Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Piłeczka "kolczasta", masująca, do rehabilitacji 8cm


Dostępność: 1-3 dni
Producent: Antar
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:5.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Piłeczka "kolczasta", masująca, do rehabilitacji 8 cm


Dochodzenie do zdrowia po różnego rodzaju urazach jest procesem trudnym i wyczerpującym, zarówno dla chorego, jak i jego rodziny. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju produkty, które pomogą Ci lepiej znieść ten czas.
Specjalnie zaprojektowana Piłeczka „kolczasta”, masująca, do rehabilitacji 8 cm to doskonały sposób na przywrócenie sprawności dłoni, która uległa urazowi. Masaż i ćwiczenia rehabilitacyjne ręki z pomocą tej piłeczki, przy regularnym stosowaniu, mogą przynieść bardzo zadowalające efekty. Sprawność ruchowa dłoni zostanie w sposób widoczny poprawiona. Dzięki temu chory stanie się bardziej samodzielny.
Piłeczkę można też wykorzystywać do masażu całego ciała, w celu poprawienia krążenia. Jest to miły i przyjemny sposób na polepszenie stanu zdrowia. Masaż i ćwiczenia rehabilitacyjne można wykonywać samodzielnie lub z pomocą bliskiej osoby. Piłeczka jest w pełni bezpieczna w użyciu, posiada odpowiednie atesty.

Rozmiary (średnica piłki):8 cm


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Wyszukaj produkty
od do

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.