Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Liver Aid zdrowa wątroba


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:205.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita Liver Aid zdrowa wątroba

Wątroba to bardzo ważny wieloczynnościowy organ gruczołowy o wadze 1,5 kg
To właśnie w niej zachodzi większość procesów rozkładu i oczyszczania i dlatego powinniśmy szczególnie o nią zadbać.

Istnieje wiele czynników, które destrukcyjnie wpływają na wątrobę (zanieczyszczenia, nieodpowiednia dieta,różne toksyny, patogeny, alkohol, papierosy).


Obecnie istnieją już nowoczesne preparaty wspomagające prawidłową pracę wątroby, które mogą zaoferować ludziom wsparcie w zachowaniu zdrowia.


Takim preparatem jest Liver Aid. Oprócz aminokwasów
Oprócz wspomnianych powyżej aminokwasów (L-arginina, L-cysteina, L-ornityna, metionina), zawierają też inne cenne składniki.

Liver Aid jest to produkt wspomagający odpowiednią pracę wątroby zawiera antyoksydanty, składniki neutralizujące amoniak, substancje przyspieszające spalanie tłuszczów oraz wyciąg z ostropestu plamistego (sylimarynę).

Preparat jest szczególnie polecany osobom, które regularnie piją alkohol lub zażywają leki.

Liver Aid:

wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby
neutralizuje wolne rodniki i amoniak

Jedna tabletka zawiera

L-arginina jest aminokwasem naturalnie występującym w organizmie człowieka, powszechnie znana jest rola Argininy w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Aminokwas ten uczestniczy w “odtruwaniu” organizmu z toksycznych produktów przemiany materii (poprzez udział w cyklu mocznikowym).


L-cysteina


L-ornityna
jest ustrojowym produktem przemiany argininy w wątrobie. Wpływa na metabolizm białka, ale nie bierze udziału w jego budowie. Pożytecznie wpływa na regenerację i czynność wątroby. Przyspiesza procesy odtruwania w wątrobie i mózgu. Zmniejsza stężenie lipidów we krwi.


Metionina - znajduje się w białku jajek i mleku, jej zadanie to oczyszczanie organizmu, a zwłaszcza wątroby z toksyn i szkodliwych substancji. Ułatwia też pozbycie się tkanki tłuszczowej.


Kwas alfa ketoglutarowy ketonow
a pochodna kwasu glutarowego, która jest w stanie wiązać amoniak.

L-karnityna stymuluje przemiany metaboliczne tłuszczów zwiększając o 70% ich wykorzystanie jako źródła energii.


Cholina, zwana witaminą Bt, oraz inozytol – zaliczany niekiedy do grupy witamin B, tak jak związki fitochemiczne znajdujące się w roślinach, w organizmie funkcjonują jak witaminy. Organizm ludzki może sam produkować cholinę za pomocą kwasu foliowego, witaminy B12 i aminokwasów. Jednak nie zawsze są to ilości wystarczające i musimy je uzupełniać.

Kwas alfa liponowy -
To bardzo silny przeciwutleniacz, z tego względu słynie jako środek walczący z wolnymi rodnikami, które są sprawcami uszkodzeń komórek. Bierze również udział w przetwarzaniu substancji odżywczych w energię.

Ekstrakt z sylimaryny. Owoc tej wyjątkowej rośliny zawierają szereg związków o działaniu przeciwzapalnym, wzmacniającym i ochronnym wobec komórek wątrobowych. Substancja ta wzmacnia i stabilizuje ściany komórkowe wątroby dzięki czemu zabezpiecza je przed działaniem różnych czynników toksycznych.

Chrom współdziała z insuliną w regulowaniu poziomu cukru we krwi. Zażywanie chromu skutecznie reguluje poziom cukru we krwi. Dzięki temu znikają napady niepohamowanego głodu, chęć podjadania między posiłkami, a u niektórych osób całkowicie niknie ochota na słodycze.


Selen. Będąc składnikiem antyoksydacyjnego enzymu – peroksydazy glutationowej – wspiera obronę komórek oraz tkanek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.


Opakowanie:
100 kapsułek
Dawkowanie: 3-6 kapsułek dziennie po posiłku

Składniki preparatów CaliVita
są pochodzenia naturalnego. Są to produkty do spożycia zaliczane do tzw. dietetycznych środków spożywczych, co oznacza, że mogą być bezpiecznie stosowane bez kontroli lekarza, zgodnie z zaleceniami i dawkowaniem umieszczonym na polskiej etykiecie. Suplementy żywieniowe CaliVita International znajdujące się w polskiej ofercie, posiadają wymagane w Polsce zezwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) - są wymagane w przypadku dietetycznych środków spożywczych lub posiadają zezwolenia Polskiego Zakładu Higieny (PZH) - w przypadku kosmetyków. Każda dostawa otrzymuje orzeczenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (SANEPID) o braku zastrzeżeń co do importowanych środków spożywczych.
 


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.