Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Cholestone


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:118.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita Cholestone

Cholesterol to substancja naturalnie występująca w organizmie, która jest kluczem do zachowania dobrego funkcjonowania ścianki każdej komórki. Organizm wykorzystuje cholesterol do produkcji niezbędnych związków chemicznych, takich jak witamina D i niektóre hormony.

Dla większości osób cholesterol kojarzy się z czymś bardzo szkodliwym jednak szkodliwy jest jedynie nadmiar cholesterolu. jeśli poziom tego związku w naszej krwi nie przekracza 200 mg/dl. to wszystko jest w porządku.

Równie ważny jak ogólny poziom cholesterolu, jest stosunek tzw. “złego” cholesterolu LDL, do “dobrego” HDL. Czym więcej tego drugiego tym lepiej.


Czynniki zwiększające poziom cholesterolu LDL:


nieodpowiednia dieta
palenie papierosów
picie kawy
stres
środki antykoncepcyjne
mało ruchu
predyspozycje genetyczne
stres
nadmierne spożywanie alkoholu


Cholestone to zestaw naturalnych składników, które wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu.

Preparat zawiera odpowiednią ilość antyutleniaczy, przywraca odpowiedni poziom lipidów we krwi i korzystnie wpływa na procesy metaboliczne w tkance tłuszczowej.

Jedna tabletka zawiera:


Olej lniany zawiera Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT), niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz witaminę E.


Pektyny z jabłek
dzięki pektynom, jabłka pomagają nam pozbyć się z przewodu pokarmowego niestrawionych resztek


Czosnek działa jako skuteczny przeciwutleniacz,


Witamina C
wzmaga odporność organizmu, jest niezbędna do utrzymania prawidłowego stanu tkanki łącznej, m.in. włosowatych naczyń krwionośnych. Ułatwia wchłanianie żelaza


Witamina E - jest głównym antyoksydantem, który chroni komórki przed utleniaczami. Bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do komórek. Wzmacnia ścianę naczyń krwionośnych oraz chroni czerwone krwinki przed przedwczesnym rozpadem.


Chrom - współdziała z insuliną w regulowaniu poziomu cukru we krwi. Dzięki temu znikają napady niepohamowanego głodu, chęć podjadania między posiłkami, a u niektórych osób całkowicie niknie ochota na słodycze.


Lecytyna wspomaga wykorzystanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. pełni w komórkach funkcje strukturalne i metaboliczne.

Opakowanie: 90 tabletek
Dawkowanie: 1 tabletka dziennie po posiłku


Składniki preparatów CaliVita są pochodzenia naturalnego
. Są to produkty do spożycia zaliczane do tzw. dietetycznych środków spożywczych, co oznacza, że mogą być bezpiecznie stosowane bez kontroli lekarza, zgodnie z zaleceniami i dawkowaniem umieszczonym na polskiej etykiecie. Suplementy żywieniowe CaliVita International znajdujące się w polskiej ofercie, posiadają wymagane w Polsce zezwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) - są wymagane w przypadku dietetycznych środków spożywczych lub posiadają zezwolenia Polskiego Zakładu Higieny (PZH) - w przypadku kosmetyków. Każda dostawa otrzymuje orzeczenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (SANEPID) o braku zastrzeżeń co do importowanych środków spożywczych. 


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.