Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

ENTEROSGEL – detox organizmu


Dostępność: 1-3 dni
Producent: Bioline Products
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:84.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


ENTEROSGEL detox. Działa w przewodzie pokarmowym, gdzie wiąże ze sobą średniocząsteczkowe substancje: związki toksyczne, produkty rozkładu, cholesterol, toksyny, które uszkadzają błonę śluzową żołądka i jelit, alergeny, bakterie chorobotwórcze
i wirusy. Odnawia naturalną mikroflorę jelitową. Nie wiąże pierwiastków śladowych i innych pożytecznych substancji. Sam nie ulega wchłonięciu przez organizm i wydalany jest z niego wraz z toksynami. Nie ma niepożądanych efektów.

Kiedy ENTEROSGEL pomaga?

Antybiotyki niszczą bakterie chorobowe, ale także normalną mikroflorę przewodu pokarmowego. Kiedy bakterie giną,
do przewodu pokarmowego uwalniane są endotoksyny. Jeżeli endotoksyny przenikną do krwi, wpływa to niekorzystnie na cały organizm, komplikując i wydłużając proces zdrowienia. Dlatego po 2 – 3 godzinach od zażycia antybiotyku należy przyjąć 2 – 3 podstawowe dawki (łyżeczki do kawy z czubkiem) Enterosgelu, który jak gąbka wchłonie endotoksyny i nie pozwoli, aby przedostały się one do krwi. Dzięki temu organizm zostanie odciążony, a proces zdrowienia przyspieszony.

Ciąża a Enterosgel
Enterosgel usuwa toksyny z ciała odciążając w ten sposób wątrobę i nerki. Nie wchłania z organizmu matki witamin, aminokwasów i immunoglobulin. Nie okrada zatem ani matki, ani płodu. Dlatego też może być stosowany w okresie ciąży bez względu na to, czy ma ona normalny czy też skomplikowany przebieg.
Pasożyty a Enterosgel
W czasie zwalczania pasożytów z organizmu z ciał niszczonych pasożytów do układu trawiennego nosiciela uwalniają się substancje toksyczne. Enterosgel wiąże te toksyny w układzie trawiennym i wydala je z organizmu.
Odchudzanie a Enterosgel
Jak wiadomo podczas odchudzania do organizmu uwalnia się zwiększona ilość toksyn i produktów odpadowych metabolizmu. Może to powodować nudności i nieprzyjemne stany, które mogą wpływać niekorzystnie na proces odchudzania. Dlatego też podczas odchudzania należy stosować odtruwający suplement diety Enterosgel, który pomaga skutecznie usuwać niepożądane substancje z organizmu.

Czy ENTEROSGEL jest bezpieczny?

ENTEROSGEL jest bezpieczny – nie wchłania się z układu trawiennego i do 12 godzin usuwany jest całkowicie z organizmu.

Dawkowanie suplementu diety ENTEROSGEL
Dorośli: 1 czubata łyżeczka do kawy (15 g) 1x - 3x dziennie.
Dzieci: 1 płaska łyżeczka do kawy (5 g) 1x - 3x dziennie, od 10 do 14 lat – jedna płaska łyżeczka deserowa (10 g) 1x - 3x dziennie (30 g).
Preparat zawsze należy popić wodą lub innym napojem. Można także wymieszać z napojem i wypić.
Przyjmować 1-2 godziny przed lub po zażyciu leków lub suplementów diety.
Sposób dawkowania zaleca się skonsultować z lekarzem.
Przyjmowanie powyżej 15 dni należy skonsultować z lekarzem.
Przy długotrwałym stosowaniu preparatu zaleca się przyjmowanie multiwitaminowych suplementów diety.

Farmakokinetyka: Preparat nie wchłania się w żołądku i jelitach, wydalany jest w niezmienionym stanie w ciągu 12 godzin.
Przeciwwskazania: Indywidualny brak tolerancji na preparat, atonia przewodu pokarmowego.
Skutki uboczne: możliwe nudności, zatwardzenie. Może pojawić się uczucie wstrętu do preparatu. Możliwe słabsze wchłanianie innych preparatów w razie nieprzestrzegania przerw w oddzielnym przyjmowaniu środków.
Przechowywanie: W temperaturze min. + 4 w miejscach niedostępnych dla dzieci. Po otwarciu opakowania chronić przed wysychaniem. Chronić przed mrozem.
Okres przydatności: 3 lata.


Liczba opinii: 2
Średnia ocena: 5.00

- Nowa Słupia
Bardzo dobry sklep, bardzo miła obsługa telefonicznego konsultanta. Enterosgel super produkt za rewelacyjną cenę.
Ocena: 5/5
- Bydgoszcz
Moja opinia bardzo pozytywna, ten zel dziala bardzo szybko i juz po kilku dawkach odczuwalne lepsze smaopoczucie.
Ocena: 5/5
Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.