Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Niejonowe Nano Srebro koloidalne AG 25 ppm 300 ml + butelka z atomizerem


Dostępność: Wysyłka w 24 h
Producent: Vitacolloids - Vitamarket.pl
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:75.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Niejonowe Nano srebro koloidalne AG 25 ppm z płaską nanocząsteczką z dodatkową butelką ( pustą), dzięki któremu w łatwy i przyjemny sposób uzyskasz efekt sprayu.
Jest to wysokiej jakości szklana butelka z atomizerem, dzięki której w łatwy sposób rozpylisz srebro koloidalne na każdej powierzchni. Butelka ma pojemność 100 ml co wystarczy na około 1000 porcji.

Opakowanie: Butelka szklana farmaceutyczna 300 ml
Stężenie: 25 ppm
Skład INCI: Silver  (Nano) 25ppm, Aqua
Technologia: niejonowa z płaską cząstką.

Niejonowe Nano Srebro koloidalne posiada w sobie najwyższej czystości (99,999%) srebro.

Kliknij w poniższy obrazek jeśli chcesz kupić wersję bez dodatkowego atomizera 

Niejonowe Srebro koloidalne AG 25 ppm Vitacolloids.pl
Poniżej film, na którym widać różnicę pomiędzy srebrem Vitacolloids a innymi dostępnymi na rynku 

 • Farmaceutyczna szklana butelka.
 • Niejonowa postać srebra jest bezpieczna dla ludzi.
 • Nano koloid Vitacolloids (nie mylić z powszechnie dostępnymi tańszymi wersjami jonowych koloidów srebra) nie jest wrażliwy na światło, nie zmienia koloru  pod jego wpływem.
 • Opatentowany kształt nano cząsteczki - płaski kształt wielokrotnie zwiększa powierzchnię czynną.
 • Brak chemicznych zanieczyszczeń.
 • Idealne do cery trądzikowej
 • Stężenie 25 ppm - dokładnie tyle samo co AG250 firmy Proaktiv ponad 2 x więcej niż AG 100 firmy Biomedica, które do Listopada 2014 roku sprzedawane było w aptekach jako produkt do picia.
 • jaki kolor ma srebro koloidalnePrawdziwe nano - srebro koloidalne najrzadziej spotykanym typem srebra koloidalnego znajdującego się obecnie na rynku. Powodem tego jest dosyć złożony proces produkcji co przekłada się na jego wysoki koszt wyprodukowania.

  powierzchnia czynna srebra koloidalnego vitacoloids porównanie

   

   

   

  Choć przy uszkodzeniach skóry najczęściej sięgamy po olejek lawendowy to srebro koloidalne dzięki swojej optymalnej przyswajalności stanowi tu znakomitą alternatywę. Może być w dużych ilościach rozprowadzane na skórę. Miejsca zmienione można spryskać rozpylonym srebrem koloidalnym, natrzeć wacikiem lub założyć kompres.

  Wodę srebrną należy nanosić na skórę za pomocą okładów np. wyjałowioną gazą, lub ewentualnie za pomocą rozpylacza. Można go również polewać bezpośrednio na skórę.

  UWAGA!
  Żeby uzyskać maksymalny efekt należy pamiętać, że srebro koloidalne potrzebuje czasu, żeby zaczęło działać, dlatego pozwól, żeby srebro oddziaływało minimum 20 - 30 minut na miejsce na które zostało nałożone. Przez ten czas nie zmywaj go, nie kładź żadnych kremów, maści, makijażu itd.

  Nie należy stosować w przypadku uczulenia na srebro metaliczne

   

  Porównanie srebra koloidalnego Vitacolloids z innymi produktami na rynku:

  • Kolor - Niejonowe Nano srebro 25 ppm jest przezroczyste i wygląda jak woda. 
  • Kształt nano czasteczki:

   Nasze koloidy produkowane są w oparciu o opatentowaną metodę fizyka Macieja Bieguńskiego, która gwarantuje płaski kształt nano cząsteczki.

   Jaki to ma wpływ na właściwości nano koloidów ? 

   Płaska nano cząsteczka
   doskonale przylega do powierzchni na którą działa, dzięki temu wielokrotnie zwiększona jest powierzchnia czynna koloidu.

  Srebro koloidalne Vitacolloids to bez wątpienia wysokiej jakości srebro na rynku.

  Stężenie: 25 ppm ( czyli 25 mg/1l)
  Opakowanie: 300 ml w szklanej butelce.
  Skład INCI: Silver (Nano) 25ppm, Aqua

  UWAGA ! 

  Poniżej przedstawiamy wydruk z badań nad tym srebrem które pokazują, że w 3 godziny zabija gronkowca złocistego !!!

  badanie wpływy srebra koloidalnego na gronkowca złocistego cz.1

  badanie wpływy srebra koloidalnego na gronkowca złocistego cz.1  UWAGA
   

  Dostępna jest również wersja STRONG 50 ppm Niejonowego Srebra koloidalnego.
   

  Niejonowe Srebro koloidalne AG 50 ppm Vitacolloids.pl

   

  W ofercie dostępne jest również inne niejonowe koloidy Vitacolloids z płaską nanocząsteczką - kliknij w zdjęcie wybranego produktu.

  nano gold złoto koloidalne AU 250nano miedź koloidalna CU 250nano platyna koloidalna Vitacolloids PT 10 ppm

  Co to są nano koloidy ?

  siła srebraNano-koloidy to metal rozbity na bardzo małe cząstki - płytki zawierające po około 100 atomów każda, rozproszone w wodzie. Cząsteczki te są tak małe, że dostrzec je można dopiero pod mikroskopem elektronowym: są dziesięć razy mniejsze od najmniejszych wirusów, dwieście razy mniejsze od najmniejszych bakterii. Nano-koloidy wykazują zadziwiające właściwości: mają płytkową strukturę, są odporne na światło, są neutralne chemicznie, są niezwykle aktywne biobójczo już przy bardzo małych stężeniach, a co najważniejsze są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt.

  Nano-koloidalne roztwory metali, to niezwykle małe klastery (płytki) z około 100 atomów każdy, zawieszone w idealnie czystej zdemineralizowanej wodzie. Dzięki temu uzyskano największą powierzchnię czynną. Wykazują silne działanie grzybo - i bakteriobójcze oraz inne właściwości, niespotykane przy stosowaniu tradycyjnych koloidów.

  Nano koloidy określa się jako niejonowe, co oznacza, że silnie zdyspergowana faza metaliczna takich koloidów nie zawiera chemicznie przyłączonych ujemnych grup anionowych, sam zaś metal nie występuje tutaj w postaci dodatniego kationu.

  Produkowane w ten sposób nano-cząsteczkowe koloidy metaliczne nie zawierają typowych zanieczyszczeń powierzchniowych, jakie towarzyszą koloidom wytwarzanym chemicznie. Niejonowe srebra wytwarzane są z czystego metalu (dostawcą jest Mennica Państwowa) o stopniu czystości 0,9999 lub 0,999999 kruszca i zachowują tę czystość przez cały proces produkcyjny.
  Oferowane zatem nano-koloidy wytwarzane są w wysokiej jakości wodzie pozbawionej substancji jonowych.

  Doskonała jakość produkowanej wody pozwoliły na użycie jej, jako nośnika dla nano-cząsteczek metali szlachetnych. Nie byłoby może w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że wytwarzanie tych nano-koloidów następuje wyłącznie poprzez proces fizyczny, całkowicie bezodpadowy i ekologiczny.

  Srebro jako metal jest znane od czasów starożytnych. Najstarsze znaleziska pochodzą z czwartego tysiąclecia p.n.e. Prawdopodobnie w Egipcie pierwszy raz użyte zostało srebro do celów zdrowotnych. Przez wieki różni uczeni odkrywali jego szczególne właściwości. Wspomnieć tu można chociażby kilka nazwisk powiązanych z badaniami i obserwacjami nad srebrem: Thomas, Graham ( 1805 - 1869), Carl Sigmund Franz Crede ( 1819 - 1892), Carl von Nageli ( 1871 - 1938).

  Pamiętaj, że nie ma znaczenia czy Twoim rodzinnym miastem jest Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin. Lublin, Olsztyn, Zakopane, Kraków, Katowice, Rzeszów, Łódź czy też inna miejscowość lub wioska. Srebro koloidalne wyślemy w każde miejsce w Polsce i dotrze do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe.

  Tagi: srebro koloidalne w spray


  Liczba opinii: 22
  Średnia ocena: 4.95

  - Jastkowice
  Jestem ciekaw produktu ~ wtajemniczeni wiedzą o właściwościach, czekam na rezultaty
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Polecam niedowiarkom NANO SREBRO z vitamarket.pl
  Jak i wiele innych produktów.
  Rzetelna firma.

  Ocena: 5/5
  - .
  Srebro sprawdza się bardzo dobrze, ja wykorzystałem już szczerze mówiąc 2 butelki. :)
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Było to moje pierwsze zamówienie z tej strony, ale na pewno nie ostatnie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z szybkiej bezproblemowej dostawy jak i z produktu, który przyszedł bardzo dobrze zapakowany i nic się nie wylało ani nie zbiło. Plus za dodatkową krótką informację na temat stosowania produktu.
  Polecam, produkt i sklep :)

  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Zamówiłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona, zarówno z szybkiej obsługi jak i z produktu :)
  Buteleczka super zapakowana, wszystko dotarło w całości. Plus za krótką instrukcję jak stosować. To na pewno nie będzie moje jedyne zamówienie.

  Ocena: 5/5
  - Pruszcz Gdański
  Polecam ten preparat, gdyż jako jedyny mi pomógł, a półtora roku chodziłem do różnych specjalistów. Tak na prawdę trzeba było wziąć los w swoje ręce na początku i samemu się wyleczyć, dlatego, nie traćcie czasu tylko sami poczytajcie jak wyjść z gronkowca złocistego :).
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Srebro nano koloidalne z firmy vitacolloids jest naprawdę bezpiecznie i bardzo skuteczne . Polecam Dawid
  Ocena: 5/5
  - Pruszków
  Sprawnie i profesjonalnie. w razie problemów infolinia bardzo sympatyczna. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Zakupy w sklepie vitamarket były przyjemnością. Wszystko odbywało się szybko, miła obsługa, kontakt telefoniczny. Bardzo jestem zadowolona. Polecam i sama na pewno nadal będę korzystać.
  Ocena: 5/5
  - Nowy Sącz
  Nie po raz pierwszy robiłem zakupy w tym sklepie i jak dotąd nigdy mnie nie zawiedli. Błyskawiczna wysyłka, bardzo dobra obsługa klienta, info o statusie zamówienia przesyłane na e-mali, atrakcyjne ceny, srebro zgodne z opisami. Z czystym sumieniem wszystkim polecam
  Ocena: 5/5
  - Białystok
  Przesyłka ekspresowa, butelka zapakowana w dodatkowy papier. Połowa zawartości w butelce z atomizerem stoi w łazience do spryskiwania twarzy i innych części ciała, a druga część w kuchni do picia po jednej łyżeczce dwa razy dziennie. Efekty za jakiś czas :)
  Ocena: 5/5
  - Bielsko-Biała
  Polecam. Expresowa realizacja zamówienia jak również dostawa.
  Ocena: 5/5
  - Białystok
  Nano-srebro bardzo skuteczne przy różnego rodzaju infekcjach, Polecam
  Ocena: 5/5
  - Kołobrzeg
  U mojego syna stwierdzona na palec u nogi gronkowca złocistego. 2 x dziennie przez tydzień-spryskiwałem mu miejsce zarażone i po tygodniu nastąpiła widoczna poprawa. Dziękuję :)
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt. Polecam
  Ocena: 5/5
  - Drawsko Pomorskie
  Bardzo mila obsługa, przesyłka była u mnie po 2 dniach od złożenia zamówienia. Jestem bardzo zadowolona.
  Ocena: 5/5
  - Żory
  Jestem zadowolona ze sklepu, bardzo szybka realizacja zamówienia, bieżące informacje o zamówieniu
  Ocena: 5/5
  - Warszawa
  Gorąco polecam :) Solidna firma, dbająca o klienta i o swój poziom usług.
  Ocena: 5/5
  - Polkowice
  Szybka przesyłka, zero problemów - Polecam,
  Ocena: 5/5
  - Tomaszów Mazowiecki
  Jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim.
  Ocena: 4/5
  - Czeladź
  Bardzo polecam, super szybka dostawa, o wszystkim klient informowany mailowo.
  Ocena: 5/5
  - Łódź
  Świetny pomysł z dodatkową buteleczką, zawsze noszę w torebce buteleczkę napełnioną srebrem , sprawdza się w podróży, na działce , super sprawa :) Polecam
  Ocena: 5/5
  Aby dodać opinię musisz się zalogować

  Bestsellery

  Kategorie

  Obsługiwane płatności
  ZAMKNIJ
  Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.