Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Snoreeze, chrapanie z głowy, 22 ml


Dostępność: 1-3 dni
Producent: Passion for Life Healthcare
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:58.90

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Problem chrapania dotyczy około 33 procent populacji, głównie mężczyzn. To nie tylko dolegliwość uciążliwa dla domowników, źle wpływa również na jakość snu i czyni go mniej spokojnym.

Snoreeze to preparat w aerozolu stworzony na bazie naturalnych liposomów, zawierający unikalne połączenie olejków eterycznych i witamin, które powlekają tkanki miękkie gardła, zmniejszając lub eliminując dźwięk chrapania. Dzięki unikalnej, opracowanej w specjalistycznych laboratoriach recepturze, Snoreeze skutecznie obniża natężenie chrapania w 9 na 10 przypadków.


Aktywne składniki preparatu Snoreeze w postaci kuleczek lipidowych (tzw. liposomy) nawilżają i zwiększają napięcie tkanek tylnej części gardła, języka i języczka. W ten sposób obniżają wibracje tkanek miękkich, co tłumi powstający dźwięk chrapania. Snoreeze przynosi ulgę w chrapaniu na czas do 8 godzin, umożliwiając spokojny sen.


Snoreeze należy zaaplikować przed snem. Preparat przy odchylonej do tyłu głowie trzeba rozpylić trzykrotnie w kierunku tylnej ściany gardła rozchylonej jamy ustnej, odczekać 20 sekund i przełknąć.Po zastosowaniu nie należy jeść ani pić.
Preparat jest dostępny w aptekach bez recepty. Jedno opakowanie zawiera 60 mililitrów aerozolu i wystarcza na około miesiąc stosowania. Preparat kosztuje około 60 złotych.
 


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.