Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Piłka do rehabilitacji z systemem ABS -65cm


Dostępność: 1-3 dni
Producent: Antar
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:43.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Piłka do rehabilitacji z systemem "ABS" 65 cm

 wykonana jest z wysokiej jakości materiału przeciwdziałającego rozerwaniu piłki oraz zapewniającego powolną utratę powietrza w przypadku jej przebicia. Piłka umożliwia wykonanie szeregu ćwiczeń, zarówno o charakterze rehabilitacyjnym, jak i ogólnorozwojowym.

Do czego służy piłka rehabilitacyjna?


Piłka do ćwiczeń wykorzystywana jest głównie do ćwiczeń fitness, np. w klubie fitness. Często dostępna jest w gabinetach rehabilitacyjnych, gdzie służy jako przyrząd usprawniający mięśnie oraz stosowany do zabiegów profilaktycznych. Ćwiczenia z piłką rehabilitacyjną wymagają utrzymania równowagi, dlatego też aktywowane są mięśnie głęboko położone. Następuje ich wzmocnienie, uelastycznienie i rozciągnięcie. Takie ćwiczenia dobre są także dla mięśni przykręgosłupowych. Podczas codziennej aktywności nie są one dostatecznie ruchome, dlatego też taki trening tych mięśni sprawia, że nasz kręgosłup jest lepiej chroniony oraz występuje mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia wad postawy.

Piłka rehabilitacyjna wykorzystywana jest w fizjoterapii niemowląt z zaburzeniem napięcia mięśni.

Kobiety w ciąży trenują na piłce, aby wzmocnić mięśnie dna macicy oraz aby szybciej po porodzie dojść do formy sprzed ciąży.


Oprócz typowego zastosowania piłki rehabilitacyjnej, a więc do ćwiczeń, można z niej korzystać jeszcze w inny sposób. Może ona stanowić coś w rodzaju krzesła. Długie przesiadywanie na krześle przy biurku powoduje dolegliwości bólowe oraz zmęczenie tkanek przykręgosłupowych. Wynika to ze zbyt małego odżywienia i dotlenienia tkanek oraz ucisku naczyń i nerwów podczas długiego siedzenia w jednym miejscu. Zapobiec temu może właśnie piłka gimnastyczna. Szczególnie zalecana jest dzieciom i młodzieży.

Rozmiary (średnica piłki): 65 cm

Tagi: piłki z kolcami


Liczba opinii: 1
Średnia ocena: 4.00

- Olsztyn
wszystko super, sam sklep jak i piłka, może dostawa mogłaby być nieco tańsza
Ocena: 4/5
Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.