Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Proszek do prania z nano srebrem i krzemionką - 3,3 kg


Dostępność: 1-3 dni
Producent: VINSVIN Sp. z o.o., Sp. k
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:35.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Antybakteryjny proszek do prania tkanin z nano srebrem i krzemionką.

Dzięki specjalnie opracowanej formule zawierającej nano cząsteczki srebra pozwala na efektywne pranie tkanin już w temperaturze 30°C. Skutecznie usuwa plamy i efektywnie sterylizuje ubrania i inne prane w nim tkaniny.

Cząsteczki srebra wraz z wodą dostają się do prania, dzięki czemu niszczą około 650 różnych rodzajów bakterii
i wirusów, zapewniając prawie 100 procentową dezynfekcję i ochronę antybakteryjną.

Oprócz bakterii proszek do prania z nano srebrem usuwa również nieprzyjemne zapachy pranych rzeczy, zabijając powodujące ich powstawanie komórki grzybów. Prane w nim tkaniny stają się odporne na absorbowanie zapachów z otoczenia.

Dzięki proszkowi z nano srebrem prane rzeczy nie niszczą się jak podczas gotowania, zachowują ochronę antybakteryjną oraz nie absorbują zapachów z otoczenia.

Stosowanie proszku do prania ATOMUS to także ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ piorąc w niskiej temperaturze pralki zużywają mniej energii.

Efekty te zostały potwierdzone na podstawie przeprowadzonych badań dermatologicznych testem kontaktowym, fizykochemicznych oraz testem koszulkowym.

Wskazania i zalecenia

Uniwersalny proszek do prania przeznaczony do prania wszystkich rodzajów tkanin za wyjątkiem wełny i jedwabiu naturalnego, we wszystkich rodzajach pralek w szerokim zakresie temperatur od 30°C do 95°C.

Uwaga

Proszek jest efektywny już w temperaturze 30°C, polecamy jednak pranie w temperaturze 30ºC – 60°C w zależności od pralki. Jeżeli woda jest twarda to pranie w temperaturze 60°C pozwoli na dłużej zachować miękkość pranych rzeczy.

Nano srebro to środek nowej generacji mający silne właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze, dezodoryzujące i antystatyczne. Od wieków znane jest lecznicze działanie nano srebra ze względu na jego bakteriobójcze i grzybobójcze działanie. Jednak dopiero teraz dzięki nanotechnologii można je stosować na skalę masową, tym bardziej, że jest to produkt ekologicznie czysty i bezpieczny dla otoczenia. srebro rozdrobnione do nano cząstek ma niewspółmiernie częstą powierzchnię czynną, a tym samym wykazuje ogromny potencjał bakteriobójczy i grzybobójczy. Wysokie stężenie srebra w proszku pozwala na uzyskanie ogromnej skuteczności i likwidację bakterii i grzybów. Nano srebro niszczy ponad 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów i grzybów.

Skład: Chlorek sodu, Węglan sodu lekki, Woda wodociągowa, Mydło sodowe, Kwas alkilobenzenosulfonowy, pochodne 4-C 10-13 sec-alkilowe kwasu benzenosulfonowego/, Kwas alkilobenzenosulfonowy, pochodne mono-C 10- 14 kwasu beznenosulfonowego, Benzenesulfonic acid,sec-akryl Benzenesulfonic acid, Trójpolifosforan sodowy, Siarczan sodowy, Nanosrebro, Sól sodowa karboksymetylocelulozy, Alkohole tłuszczowe, Parfum Rozjaśniacz optyczny, Subtylisyna, Lipaza

Liczba opinii: 3
Średnia ocena: 5.00

- Skierniewice
Przesyłka dotarła bardzo szybko. Będziemy testować produkt. Zobaczymy co to za cudo :)
Ocena: 5/5
- Brzeźnio
Jestem bardzo zadowolona, na pewno będę jeszcze tutaj zamawiać
Ocena: 5/5
- Elbląg
Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Dziękuję i pozdrawiam!
Ocena: 5/5
Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.