Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Ból gardła

26-09-2013

Ból gardła związany jest najczęściej z takimi chorobami , jak zapalenie migdałków, zapalenie gardła lub zapalenie wyrośli adenoidalnych. Towarzyszy również przeziębieniom, na które często zapadają, zrówno dorośli jak i dzieci.


Objawy

Bólowi gardła towarzyszy często chrypa , bezgłos, a w mniej skrajnych przypadkach - drapanie w gardle, trudności z mówieniem, ból przy połykaniu, objawy ogólnego zmęczenia oraz podwyższona temperatura.


Przyczyna

Przyczyną jest stan zapalny gardła, migdałka gardłowego, migdałków podniebnych lub krtani, związanych ze stycznością chorego z wirusami lub bakteriami. Na takie zakażenia szczególnie podatni są ludzie wyczerpani, niedożywieni lub z poważnymi  dolegliwościami i naruszonym układem odpornościowym organizmu.


Leczenie naturalne

Dietetyka

Zalecne jest zdrowe odżywianie , przyjmowanie witaminy C, cynku i innych pierwiastków odżywczych.


Ziołolecznictwo

Zaleca się picie herbatek ziołowych zawierających myrrę, tymianek i szałwię. Zażywanie 2 kapsułek czosnku liofilizowanego skróci czas trwania zakażenia i złagodzi ból gardła. Można również posiekać drobno ząbek czosnku i wypić z 1szklanką wody.

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.