Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Digestive Enzymes


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:122.90

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita Digestive Enzymes

Właściwy proces trawienie potrzebny jest do tego aby prawidłowo wykorzystać substancje z pożywienia


Enzymy trawienne odgrywają istotną rolę w przekształcaniu pokarmu w energię. Rozkładają go na proste składniki, czyniąc je gotowymi do wchłonięcia przez przewód pokarmowy.


Digestive Enzymes m.in zawiera:


* Pankreatynę czyli wyciąg z trzustki zawierający proteazę, amylazę i lipazę.
* Pepsyna uczestniczy w trawieniu białek zawartych w pokarmie.
* Bromelanina odgrywają decydującą rolę przy funkcjonowaniu enzymów i protein w ciele,
* Diastaza jest enzymem uczestniczącym w rozkładzie skrobi i glikogenu pokarmowego.
* Proteaza to enzym odpowiadający za trawienie białek, czyli rozkład związków białkowych na substancje o prostszej budowie, łatwo przyswajalne przez organizm człowieka.
* Papaina to substancja podobna do ludzkiej pepsyny


Digestive Enzymes jest to kompleks enzymów trawiennych, które umożliwiają trawienie. Jeśli podczas trawienia zabraknie któregoś z enzymów dochodzi do fermentacji, co powoduje bóle brzucha, wzdęcia, biegunki i zaparcia oraz inne dolegliwości przewodu pokarmowego.


Jeśli często dokucza ci niestrawność oraz związane z nią nieprzyjemności to sięgnij po Digestive Enzymes.


Gigestive Enzymes zawiera naturalne enzymy trawienne tj. pankreatyna, pepsyna, papaina, proteaza oraz bromelaina, które odpowiedzialne są za rozkład białek do aminokwasów – czyli tzw. „cegiełek”, które tworzą białka.




Jedna tabletka zawiera


Nasiona kopru używa się jako środek wiatropędny i rozkurczowy na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, a także dróg żółciowych i moczowych. Pobudzają jednocześnie wydzielanie soku żołądkowego i ułatwiają przyswajanie pokarmów, a ponadto hamują rozwój drobnoustrojów w jelitach.

Pankreatyna
suchy wyciąg z trzustki, zawierający w swym składzie enzymy: trypsynę, amylazę i lipazę ułatwiające trawienie białek, cukrów i tłuszczów w obrębie układu pokarmowego. Wyciąg ten stosowany jest w zaburzeniach trawiennych, nieżytach jelit, biegunce i przewlekłym zapaleniu trzustki.

Kurkuma niektóre narody uważają, że kurkuma posiada magiczne właściwości i chętnie noszą ją jako talizman. Kurkuma ma również zastosowanie w kosmetyce. Z jej użyciem sporządza się między innymi maseczki pielęgnacyjne

Kwas glutaminowy jest ważnym neuroprzekaźnikiem (związkiem umożliwiającym przewodzenie impulsów nerwowych) pobudzającym w korze mózgowej ssaków. Uczestniczy w przemianach azotowych, poprzez przemianę w glutaminę.

Pepsyna jest aktywną formą pepsynogenu, enzymu wydzielanego przez komórki główne błony śluzowej żołądka. Pepsynogen pod wpływem kwaśnej treści soku żołądkowego ulega przekształceniu w pepsynę, której zasadniczym zadaniem jest zapoczątkowanie procesu trawienia białek.

Bromelanina
ułatwia przyswajanie składników pokarmowych i rozpuszczanie istniejących zakrzepów, a także zapobiega tworzeniu się nowych. Zmniejsza nadmierną krzepliwość krwi.

Betaina

Diastaza jest enzymem uczestniczącym w rozkładzie skrobi i glikogenu pokarmowego. Występuje w ślinie, soku trzustkowym i jelitowym, a ponadto w wątrobie i mięśniach.

Proteaza

Papaina trawi białka strukturalne pasożytów obecnych w przewodzie pokarmowym do albuminoz i peptonów. W medycynie papaina jest od dawna wykorzystywana jako środek przeciwpasożytniczy (np. w lambliozie) działający na zasadzie strawienia ciała parazyta. Papaina rozkłada również strukturę białkową ściany i błony komórkowej bakterii i grzybów.






Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Wyszukaj produkty








od do

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.