Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Compeed plastry na opryszczkę, 15 szt.


Dostępność: 1-3 dni
Producent: Johnson&Johnson
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:26.20 zł
Promocja: 24.99 zł zł

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Innowacja w zwalczaniu opryszczki wargowej Plaster na opryszczkę Compeed® to nowoczesny, niewidoczny plaster, w którym wykorzystano zgłoszony do opatentowania, ultra cienki hydrokoloid-075, który leczy opryszczkę wargową we WSZYSTKICH FAZACH ROZWOJOWYCH.

Plaster na opryszczkę Compeed nakłada się przy pomocy aplikatora (zgłoszona do opatentowania technologia bezdotykowa), co eliminuje ryzyko powtórnego zakażenia związane z dotykaniem opryszczki. Po nałożeniu plaster zakrywa opryszczkę i zapewnia jej właściwe leczenie w każdej fazie rozwoju:

Łagodzi pieczenie i swędzenie
Przyspiesza leczenie
Jest dyskretny
Pomaga zapobiegać zakażeniu i infekcji wtórnej

Co znajduje się w pudełku?
Każde opakowanie z Plastrami na opryszczkę Compeed zawiera 15 plastrów. Jest to ilość potrzebna do pozbycia się opryszczki. W pudełeczku, które jest małe, dyskretne i łatwo mieści się w torebce lub kieszeni, znajdują się: instrukcja użycia oraz małe lusterko ułatwiające aplikację plastra.

Kiedy użyć plastra:

Plaster na opryszczkę Compeed® można stosować od pierwszych oznak uaktywnienia się wirusa (zazwyczaj jest to mrowienie w okolicy ust) aż do końcowej fazy, kiedy skóra jest już całkowicie wyleczona.

Przed użyciem plastra
Umyj ręce przed aplikacją plastra. Plaster należy przykleić na czystą, suchą skórę. Nie należy stosować plastra w połączeniu z żadnym kremem, ponieważ plaster może nie przykleić się do skóry. Należy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do produktu.

Dlaczego Plaster na opryszczkę Compeed jest tak skuteczny?
Plaster na opryszczkę Compeed® zapewnia jej właściwe leczenie w każdej fazie rozwojowej:

Faza 1 — mrowienia

Jest to faza początkowa, charakteryzująca się uczuciem pieczenia lub mrowienia wokół ust lub nosa.

Natychmiastowa ulga
Zakrywając zmienione chorobowo miejsce, Plaster na opryszczkę Compeed przynosi natychmiastową ulgę w pieczeniu oraz swędzeniu, które towarzyszą powstawaniu opryszczki. Jest to możliwe dzięki ograniczeniu zewnętrznego drażnienia zakończeń nerwowych przez ruchy powietrza i ruchy warg. 92% uczestników badania klinicznego* potwierdziło zmniejszenie uczucia swędzenia i pieczenia.

Faza 2 — powstawania pęcherzyków
Po dwóch-trzech dniach pojawia się pierwszy widoczny objaw w postaci skupiska pęcherzyków na skórze.
Dyskretny plaster dodający pewności siebie
Plaster na opryszczkę Compeed dyskretnie zakrywa pojawiające się pęcherzyki, poprawiając wygląd oraz samopoczucie. Co więcej, plaster jest tak dyskretny że można na niego nakładać makijaż. 88% uczestników badania klinicznego* potwierdziło, że podczas stosowania Plastrów na opryszczkę Compeed® jest ona mniej widoczna niż w przypadku stosowania dotychczasowych metod leczenia.

Faza 3 — pękania pęcherzyków/tworzenia się nadżerek
Podczas tej fazy dochodzi do pękania pęcherzyków, co prowadzi do powstawania płytkich, czerwonawych nadżerek. Jest to najbardziej bolesna oraz zakaźna faza opryszczki.
Higieniczna izolacja pęcherzyków
W jej trakcie Plaster na opryszczkę Compeed łagodzi objawy, a także ogranicza rozprzestrzenianie się wirusa dzięki higienicznemu izolowaniu rany. Plaster zapobiega dotykaniu opryszczki przez pacjentów, dzięki czemu ogranicza ryzyko zakażenia drugiej osoby. Zapobiega też dostaniu się wody, bakterii czy brudu do nadżerki. 82% uczestników badania klinicznego* stwierdziło, że dzięki plastrowi w ogóle nie dotykali opryszczki.

Faza 4 — tworzenia się strupa
W tej fazie powstaje suchy strup o brązowym zabarwieniu. Gdy pęka, pacjent cierpi z powodu swędzenia, pieczenia oraz krwawienia.
Leczenie ran w optymalnie wilgotnym środowisku zapobiega tworzeniu się strupów
Plaster na opryszczkę Compeed pochłania część płynu gromadzącego się w miejscu gojącej się opryszczki. Pozostała część wilgoci jest przepuszczana na zewnątrz przez powierzchnię plastra. Prowadzi to do utrzymania optymalnej do leczenia rany wilgotności, co nie pozwala na wytworzenie się strupa, ponieważ opryszczka nigdy zupełnie nie wysycha. U 86% uczestników badania klinicznego* nie wytworzyły się strupy.

Faza 5 — gojenia
Jeśli powstanie strup, odpadnie on w czasie fazy gojenia.
 

Szybsze leczenie
63% uczestników badania klinicznego* potwierdziło, że stosowanie Plastra na opryszczkę Compeed skróciło czas leczenia w porównaniu z dotychczasowymi metodami.


 

Tagi:


Compeed plastry na opryszczkę, 15 szt.
Liczba opinii: 1
Średnia ocena: 5.00

Aneta - Milejów
Compeed plastry na opryszczkę, 15 szt. Genialne! po zastosowaniu plastrów natychmiast widać różnicę.Plaster sprawia że opryszczka szybko się goi nie pozostawiając śladu.Są dyskretne i dobrze przylegają do skóry,naprawdę żadne inne leki nie są w stanie zastąpić plastrów Compeed.Jedyny minus to cena ale warto wydać te 25zł aby szybko pozbyć się opryszczki.
Ocena: 5/5
Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Wyszukaj produkty
od do

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.