Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Arginine Plus


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:116.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita Arginine Plus

Czy wiesz, że Twój organizm potrafi naturalnie wytwarzać aminokwasy, jednak w niektórych sytuacjach dochodzi do jego zmniejszonej produkcji. Ma to miejsce np. podczas stresu, szybkiego wzrostu, czy choroby. W ostatnim czasie, ze względu na liczne, cenne właściwości arginina staje się coraz bardziej popularna, szczególnie w środowisku sportowców, którzy stosują ją w celu osiągnięcia lepszych wyników.

Arginina jest nie tylko ważnym aminokwasem,  który odżywia nasz organizm; posiada również wiele innych korzystnych właściwości. Uczestniczy m.in.:

* w syntezie tlenku azotu – substancji, która wpływa na prawidłowe krążenie krwi w organizmie. r>
* ułatwia także dotarcie do komórek substancji odżywczych
* wspomaga syntezę białek,
* jest prekursorem kreatyny,


Utrzymuje procesy oczyszczania organizmu, rozkładając produkty uboczne pochodzące z procesów metabolicznych.
 


Skład jednej tabletki:L-arginina  jest to organiczny związek chemiczny, jeden z 20 aminokwasów kodowanych przez DNA. Arginina przyczynia się do zwiększenia wydolności pracujących mięśni, co w czasie treningu siłowego objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie potreningowym do szybszej regeneracji organizmu. Efekty te są chwilowe i na dłużej się nie utrzymują.

Mangan działa aktywująco na enzymy, które w przemianie materii ułatwiają przyswajanie pewnych witamin.

Kobalt występuje w większości tkanek, jednak największe jego ilości znajdują się w wątrobie, nerkach i kościach. Kobalt w organizmie występuje głównie pod postacią witaminy B12, będącej kofaktorem dwu ważnych enzymów: izomerazy metylomalonylo-CoA i reduktazy rybonukleotydowej. Funkcja witaminy B12 a pośrednio kobaltu jest ściśle związana z syntezą kwasów nukleinowych, otoczki mielinowej komórek nerwowych.

Kwas alfa – ketoglutarowy

Tagi: enzymy, Arginina, aminokwasy


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.