Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Witamina C 300 w tabletkach 100 szt.


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:73.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Naturalna witamina C-300 with Rose Hips and Bioflavonoids

Nadszedł czas, by spojrzeć na witaminę C w inny sposób!

C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids to preparat kompleksowy o przedłużonym działaniu, zawierający odpowiednio dobrane składniki: witaminę C, kompleks bioflawonoidów cytrusowych oraz sproszkowane owoce dzikiej róży. Ten nowoczesny produkt oferuje nie tylko korzyści związane z cennymi właściwościami witaminy C – dzięki obecności dodatkowych substancji organizm w sposób optymalny ją wchłania i wykorzystuje, a technologia przedłużonego działania gwarantuje długotrwały, stały poziom składników aktywnych w organizmie.

Witamina C, pochodząca z naturalnych źródeł (owoce cytrusowe) to dobrze poznany składnik odżywczy o licznych zaletach. Jest ważnym antyoksydantem, niezbędnym w ochronie komórek przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Znana jest przede wszystkim jako substancja wzmacniająca aktywność układu immunologicznego. Ponadto, witamina C uczestniczy w tworzeniu kolagenu – kluczowego elementu tkanki łącznej. Nazwa tej tkanki jest związana z rolą, jaką odgrywa ona w naszym organizmie – łączy różne typy komórek oraz ma wpływ na zachowanie przez nie kształtu i sprawnego funkcjonowania. Dzięki zdrowym włóknom kolagenowym skóra zachowuje jędrny i młody wygląd, naczynia krwionośne odpowiednią szczelność, a dziąsła, stawy oraz kości pełną sprawność. Witamina C jest niezbędna do prawidłowej aktywności układu nerwowego. Uczestniczy w absorpcji żelaza niehemowego i wpływa na prawidłowy metabolizm energetyczny.
 

Bioflawonoidy, pochodzące z owoców cytrusowych doskonale uzupełniają cenne właściwości witaminy C, zapewniają jej lepsze wchłanianie i wykorzystanie przez organizm. Same również są skutecznymi antyoksydantami. Wykazują również korzystny wpływ na strukturę naczyń krwionośnych.

Sproszkowane owoce dzikiej róży nie tylko nadają produktowi przyjemny zapach, lecz są jednym z najdłużej stosowanych źródeł witaminy C w tradycyjnej medycynie.

Czy wiesz, że:
witamina C jest niezwykle wrażliwa na działanie wysokiej temperatury – przeciętne straty witaminy C spowodowane obróbką termiczną mogą sięgać od 40 do 70%;
• przechowywanie już ugotowanych potraw w lodówce do następnego dnia obniża zawartość witaminy C o 60-80%;
• podczas stresu i znacznego wysiłku fizycznego wzrasta zużycie witaminy C, co powoduje zwiększone zapotrzebowanie na ten składnik;
• w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach oraz podczas stosowania środków antykoncepcyjnych, sterydów, leków przeciwbólowych organizm potrzebuje więcej witaminy C.

C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids:

Składniki aktywne/1 tabletka:

Witamina C ............................................. 300 mg
Sproszkowane owoce dzikiej róży ........... 100 mg
Kompleks bioflawonoidów cytrusowych .... 30 mg

C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids to doskonały produkt dla wszystkich osób, które doceniają walory witaminy C, pochodzącej z doskonałych źródeł. Mogą po niego sięgnąć sportowcy, palacze (również bierni), mieszkańcy dużych aglomeracji, osoby żyjące w szybkim tempie lub wykonujące ciężką pracę fizyczną. Ty również doświadcz doskonałości C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids!

CVI Europe/CVI Polska

Uwaga!


• Witamina C jest niezwykle wrażliwa na działanie wysokiej temperatury i światła, o czym należy pamiętać podczas jej przechowywania.

• Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

• Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

• Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci


Opakowanie:
100 tabletek
Dawkowanie: 1 tabletka dziennie po posiłku

Składniki preparatów CaliVita są pochodzenia naturalnego. Są to produkty do spożycia zaliczane do tzw. dietetycznych środków spożywczych, co oznacza, że mogą być bezpiecznie stosowane bez kontroli lekarza, zgodnie z zaleceniami i dawkowaniem umieszczonym na polskiej etykiecie.

Suplementy żywieniowe CaliVita International znajdujące się w polskiej ofercie, posiadają wymagane w Polsce zezwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) - są wymagane w przypadku dietetycznych środków spożywczych lub posiadają zezwolenia Polskiego Zakładu Higieny (PZH) - w przypadku kosmetyków. Każda dostawa otrzymuje orzeczenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (SANEPID) o braku zastrzeżeń co do importowanych środków spożywczych


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.