Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Power Mins


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:81.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita Power Mins

Aby nasz organizm prawidłowo funkcjonował musimy dostarczyć mu z dietą nie tylko witamin ale i składniki mineralne.
Niestety nie zawsze możemy dostarczyć naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych związków odżywczych z różnych przyczyn, dlatego zaleca się uzupełnienie diety suplementami.

Firma CaliVita International stworzyła specjalnie z myślą o swoich klientach produkt o nazwie Power Mins, który zawiera odpowiednią ilość składników mineralnych w swoim składzie, które łatwo są przyswajalne przez organizm

DoDo prawidłowego funkcjonowania naszych procesów życiowych nie wystarczą tylko witaminy – konieczne są również składniki mineralne, których nasz organizm nie jest w stanie sam produkować. Dlatego też musimy dostarczyć je z dietą lub suplementami diety.

Produkt Power Mins zawiera odpowiednie proporcje wysokiej jakości składników mineralnych, niezbędnych naszemu organizmowi.

Jedna tabletka zawiera

* Wapń. Jest to bardzo ważny minerał, ponieważ jest niezbędny dla zachowania zdrowej struktury kości i zębów. Bierze udział w procesie krzepnięcia krwi.

* Magnez. Jest potrzebny do sprawnego działania układu nerwowego oraz mięśni. Ponadto uczestniczy on w procesach podziału komórkowego oraz w syntezie białka.

* Miedź, pomimo że jej zalety są mniej znane, pełni wiele zadań w organizmie. Bierze udział m.in. w funkcjonowaniu antyoksydacyjnego systemu obronnego oraz układu nerwowego, w metabolizmie cholesterolu i cukru, jak również w procesach powstawania energii. Wspiera tworzenie właściwej struktury krwinek czerwonych i leukocytów oraz wspomaga prawidłowy metabolizm żelaza.

* Chrom jest potrzebny do prawidłowego metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białek. Może przyczynić się do obniżenia masy ciała, ponieważ zmniejsza łaknienie na słodycze.

* Jod jest konieczny do tworzenia hormonów tarczycy.

* Mangan chroni organizm przed wolnymi rodnikami i jest niezbędny w metabolizmie białek, węglowodanów oraz tłuszczów.

* Molibden odpowiada za wykorzystanie żelaza.

* Potas pomaga w zachowaniu prawidłowych wartości poziomu ciśnienia krwi, odgrywa istotną rolę w utrzymaniu gospodarki wodnej i elektrolitowej oraz kwasowo-zasadowej organizmu.

* Selen najważniejszą rolą selenu jest udział w wytwarzaniu enzymu, który chroni błony komórkowe przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

* Cynk Wspomaga działanie układu immunologicznego, niezbędny w gojeniu ran i trądziku.


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.