Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Meal Time enzymy papai


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:43.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita Meal Time enzymy papai

Trawienie to rozkład chemiczny bądź mechaniczny produktu na tak małe cząsteczki, by mogły one zostać wchłonięte przez komórki jelita cienkiego.


Enzymy rozkładające tłuszcze to lipazy , białka to proteazy natomiast węglowodany to amylazy .

Jeśli nie spożywamy posiłków regularnie o odpowiednim czasie, składzie i ilości, pogarsza się skuteczność procesów trawienia.

Niestrawione składniki odżywcze podlegają procesom fermentacji oraz gnicia w naszych jelitach. Podczas tych procesów wytwarzane są szkodliwe produkty uboczne.

Na pracę układu trawiennego mogą również wpływać niektóre lekarstwa, styl życia, predyspozycje fizjologiczne, stres oraz starzenie się człowieka.


Proces trawienia jaki zachodzi w naszym organizmie regulowany jest przez enzymy, dlatego też suplementacja naturalnych enzymów może wspomóc ten proces.

Meal Time jest to produkt zawierający enzymy papai, w formie tabletek do żucia, wspomagający trawienie białek.

Meal Time można stosować profilaktycznie w celu unikania nadmiernej pobudliwości gazów jelitowych, zaparć


Jedna tabletka zawiera.


Enzymy papai jest bogatym źródłem takich substancji odżywczych jak: karoten, witamina C, A, z grupy B, potas, cynk, magnez, żelazo i włókno pokarmowe.Wartość energetyczna papai wynosi ok. 13 kcal, a więc jest daniem niskokalorycznym i można ten owoc stosować w dietach odchudzających.


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Wyszukaj produkty
od do

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.