Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Tradycyjne Japońskie Plastry przeciwbólowe, rozgrzewajace 6,5x4,2cm, 12 szt


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:16.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Tradycyjny plaster Japoński - plaster przeciwbólowy, wytworzony z soków, proszków i wywarów z roślin.

WŁAŚCIWOŚCI: zaletą tego plastra jest duża skuteczność eliminacji bólów reumatycznych, zwyrodnieniowych, z przeciążenia wywołanych wypadnięciem krążka międzykręgowego, posiada właściwości przeciwzapalne, antyseptyczne, silnie przeciwbakteryjne, znieczulające, przeciwbólowe. Likwiduje obrzęki, zastoiny krwi, pobudza mikrocyrkulację i metabolizm w tkankach, wytwarzanie mazi stawowej oraz usuwanie odpadów przemiany materii, na przykład, soli mineralnych; wzmacnia ścięgna i kości. Doskonale łagodzi rwę kulszową.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: zesztywnienie np. karku, następstwa urazów: nadciągnięć, pęknięć i naderwań wiązadeł, ścięgien, mięśni, pęknięcia i złamania kości, bóle kręgosłupa, stawów, dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa. Dobre efekty osiąga się w leczeniu zapalnych procesów górnych dróg oddechowych: bronchity, kaszel, zaleganie flegmy - przyklejać plaster na plecy i klatkę piersiową na górny odcinek okolicy płuc.

SPOSÓB UŻYCIA: Najlepiej na suchą skórę, na chore miejsce, przykleić plaster silnie dociskając, poprzednio oderwać od ochronnej warstwy. Plaster nosimy 1-3 dni, w razie potrzeby naklejamy nowy.

Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.