Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita AC Zymes


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:93.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita AC Zymes

Nasze zdrowie przede wszystkim zależy od właściwego funkcjonowania naszego układu pokarmowego, w którym znaczącą rolę odgrywa „przyjazna” flora jelitowa.

Jeżeli prowadzimy niezdrowy styl życia (picie alkoholu, palenie papierosów, nieodpowiednia dieta, stosowanie antybiotyków), nasza flora jelitowa może zostać naruszona co w konsekwencji objawia się spadkiem naszej odporności.


Wszystkie niestrawione produkty przemiany materii odkładają się i gniją w naszych jelitach, a to powoduje namnażanie się bakterii co w konsekwencji objawia się jakąś chorobą.

U dorosłego człowieka w przewodzie pokarmowym występują przyjazne mikroorganizmy, są one potrzebne do jego prawidłowego funkcjonowania; nazywa się je probiotykami. Jednakże inne bakterie mogą być zdecydowanie szkodliwe. Równowagę flory jelitowej łatwo można naruszyć,
Ac-Zymest no produkt zawierający 2 mln przyjaznych bakterii.
Lactobacillus acidophilus to szczególnie odporne i użyteczne bakterie. Potrafią żyć w przewodzie pokarmowym do 10 dni, a nawet dłużej.

Tworzą niesprzyjające środowisko dla różnorodnych, szkodliwych patogenów (bakterii Clostridium, E.coli, grzybów, itp.).

Z ich pomocą możemy zachować prawidłową florę bakteryjną przewodu pokarmowego, skutecznie wspierając w ten sposób prawidłowe funkcjonowanie naszego układu trawiennego.

Jedna tabletka zawiera

Żywe kultury bakterii Lactobacillus acidophilus 2 miliardy Lactobacillus acidophilus ma zdolność neutralizowania amin toksycznych i hamowania procesów gnilnych. W jelicie i na tej drodze również przywraca równowagę drobnoustrojową przewodu pokarmowego.


Liczba opinii: 1
Średnia ocena: 5.00

- Skierniewice
Polecam produkt dla osósb zmagających się z problemami żołądkowymi. Ja biorę systematycznie i boleści brzucha ustąpiły. Polecam produkt jak i sklep.
Ocena: 5/5
Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.