Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Wielofunkcyjna poduszka korekcyjna Butterfly


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: Butterfly Magnetic
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:139.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Poduszka została zaprojektowana z myślą o osobach cierpiących z powodu problemów z górnymi partiami kręgosłupa (odcinek szyjny). Zespoły bólowe z tym związane wynikają najczęściej z ucisku splotów barkowych oraz stałego, nadmiernego napięcia mięśni karku i obręczy barkowej. Charakterystyczne przy tym drętwienie rąk, sztywność karku i barków oraz bóle i zawroty głowy utrudniają codzienne życie, a powrót do normalności wymaga wielokierunkowej terapii.

Poduszka Butterfly-Magnetic pomaga w leczeniu i rehabilitacji odcinka szyjnego kręgosłupa. Stwarza naturalny, rozluźniający wyciąg leczniczy głowy, szyi i całego kręgosłupa. Jest niezastąpiona w dyskopatiach szyjnych, bólach migrenowych i zawrotach głowy, drętwieniu rąk oraz tzw. rwie barkowej.

Przez lepsze dotlenienie i ukrwienie mięśni poprawia wygląd twarzy, linię szyi i podbródka. Zapobiega chrapaniu!

Dzięki specjalnej konstrukcji, starannemu doborowi materiałów oraz wzbogaceniu jej walorów leczniczych naturalnym działaniem biopola jest bardzo skuteczna. Już po kilku dniach stosowania następuje wyraźna poprawa samopoczucia. Jest niezawodna w podróży - chroni szyję, barki i lędźwie.
Relaksujące odciążenie lędźwi uzyskuje się przez zastosowanie poduszki w długotrwałej pozycji siedzącej - w domu, w fotelu biurowym, w samochodzie (atest rzeczoznawców PZMot), w autokarze, w samolocie itp. Pozycja siedząca jest bardzo niekorzystna dla kręgosłupa, a nieprawidłowe podparcie lędźwi zwiększa jego obciążenie dwuipółkrotnie. Na odcinek lędźwiowy kręgosłupa działa wówczas siła około 250 - 300kg. Odpowiednie podłożenie poduszki "Butterfly" minimalizuje to obciążenie do 100-120kg.

Wymiary poduszki:
długość 40cm, wysokość 20cm, przegub12cm, waga: 29 - 32 dkg. Ilość magnesów: 9 sztuk. Wypełnienie wnętrza poduszki stanowi hypoalergiczne, bardzo sprężyste włókno celulozowo - silikonowe, zwane "puchem japońskim".

Atest Instytutu Leków.

W komplecie pokrowiec.

Ważne: kręgi szyjne odpowiedzialne są w dużej mierze za narządy decydujące o naszej sprawności intelektualnej (głowa, szyja, oczy, uszy, nos, gardło, system płucno-oddechowy, nerwowy) a także wygląd i urodę!

Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.