Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij


Dostępność: Wysyłka w 24 h
Producent: Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:15.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Przyrząd  na zasadzie próżniowej pompki wysysającej kleszcza ze skóry wraz z jego śliną.
Metoda ta jest preferowana przez Panią prof. Danutę Prokopowicz kierownika Kliniki Obserwacyjno-Zakaźnej Akademii Medycznej w Białymstoku ( dwutygodnik Las Polski nr 13-14/2004 str. 13).

Poważnym problemem są również ukąszenia występującej w całym kraju żmij zygzakowatej.
Surowice neutralizujące jej jad posiadają wyłącznie szpitale a w przypadku ukąszenia dziecka czas dojazdu do placówki posiadającej antidotum może doprowadzić nawet do zgonu. Anty-Kleszcz nie gwarantuje w prawdzie usunięcia całego jadu, ale procent usuniętego jadu może decydować o życiu lub śmierci ukąszonego!

Jak powszechnie wiadomo w ostatniej dekadzie znacznie wzrosła liczba osób uczulonych na ukąszenia owadów.
Do najgroźniejszych należy zaliczyć szerszenie, pszczoły i osy.
Niezbędnym w każdej apteczce jest Antykleszcz. Urządzeniem tym można skutecznie usunąć żądło jak i jad owadów, redukując tym samym odczyn alergiczny a w skrajnych przypadkach ratując życie.
Nie bez znaczenia jest również fakt, iż urządzenie jest wielokrotnego użytku i posiada pięcioletnią gwarancję.

Anty-kleszcz jest produktem polskim, posiada Certyfikat Jakości wydany przez Instytut Leków w Warszawie (nr MM-0805/IL).

Zastosowanie i wskazania:
Przyrząd działa na zasadzie pompki ssącej. Stosuje się go do odsysania (aspiracji) jadu po ukąszeniu owadów (komarów, os, pszczół, szerszeni, itp.), żmij, skorpionów. Przyrząd służy również do usuwania kleszczy z ciała człowieka. Powstała w końcówce pompki próżnia powoduje wyssanie kleszcza z ciała. Doskonale służy przy udzielaniu pierwszej pomocy. W przypadkach bardziej skomplikowanych należy niezwłocznie udać się do lekarza. Dzięki zastosowaniu bardzo szczelnej, gumowej uszczelki skuteczność działania pompki jest zagwarantowana na bardzo długi czas.

Sposób użycia czyli jak usunąć kleszcza ? : Zastosować możliwie jak najszybciej po ukąszeniu lub zauważeniu na ciele kleszcza. Aby przygotować przyrząd do użycia należy wcisnąć gumowy tłok do oporu. Przyłożyć końcówkę przyrządu do ciała w miejsce wprowadzenia jadu (lub wczepienia się kleszcza). Miejsce ukąszenia powinno znajdować się w centralnej części położenia końcówki. Docisnąć przyrząd do ciała i tak utrzymując docisk stopniowo, powoli odciągać tłok do odpowiedniej pozycji. Przytrzymać przyrząd w tej pozycji około 10-15 sekund, w razie potrzeby powtórzyć zabieg. Zdezynfekować miejsce ukąszenia środkami odkażającymi. Końcówkę przyrządu przemywać wodą z mydłem, zdezynfekować środkiem odkażającym.

Nie stosować: Przeciwwskazaniem do użycia jest zraniona skóra, okolica oczu i zewnętrzne narządy płciowe. Poza tymAntykleszcza nie należy stosować u dzieci do lat 3.


Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij
Liczba opinii: 9
Średnia ocena: 4.67

Agnieszka - Tomaszów Mazowiecki
Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij Szybka wysyłka. Towar w 100% zgodny z zamówieniem
Ocena: 5/5
Irena - Elbląg
Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij Transakcja przebiegła sprawnie, nie mam żadnych uwag. Godne polecenia.
Ocena: 5/5
Karolina - Brzeźnio
Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij Bardzo dobra jakość obsługi. Szybko, sprawnie bez komplikacji. Gorąco polecam :)
Ocena: 5/5
Irena - Lipka
Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij Szybko,sprawnie,bezproblemowo.Gorąco polecam.
Ocena: 5/5
Bogdan - Nowy Sącz
Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij Sklep vitamarket godny polecenia. Szybka wysyłka. Wszystko OK.
Ocena: 5/5
Julita - Zielona Góra
Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij Obsługa na najwyższym poziomie zdecydowanie polecam
Ocena: 4/5
Gabriel - Kłobuck
Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij Polecam sklep, wszystko terminowo, jasno i przejrzyście a przede wszystkim taniej niż u innych.
Ocena: 4/5
Przemysław - Mysłowice
Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij Sklep bardzo solidny, jestem klientem od kilku lat. Nie miałem nigdy problemów. Polecam sklep vitamarket.pl
Ocena: 4/5
Maja - Marki
Anty-Kleszcz, przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów i żmij Super pompka do odsysania jadu czy kleszczy. Realizacja zamówienia bardzo dobra, szybka wysyłka.
Ocena: 5/5
Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Wyszukaj produkty
od do

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.