Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVit Lion Kids Multivitamina + vit. D


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:67.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Lion Kids Multivitamina + vit. D  najważniejsze minerały dla organizmu młodego człowieka.

 

Produkt przeznaczona dla dzieci które potrafią już żuć i gryźć tabletki  od 3 lat życia.

Aby zacząć prowadzić zdrowy styl życia nigdy nie jest za wcześnie. Dlatego każda matka powinna podać swojemu dziecku procję witamin. Wszyscy wiemy, że  silne, zdrowe dziecko lepiej poradzi sobie w szkole, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, potrafi lepiej rozwijać się intelektualnie. Nigdy nie zgadzajmy się na kompromis, jeśli w grę wchodzi zdrowie i rozwój naszych dzieci! Dajmy im to, co najlepsze! Nasze dzieci chętniej akceptują tabletki przeznaczone do ssania w kształcie zwierzątek, od zwykłych tabletek. Z pewnością jest to plus, który  ułatwi podawanie im tego suplementu i to w zabawny dla nich sposób. Dajmy odrobinę zdrowia przez zabawę.

Witaminy dla każdego organizmu są niezbędnymi związki organicznymi. Organizm czerpie je z produktów żywnościowych,  gdyż sam nie jest w stanie (z małymi wyjątkami) ich wyprodukować. Dzieci, szczególnie w okresie szybkiego rozwoju fizyczno-umysłowego, potrzebują odpowiednio dobranej porcji witamin i składników mineralnych. Gdy mamy ich niedoboru pojawią się różnorodne problemy ze zdrowiem. Organizm potrzebuje zwiększonych ilości tych substancji, by zrekompensować również szkodliwy wpływ czynników środowiskowych (np. smogu), nagromadzonych w ciągu ostatnich kilku dekad. Z tego względu bardzo ważne jest wspieranie prawidłowych funkcji naszego organizmu nowoczesnym, wysokiej jakości preparatem witaminowo-mineralnym. Jest to szczególnie istotne w przypadku naszych pociech.

W produkcie tym mamy opracowane pod kątem specyficznych potrzeb dzieci, jak np. Lion Kids Multivitamin + Vitamin D, uwzględniono m.in. beta-karoten, witaminy D, E i C, witaminy z grupy B, a także składniki mineralne: wapń, fosfor, jod, żelazo, magnez, miedź, cynk, magnez, potas, selen i chrom.

Witamina D ma znaczący wpływ na rozwoju zdrowych kości i zębów – bierze udział we wchłanianiu oraz wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz przyczynia się do utrzymania stałego poziomu wapnia w osoczu krwi.

Nasz nowoczesny produkt nie zawiera cukru ani sztucznych barwników. Jest zdrowy dla naszych pociech! W odpowiedni sposób przyswajają się oraz  uzupełnią dietę codzienną przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Opakowanie dla dzieci z bezpieczną nakrętką, dzięki której wiadomo że dziecko nie zje więcej niż tego potrzeba. Są to naturalne witaminy dla maluchów podnoszą odporność na infekcje.Dzieci dzięki tym witaminom lepiej się rozwijają i lepiej przyswajają wiedzę. Nie są tak bardzo zmęczone po lekcjach w szkole mają więcej siły i energi
 


Jakie witaminy dostarczysz swojemu organizmowi?Beta-karoten ............ 1500.00 j.m.

Witamina E................ 7.00 mg

Witamina B ................0.50 mg

Witamina B2 ............. 0.60 mg

Niacyna .....................7.00 mg .


Kwas pantotenowy.....3.00 mg

Witamina B6 ..............0.70 mg

Biotyna ......................35.00 mcg

Kwas foliowy .............100.00 mcg

Inozytol ......................1.60 mg

Witamina B12 ............1.50 mcg


Witamina C ................35.00 mg

Wapń ........................ 10.00 mg

Phosphorus ...............10.00 mg

Jod ............................10.00 mcg

Żelazo ........................3.00 mg


Magnez ......................5.00 mg

Miedź .........................70.00 mcg

Cynk .......................... 2.00 mg

Mangan .................... 100.00 mcg

Potas ..........................2.00 mg

Selen ..........................10.00 mcg

Chrom .........................5.00 mcg

 


Spożywanie:

 

1 kapsułka po posiłkuOpakowanie:

90 tabletek

Tagi: dzieci, witaminy


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.