Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Allergoff w aerozolu- przeznaczony do zwalczania roztoczy kurzu domowego


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: ICB Pharma
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:49.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Allergoff to preparat w aerozolu przeznaczony do zwalczania roztoczy kurzu domowego, całkowicie bezpieczny dla człowieka.

 Badania wykazały, że około 100 milionów osób na całym świecie cierpi na choroby atopowe spowodowane kontaktem z antygenami roztoczy kurzu domowego. Liczba chorych gwałtownie wzrasta! Objawy alergii na roztocze manifestują się głównie nocnymi napadami duszności i porannym katarem.


Tradycyjne sposoby sprzątania, jak regularne odkurzanie czy stosowanie środków piorących, tylko nieznacznie i na krótko zmniejszają liczbę roztoczy kurzu domowego. Zastosowane w preparacie Allergoff składniki skutecznie zwalczają same roztocze. Czynniki aktywne sklejają drobiny kału i przytwierdzają je do podłoża, dzięki czemu drobiny nie unoszą się w powietrzu. Zapobiega to wdychaniu alergenów przez człowieka i powstawaniu alergii.

Zamknięcie aktywnych składników Allergoffu w maleńkich nanokapsułkach pozwala na stopniowe uwalnianie i utrzymanie niskiego stężenia aktywnych składników preparatu w środowisku życia roztoczy przez co najmniej 7 miesięcy. Nanokapsułki przytwierdzają się również do odnóży i powierzchni ciała roztoczy oraz do naskórka zjadanego przez pajęczaki, dzięki czemu unieszkodliwiają je.

Jego skuteczność została potwierdzona laboratoryjnie w London School of Higiene Tropical Medicine. Produkt wyróżniono też przez Ośrodek Badań "Dziecko Alergiczne".

Jedno opakowanie zawierające 400 mililitrów Allergoffu wystarcza na około 10-15 metrów kwadratowych powierzchni opryskanej.

 


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.