Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Bee Power mleczko pszczele


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:53.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita Bee Power mleczko pszczele

Bee Power suplement zawierający mleczko pszczele. Mleczko pszczele należy do produktów pasiecznych wykazujących zarówno właściwości odżywcze, jak i biotyczne, co uzasadnia jego bogaty skład.


Mleczko pszczele to substancja, którą pszczoły-robotnice karmią larwy oraz swoją królową, która składa jaja.

Mleczko pszczele jest produkowane przez gruczoły gardzielowe młodych pszczół-robotnic, od 5 do 14 dnia życia. Mleczkiem pszczelim karmione są wszystkie larwy w rodzinie pszczelej do 3 dnia życia, a larwy, z których powstają matki pszczele - do 5 dnia życia i to w obfitej ilości.

Mleczko pszczele powoduje, że matka pszczela żyje 4 - 6 lat,
a robotnica 30 - 35 dni! Matki pszczele są przez całe swoje życie karmione mleczkiem pszczelim.

W mleczku stwierdzono ponad dwadzieścia makro i mikroelementów, m.in. miedź, magnez, potas, fosfor, żelazo, siarkę, mangan, nikiel, kobalt, krzem, chlor, bizmut, arsen.

Ponadto mleczko zawiera 24 aminokwasy, enzymy, inhibiny, hormony (szczególnie wzrostowy).

Świeże mleczko pszczele Mleczko jest skarbnicą witamin. Poza tym posiada właściwości bakteriostatyczne. Świeże mleczko działa bakteriostatycznie nawet
w rozcieńczeniu 1:1000.
Być może to jest powód, dlaczego królowa pszczół jest w stanie złożyć 1000-1500 jaj dziennie, a jej długość życia jest równie imponująca. Podczas gdy robotnice, w zależności od pory roku, żyją 4-6 tygodni, trutnie maksymalnie 5 tygodni, królowa może żyć nawet 3-5 lat!

Mleczko pszczele nie tylko wzmacnia odporność, ale reguluje wiele nieprawidłowości działających w naszym organizmie.

Odżywcze, odnawiające, normalizujące i ogólnie wzmacniające właściwości mleczka pszczelego wskazują na wykorzystanie go w żywieniu i dietetyce ludzi w każdym wieku.


Jedna tabletka zawiera

Mleczko pszczele to naturalne źródło acetylocholiny biorącej udział w transporcie impulsów miedzy komórkami. Wpływa korzystnie na koncentrację, logiczne myślenie i sprawność psychofizyczną, dba o zdrowie kości i stawów oraz najważniejszą jego funkcją jest wzmocnienie systemu immunologicznego.
 


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.