Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Maseczka Kolagenowa


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: COLWAY
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:18.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Maseczka Kolagenowa "Last Minute" - opracowana została w drodze poszukiwań możliwości szerszego wykorzystania kolagenu pozyskanego ze skór rybich. Hydratacja trzeciorzędowego kolagenu, przeprowadzona z zachowaniem jego "żywej" struktury spiralnej jest jednym z największych odkryć ostatnich lat. Technologię tą opracowano w Polsce. Kolagen naturalny w postaci uwodnionej jest jednak białkiem niezwykle kruchym i bezbronnym wobec czynników zewnętrznych, które powodują rozpad jego struktury trójspiralnej.

Dlatego uważano przez wiele lat, że żel kolagenowy jest produktem skończonym i ostatecznym, zaś mieszanie go z substancjami kosmetycznymi nastąpić może dopiero po liofilizacji (odwodnieniu). Jednakże połączenie Kolagenu Naturalnego z glinka kaolinową bezpośrednio przed nałożeniem na skórę, daje rezultat najlepszej obecnie na rynku kosmetycznym maseczki, którą zastosować można nawet w przysłowiowej "ostatniej chwili". Ściąga, wzmacnia, a jednocześnie nawilża, koi i odpręża skórę. Doskonale przygotowuje twarz do makijażu.

Kolagen Naturalny jest kosmetykiem o uznanej skuteczności i szerokim spektrum oddziaływania na skórę. Jedną z największych sensacji kosmetologicznych obecnej dekady i pierwszym w historii nieimplantowanym kolagenem, który pokonuje barierę ochronną naskórka, pobudzając keratynocyty i fibroblasty do produkcji kolagenu własnego. Tym samym może radykalnie opóźniać procesy starzenia się i marszczenia skóry.
Glinka kaolinowa

Jest również produktem w 100% naturalnym. Pozyskana z pokładów głębokich kilku zaledwie złóż na świecie, wysuszona zostaje zawsze w sposób naturalny na słońcu. Jest to najbogatsza spośród stosowanych w medycynie i kosmetologii kopalin - skarbnica najcenniejszych dla mikroorganizmów mikroelementów. Kaolin posiada tak silne właściwości aseptyczne, ze w wodzie glinkowej nie następuje w ogóle rozwój bakterii gnilnych. Tak silne właściwości absorpcyjne, że umieszczone w nim jajko kurze trzykrotnie szybciej traci na wadze, a niewielka nawet ilość dodana do wody wodociągowej eliminuje posmak i zapach chloru.

Argilloterapia

(leczenie kaolinem i bentonitem) zarówno przy użyciu naskórnym, jaki i wewnętrznym - zaleca stosowanie glinki przy ponad stu schorzeniach. Najważniejszym oddziaływaniem kaolinu w kosmetyce twarzy, jest najwyższa spośród znanych substancji aktywnych, zdolność reminalizacji epidermy. Wskutek używania mydeł na bazie ługu, toników, peelingów i płynów do demakijażu - naskórek jest systematycznie i nieuchronnie wyjałowiany z niezbędnych soli mineralnych. Już tylko z tego względu, zalecane jest stosowanie maseczki na bazie glinki, która przywraca również właściwy poziom pH.

Maseczka Last Minute - COLWAY
wykazuje zgodnie ze swoja nazwą wyśmienite działanie doraźne. Kolagen Naturalny, po zmieszaniu z glinką, traci (wskutek jej absorpcyjności) część zdolności transepidermalnych. Podnosi natomiast znacząco efektywność oddziaływania na skórę samego kaolinu. Poziom wysycenia warstwy rogowej i ziarnistej naskórka solami mineralnymi jest po zmieszaniu glinki z kolagenem ponad dwukrotnie większy, niż po zmieszaniu glinki z wodą.
Maseczkę Last Minute - COLWAY można potraktować, zgodnie z jej nazwą, jako SOS dla twarzy, godzinę przed balem. Jednakże przy systematycznym stosowaniu, wykazuje ona następujące korzystne działania kosmetyczne.

Efekty stosowania;
mineralizuje naskórek,
przywraca naturalne pH skóry,
tonizuje i rozświetla skórę,
podtrzymuje witalność keratynocytów,
absorbuje zanieczyszczenia i zbędną chemię z naskórka,
może wspomagać procesy leczenia trądziku (także różowatego)
może uruchamiać minerałozależne czynniki przeciwzmarszczkowe,
przede wszystkim procesy przyrostu elastyny,
ściąga pory.Okłady z glinki kaolinowej i Kolagenu Naturalnego posiadają wiele innych oddziaływań, których wymienienie nie jest możliwe z uwagi na fakt, że mogłoby być poczytane za reklamowanie produktu jako leku, którym nie jest.

Jak stosować;

Bezpośrednio przed użyciem dokładnie wymieszać w małej miseczce całkowitą masę obu składników i natychmiast nałożyć na twarz, ewentualnie szyję. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Po 15 - 20 min. zmyć letnią wodą. Jeżeli po zmyciu maseczki nie nakładamy makijażu - zalecany jest krem regenerujący na noc COLWAY.

Wersja wzbogacona;

Do maseczki można dodać (przy mieszaniu składników): kilka kropel oliwy z oliwek, kilkanaście kropel esencjonalnego naparu wybranych ziół, stosowanie maści, w ilościach nie zmieniającej gęstości maseczki. Nie należy dodawać z żadnych składników zawierających kwasy owocowe lub cynk. Dopuszczalnymi domieszkami do maseczki, pozytywnie zweryfikowanymi biotechnologicznie są także: sproszkowane zioła ( z wyłączenie silnie alkaicznych), sproszkowane algi, żółtko jajka lub lecytyna. Jeżeli dodajemy składniki "rozpłynniające" maseczkę, należy odczekać kilka minut przed nałożeniem na twarz. Jeżeli dodajemy składniki "zagęszczające" maseczkę, należy domieszać kilka kropel wody mineralnej lub osmotycznej.

Skład;

Aqua, Collagen, Caprylyl glycol, Elastin, Lactic Acid

Glinka kaolinowa
Krzem(SiO2) ? 48,30%, Glin (Al2O3) ? 36,10%, Potas (K2O) ? 1,45%, Żelazo (Fe2O3) ? 0,09%, Magnez (MgO) ? 0,22%, Sód (Na2O) ? 0,04% oraz Azot, Mangan, Molibden, Selen, Tytan, Wapń, sole i inne składniki śladowe ? łącznie 13,80%.

Jak przechowywać;

Maseczkę przechowywać w miejscu suchym, nienasłonecznionym, w temperaturze poniżej 26°C. Podczas silnych upałów - w lodówce. Transportować i przesyłać w osłonie termicznej.


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.