Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Aurecon plus świeczki do uszu 2 sztuki


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: HERB PHARMA
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:14.63

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Są to bawełniane rurki, nasączone mieszaniną wosku pszczelego i parafiny. Ciepło powstałe w wyniku palenia się świeczki zmiękcza nagromadzoną woszczynę a podciśnienie, jakie tworzy się wówczas w uchu, w wyniku działania efektu kominowego ją wysysa. Równocześnie dochodzi do wyrównania ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi.
Świeczki Aurecon plus zaleca także medycyna naturalna.

Ucho ludzkie (Auris) jest organem zmysłu słuchu i równowagi. Składa się z zewnętrznego, środkowego i wewnętrznego ucha. Zewnętrzne przewody słuchowe regularnie wypełniają się woszczyną. W przypadku nadmiernego jej wytwarzania woszczyna tężeje, przez co gorzej słyszymy. W wyniku niedostatecznego czyszczenia czy zastosowania nieprawidłowej metody woszczyna jest coraz głębiej wpychana do ucha. Możemy ją jednak łatwo usunąć przy pomocy świeczki do uszu Aurecon plus. Są to bawełniane rurki, nasączone mieszaniną wosku pszczelego i parafiny. Ciepło powstałe w wyniku palenia się świeczki zmiękcza nagromadzoną woszczynę a podciśnienie, jakie tworzy się wówczas w uchu, w wyniku działania efektu kominowego ją wysysa. Równocześnie dochodzi do wyrównania ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi.
Świeczki Aurecon plus zaleca także medycyna naturalna. Ciepło palącej się świeczki odblokowuje ewentualny przepływ energii w meridianach. Meridiany są według medycyny wschodniej takimi liniami energetycznymi, których zadaniem jest transport i rozdzielenie energii życiowej w organizmie człowieka. Po zapaleniu świeczki w jej wnętrzu powstaje mgła, która spływa w dół, do środka ucha. Przenosi ona substancje aktywne ze świeczki do całego narządu słuchu.
Ciepło ze świeczki ogrzewa również mikrosystem płatka ucha i stymuluje strefę odruchów, co korzystnie wpływa na przebieg przeziębienia. Reguluje również oczyszczające działanie systemu limfatycznego ucha.

Świeczki do uszu Aurecon plus mogą działać pozytywnie np. przy bólach uszu i głowy, przy lekkich zapaleniach ucha środkowego, swędzeniu w uchu, szumie w uszach, odczuwaniu ciśnienia w uszach i głowie, migrenie, ostrym i przewlekłym katarze, zaburzeniach węchu, zapaleniu migdałków, podrażnieniu i symptomach stresowych będących konsekwencją zaburzeń wegetatywnych, słabym ukrwieniu ucha czy w przypadku niedosłyszenia. Zapewniają lokalne i odruchowe uaktywnienie układu metabolicznego i limfatycznego, stymulację strumienia energetycznego, ogólne wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu.

Świeczek do uszu Aurecon plus nie należy stosować, jeśli świeczka była choćby tylko trochę używana i zapalona. Będą w pełni funkcjonalne tylko wtedy, gdy zostaną użyte w pierwotnym, nienaruszonym stanie.

Dla większego bezpieczeństwa i lepszej skuteczności świece douszne wyposażone są we wkład ochronny Aurecon system. Wkład ochronny Aurecon system zabezpiecza przed przypadkowym dostaniem się ciał obcych do wnętrza ucha.

Informacje o stosowaniu świeczek do uszu dotarły do Europy już w dawnych czasach z Azji i z Północnej Ameryki. Indianie Hopi, lud o wielkim doświadczeniu w dziedzinie medycyny naturalnej, od dawien dawna stosowali tę metodę. Susanna Von-Tobar, specjalistka medycyny naturalnej, w swoim rękopisie datowanym z 1656 roku opisywała lejek z woskowanej substancji, który zapalano, stosując w przypadku problemów z uszami.

Oznaczenie CE na opakowaniu Aurecon plus to poświadczenie zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa określonym w wytycznych CEE 93/42 przyjętych w UE.

Skład:
Bawełna, wosk pszczeli, parafina, wkładka ochronna z tworzywa sztucznego

Instrukcja użycia:

1. Wsunąć załączony papierowy pierścień na świeczkę i zapalić ją na szerszym końcu.
2. Położyć głowę w pozycji poziomej i wsunąć świeczkę węższym końcem do ucha. Zwrócić uwagę na poprawne, pionowe położenie świeczki.
3. Kiedy świeczka dopali się do 2/3, zawsze powyżej papierowego kręgu, należy ją wyjąć i zgasić w przygotowanym wcześniej naczyniu z wodą. Proces palenia trwa 6-7 minut. Optymalna długość świeczki do ucha Aurecon plus® została po różnych doświadczeniach ustalona na ok. 20 centymetrów ±10%, a średnica na górnym końcu – na ok. 20 milimetrów. Te rozmiary gwarantują właściwe proporcje , umożliwiające prawidłowe spalanie.

Zabieg przeprowadza się w zasadzie w obydwu uszach, stopniowo, ponieważ w trakcie stosowania dochodzi do wyrównania ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi.

Zaleca się wykonywanie profilaktycznego czyszczenia 1 raz w miesiącu. Kuracja profilaktyczna powinna być wykonywana przez 3 następujące po sobie dni.
Preparat jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą dokonać wewnętrznego oczyszczenia ucha czy chcą usunąć z ucha wodę po kąpieli w morzu lub basenie. Preparat może być użyteczny również dla osób, które pracują w środowisku o dużym zapyleniu lub mają problemy z ciśnieniem w uszach po podróży samolotem lub pobycie w górach.

Świeczki do uszu Aurecon plus nie mają takiego samego kształtu, ponieważ są produkowane ręcznie.

Działania niepożądane:
Nie są znane. Nie zalecamy stosowania preparatu w przypadku perforacji błony bębenkowej i alergii na zawarte substancje. W przypadku chorób uszu lub powracających problemów z woszczyną, przed zastosowaniem Aureconu plus skonsultować się z lekarzem

Ostrzeżenia!!!!
Świeczkę stosować zasadniczo przy pomocy drugiej osoby!
W czasie palenia zwracać uwagę na bezpieczeństwo!
Nie stosować w miejscach wystawionych na przeciąg powietrza, w których znajduje się gaz lub substancje łatwopalne, nie wystawiać na działanie źródeł ciepła.
Nie stosować w przypadku chorób uszu!
Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia!
Czyszczenie uszu u dzieci wykonywać zawsze w obecności osoby dorosłej.
W czasie używania świeczki włosy chronić ręcznikiem!
Świeczek nie wpychać głęboko do uszu!

Opakowanie:
Dwie świeczki do uszu, papierowy pierścień


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.