Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Aurecon drops spray do uszu 50 ml


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: HERB PHARMA
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:18.40 zł
Promocja: 16.99 zł zł

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Aurecon drops

zostały stworzone tak, by z jednej strony najpełniej zaspokajać wszelkie potrzeby związane z higieną uszu, z drugiej zaś - by uniknąć zagrożeń wynikających z niewłaściwych zabiegów higienicznych. W efekcie Aurecon drops są użytecznym i łatwym w użyciu środkiem służącym do regularnego czyszczenia przewodu słuchowego.

Niewystarczająca higiena ucha zewnętrznego może prowadzić do pogorszenia drożności kanałów słuchowych. Następstwem tego może być nie tylko pogorszenie słuchu, lecz także powstanie warunków sprzyjających rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów, co może spowodować poważne skutki dla zdrowia.
Kanał słuchowy jest stosunkowo dobrze chroniony przed wpływem czynników zewnętrznych, ale jednocześnie jest silnie obciążony przez gromadzącą się w nich woszczynę. Kanały słuchowe trudno jest dobrze oczyścić, a używanie do tego wacików nie tylko jest nieskuteczne, ale może nawet prowadzić do uszkodzeń błony bębenkowej lub zatkania przewodu słuchowego.
Aurecon drops zostały stworzone tak, by z jednej strony najpełniej zaspokajać wszelkie potrzeby związane z higieną uszu, z drugiej zaś - by uniknąć zagrożeń wynikających z niewłaściwych zabiegów higienicznych. W efekcie Aurecon drops są użytecznym i łatwym w użyciu środkiem służącym do regularnego czyszczenia przewodu słuchowego. W skład preparatu wchodzą wyłącznie substancje naturalne, skuteczne i dające dobrą ochronę przed niepożądanymi drobnoustrojami. Preparat nie zawiera konserwantów ani dodatków chemicznych. Stanowi doskonałe uzupełnienie świeczek do uszu Aurecon plus.
Aurecon drops stanowią nowe rozwiązanie problemów z higieną uszu. Ułatwiają czyszczenie zewnętrznego przewodu słuchowego, zapobiegają przywieraniu woszczyny do ścian przewodu słuchowego, zmiękczają woszczynę i ułatwiają jej usunięcie. Zwiększają skuteczność świeczek do uszu.


Preparat Aurecon drops:

* poprawia skuteczność czyszczenia uszu , zapobiega przywieraniu woszczyny wewnątrz przewodu słuchowego
* ogranicza wydzielanie nadmiernych ilości woszczyny
* zapobiega namnażaniu drobnoustrojów
* zachowuje naturalne środowisko fizjologiczne
* zawiera wyłącznie substancje naturalne
*  nie zawiera żadnych domieszek chemicznych

Zastosowanie świeczki do uszu Aurecon plus wspólnie z preparatem Aurecon drops przynosi ulgę dla uszu.

Skład:
Oliwka z oliwek, Olejek z krzewu herbacianego, Olejek rumiankowy, Olejek eukaliptusowy, Olejek cytrynowy, Olejek lawendowy

Stosować:

 1x tygodniowo, w przypadku nadmiernego tworzenia woszczyny w zależności od potrzeb.
Przy wystąpieniu jakiekolwiek problemów – gwizdu, bólu, uczucia ciśnienia – nie lekceważyć ich i skonsultować się z lekarzem.
Aurecon drops w znaczący sposób zapobiega problemom zdrowotnym, zwłaszcza stosowany po świecowaniu uszu


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.