn i skupia się na naturalnych składnikach, które są zdrowe, smaczne i przede wszystkim skuteczne. O czym mowa? Miody Manuka to rozwiązanie dla każdego. Ten nowozelandzki specyfik, podbija rynek zarówno Polski, jak również i zagraniczny. Kto raz spróbuje, co może dać nam miód Manuka 250+, ten zakocha się w nim na wieki.

[more]

Jakie właściwości posiada miód Manuka ?

Dostępny w 250 i 500 gramowym słoiczku miód, zawiera 250mg/kg MGO- methylglyoxalu, którego unikalne właściwości, działają na każdy niemal aspekt naszego zdrowia. Doskonale wpływa na układ pokarmowy oraz bardzo dobrze wpływa na skórę. Poprawia w znaczący sposób układ odpornościowy. Miód Manuka 250+ to rewelacyjny produkt, dzięki któremu poczujemy się jak nowo narodzeni.

Dziś miód Manuka 250+ jest produktem, który gości na półkach w kuchni wielu osób. Produkt na który zawsze możesz liczyć to miód Manuka MGO 250+.

Dowiedz się więcej o właściwościach miodów Manuka.

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.