Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Wkładki magnetyczne do obuwia Butterfly Magnetic


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: Butterfly Magnetic
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:68.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Idealne na chłody !
Zalecane osobom cierpiącym na bóle stóp, pięt, opuszków palców, zmęczenie stóp i ich wyziębienie. Także w przypadku słabego krążenia (zimna stopa), uczucia bezwładu kończyn i obrzęków. W rehabilitacji po zwichnięciach, skręceniach i złamaniach. Pomogą przy infekcjach grypowych, stanach zapalnych, działają rozgrzewająco, poprawiają krążenie w stopach i całych kończynach. Dzięki nim stopy znakomicie relaksują się po dniu spędzonym w butach na wysokich obcasach.

Zalecane do akupresury stóp w czasie chodzenia - dla poprawy samopoczucia i podniesienia witalności organizmu. Stopy są bowiem skupiskiem receptorów. Ich odpowiednie masowanie (ściskanie, ugniatanie) może poprawić samopoczucie
i złagodzić dolegliwości bólowe.

Magnesy ferroceramiczne, wyraźnie wyczuwalne pod stopą, rozmieszczono zgodnie z mapą receptorów czuciowych stopy - według starochińskiej sztuki akupresury "stopa jest lustrem ciała", a poprzez ucisk strategicznych punktów na stopach dokonujemy masażu "refleksyjnego" wszystkich narządów wewnętrznych.

Rozmiary - zgodne z numeracją obuwia od numeru 36 do numeru 44.


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.