Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Stress Menagment B-Comp 100 tabletek


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:82.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita Stress Menagment B-Comp

Stress Managment B Complex - zawiera wszystkie naturalne witaminy z grupy B, witaminę C oraz niezbędny, antystresowy magnez. Jego tajemnica tkwi w proporcjach poszczególnych składników, jakie zostały w nim zachowane, oraz w tym że jest to preparat o przedłużonym działaniu. Tabletka wchłania się powoli przez kilkanaście godzin. Dzięki temu składniki Stress Management są ciągle obecne przy systematycznym stosowaniu.

Preparat Stress Management B Complex jest polecany osobom narażonym na stres codziennego życia. Stres zwiększa zapotrzebowanie organizmu na witaminy i energię. Witaminy z grupy B skutecznie wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Ponadto są ważnym elementem procesów produkcji energii.

Podstawowymi składnikami aktywnymi preparatu Stress Management B-Complex są witaminy z grupy B, które działają w organizmie jak katalizatory wielu procesów fizjologicznych. Uczestniczą m.in. w metabolizmie węglowodanów (tiamina, ryboflawina, niacyna i kwas pantotenowy), tłuszczów (tiamina, ryboflawina, niacyna, kwas pantotenowy, biotyna), białek (ryboflawina, kwas pantotenowy, witamina B6) i kwasów nukleinowych (tiamina).

Kompleks witamin z grupy B – oprócz wspomagania prawidłowych funkcji układu nerwowego – pozytywnie wpływa również na równowagę energetyczną w organizmie. Ich suplementacja jest wskazana przede wszystkim w przypadku zwiększonego stresu lub wysiłku umysłowo- fizycznego. Cholina oraz inozytol uczestniczą w przekazywaniu impulsów nerwowych. Kolejnym składnikiem produktu jest witamina C, będąca ważnym antyoksydantem. Wspomaga aktywność układu odpornościowego organizmu, a także układu nerwowego.

Obecność magnezu również przyczynia się do zachowania równowagi układu nerwowego, a ponadto jest on niezbędnym elementem w procesach produkcji energii, jak również w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Aktywne składniki produktu pomagają zachować zdrową skórę oraz błony śluzowe, uczestniczą w procesach prawidłowego tworzenia krwi oraz podziału komórek. Odgrywają także rolę w produkcji niektórych substancji, koniecznych do właściwego funkcjonowania organizmu.

*r>
zmniejszając skutki stresu
*

wspiera umysł, koncentrację, pamięć oraz sprawność intelektualną
*

pomocny w zaburzeniach neurologicznych i psychicznych
*

popomocny w bólach głowy i migrenie, depresji, rozdrażnieniu, tikachi, drżeniu rąk i powiek
*r>
ułatwia zasypianie
*

wspomaga funkcje narządu wzroku, chroni przed zezem
*

popomocny przy anemii ( kwas foliowy , witamina B12)

Składniki aktywne:

* Witamina B1.................. 1.3 mgr>* Witamina B2 ..................1.8 mg
* Witamina B6 ..................2 mg
* * Niacyna ..........................15 mg
* Witamina B12 ................2 mcg
* Witamina C..................... 60 mg
* Kwas foliowy ..................100 mcg
* Kwas pantotenowy .........5 mgr>* Cholina ...........................100 mg
* Inozytol ...........................100 mg
* * Magnez ...........................13.5 mg

Dawkowanie

1-2 kapsułki dziennie - po posiłku

Opakowanie: 100 tabletek


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.