Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Baobab - owoc z czarodziejskiego drzewa baobabu


Dostępność: 1-3 dni
Producent: Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:70.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Unikatowa w przyrodzie równowaga 22% rozpuszczalnych i 22% nierozpuszczalnych substancji balastowych / błonnika

Miąższ Baobabu jest idealnym źródłem wartościowych substancji balastowych / błonnika, zawierającym dużą dawkę naturalnej witaminy C. Baobab to owoc drzewa, które dzięki swym imponującym rozmiarom charakteryzuje krajobrazy Afryki. Prawie wszystkie jego elementy, od korzeni aż po owoce, znajdują zastosowanie w afrykańskim pożywieniu. W stanie dojrzałym miąższ jest suchy, sproszkowany i zawiera w równych częściach rozpuszczalne i nierozpuszczalne substancje balastowe / błonnik.
Błonnik jest czynnikiem, decydującym o aktywnej i zdrowej pracy jelit.

Substancje balastowe wiążą złogi i toksyny, działają relaksująco i regulująco na jelita. Równocześnie pęczniejąc w żołądku dają szybkie uczucie sytości!

Zawartość: 150 g


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.