Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Aquarion filtr i urządzenie do jonizacji wody


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Darmowa dostawa na terenie Polski

Cena:8898.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita Aquarion filtr i urządzenie do jonizacji wody

Woda ma ogromne znaczenie dla życia na naszej planecie. Każdy z nas składa się z 70-98 % wody, z tej przyczyny prawidłowa ilość wody w organizmie jest nie naprawdę bardzo ważna z punktu widzenia zachowania naszego zdrowia.


Woda pełni wiele ważnych funkcji:

* wspiera wchłanianie substancji znajdujących się w jedzeniu,
* pełni ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (pocenie się i parowanie),
* ochrania nasze narządy,
* jest nie zastąpiona w wielu procesach fizjologicznych
* usuwa i rozpuszcza z organizmu produkty przemiany materii,

Aquarion to urządzenie, które ma unikalną, charakterystyczną właściwość: potrafi oddzielać wodę na wodę kwaśną lub alkaliczną.

Przyrząd produkuje jonizowaną wodę, filtrując kilka razy tzw. “kranówkę” i usuwając z niej chlor dzięki elektrodom. Po filtracji, woda będzie miała albo odczyn pH kwaśny albo zasadowy. Organizm ludzki ma odczyn delikatnie zasadowy, więc konsumpcja jonizowanej wody alkalicznej nie ma na nasz organizm negatywnego wpływu, a wprost przeciwnie- jonizowana woda wspomaga prawidłowe jego działanie i funkcjonowanie. Wodę kwaśną możemy użyć tylko zewnętrznie. Możemy ją też używać stosować do odkażania pewnych powierzchni, bez używania substancji chemicznych.

Każdego dnia pij czystą, bezpieczną, jonizowaną wodę!

AQUARION
to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź też alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.

Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego też woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz reguluje w komórkach poziom elektronów i protonów.

Urządzenie AQUARION wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy.

W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.

Zalety urządzenia Aquarion

- Dokładnie oczyszcza wodę: posiada zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia oraz drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei niezbędne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr posiada także turmalin, który w naturalny sposób dodatkowo jonizuje wodę.

- Wielostopniowa jonizacja wody (podczas elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać zarówno wodę alkaliczną, jak i kwaśną o 4 różnych zakresach poziomu pH.

* Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta skutecznie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu przez pewne rodzaje pożywienia, leki, itp. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i pobudza go do działania.

* Kwaśna woda jonizowana może być stosowana wyłącznie zewnętrznie!, np. do pielęgnacji twarzy, oczyszczania skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do prac domowych (dezynfekujące działanie bez chemikaliów).

- Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał osydoredukcyjny).

- Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożony z 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.

- Urządzenie wytwarza wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a szczególnie dla ludzi aktywnych, wyczynowców oraz pracowników fizycznych.

Efekty stosowania woda alkalicznej:

* zmniejsza zakwaszenie;
* wspomaga funkcjonowanie nerek;
* aktywuje i równoważy naturalny system ochronny organizmu;
* wspomaga funkcje trawienne;
* zmniejsza cellulit;
* właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania;
* dodaje energii;
* obniża zmęczenie;

Kwaśna woda jonizowana jest znakomita dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, itd.

Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia!

Efekty stosowania wody kwaśnej:

* oczyszcza i pielęgnuje skórę;
* czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych;

Urządzenie Aquarion:


- ma nowoczesny, estetyczny wygląd, z łatwością można go również zamontować na ścianie;
– jest proste w użyciu, obsłudze;
– posiada łatwo wymienialny filtr, którego stopień zużycia można na bieżąco śledzić;
– jest przyjazne dla środowiska – idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni, bez stosowania środków chemicznych;
– w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.