Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita XShape naturalne odchudzanie


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:144.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita XShape wspomaga naturalne odchudzanie

Produkt XShape jest nowoczesną formuła w szeregu preparatów, które wspomagają odchudzanie, uwzględniająca powyższe czynniki, która łącznie z odpowiednim stylem życia może idealnie wzmocnić efekty diety odchudzającej.

W swoim składzie zawiera: aminokwasy, L-karnitynę, witaminy: C, B6, B12, niacynę oraz pikolinian chromu.

Jest idealnym suplementem diety. Nadwaga i otyłość są na świecie i w Polsce poważny ciągle aktualnym problem zdrowotny i ekonomiczny. Należy pamiętać, że otyłość jest nie tylko chorobą, ale również przyczyną rozwoju wielu innych schorzeń, takich jak: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, zawały i udary, choroby zwyrodnieniowe stawów i wiele innych. W trakcie diety odchudzających należy pamiętać o uzupełnieniu swojej diety w ważne substancje wykazujące funkcje odżywcze, jak i fizjologiczne, w tym składniki aktywne wspomagające zarówno procesy usuwania wolnych rodników, oczyszczanie organizmu z toksyn, alkalizację organizmu, zmniejszające łaknienie.


Aminokwasy odgrywają różnorodne Funkcje w naszym organizmie, lecz ich najważniejszym zadaniem jest udział w budowie różnych białek (np. białek mięśniowych), jak również hormonów, przeciwciał, enzymów. Warto pamiętać, że im mniej kalorii zawiera dieta, tym większy powinien w niej być udział procentowy białka. Najmodniejsze diety często są ubogie w aminokwasy, jednak w przypadku niedostatecznej ilości białka w diecie lub gdy brakuje niezbędnych aminokwasów do jego syntezy, dochodzi nie tylko do wykorzystania białka wewnątrzustrojowego na potrzeby organizmu – co upośledza jego funkcje, ale także do zwolnienia spoczynkowej przemiany materii.


W  XShape występuje aż 6 aminokwasów, w tym 3 aminokwasy zasadowe wspomagające alkalizację: L-arginina, L-lizyna, L-ornityna oraz L-glutamina, L-fenyloalanina i L-tyrozyna. Aminokwasy takie jak L-arginina, L-ornityna dodatkowo wspomagają organizm w usuwaniu amoniaku.


Kolejnym składnikiem produktu jest L-karnityna. To substancja niezbędna w metabolizmie tłuszczów – bierze udział w transporcie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium („siłowni” komórki) i w ten sposób umożliwia ich spalanie.

Skład produktu wzbogacono również o chrom, który współpracując z hormonem trzustki insuliną, korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białek, zmniejsza „łaknienie” wynikające z nagłych wahań poziomu cukru we krwi.


Witamina B6 i B12 również są nieodzowne do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych węglowodanów, tłuszczów i kwasów nukleinowych, podczas gdy witamina C zapewnia organizmowi świetną ochronę antyoksydacyjną.Na początek sprawdź, czy masz właściwą masę ciała. Do tego celu warto zastosować poniższe wskaźniki:
 


* Wskaźnik masy ciała (BMI) obliczamy według wzoru:
 


BMI = masa ciała (kg)/wzrost do kwadratu (m2)
 


Prawidłową masę ciała stwierdzamy, gdy wskaźnik masy ciała (BMI) mieści się w granicach 18,5-24,9 kg/m2. U osób mających wskaźnik BMI ≥ 30 kg/m2 rozpoznaje się otyłość.


XShape to formuła zawierająca:


· Aminokwasy - które, pełnią w organizmie wiele istotnych funkcji, najważniejszym zadaniem jest udział w budowie różnych białek (np. białek mięśniowych), jak również hormonów, przeciwciał, enzymów. Warto pamiętać, że im mniej kalorii zawiera dieta, tym większy powinien w niej być udział procentowy białka. Najmodniejsze diety często są ubogie w aminokwasy, jednak w przypadku niedostatecznej ilości białka w diecie lub gdy brakuje niezbędnych aminokwasów do jego syntezy, dochodzi nie tylko do wykorzystania białka wewnątrzustrojowego na potrzeby organizmu – co upośledza jego funkcje, ale także do zwolnienia spoczynkowej przemiany materii. W XShape występuje aż 6 aminokwasów, w tym 3 aminokwasy zasadowe wspomagające alkalizację: L-arginina, L-lizyna, L-ornityna oraz L-glutamina, L-fenyloalanina i L-tyrozyna. Aminokwasy takie jak L-arginina, L-ornityna dodatkowo wspomagają organizm w usuwaniu amoniaku;

· L-karnitynę - substancję niezbędną w metabolizmie tłuszczów, która bierze udział w transporcie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium („siłowni” komórki) i w ten sposób umożliwia ich spalanie;

· Chrom - współpracując z hormonem trzustki – insuliną, korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białek, zmniejsza „łaknienie” wynikające z nagłych wahań poziomu cukru we krwi. W XShape chrom występuje w postaci pikolinianu chromu – formy szybko i skutecznie przyswajalnej przez organizm;

· Witaminy B6, B12 - nieodzowne do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych węglowodanów, tłuszczów i kwasów nukleinowych;

· Witaminę C – która zapewnia organizmowi świetną ochronę antyoksydacyjną.Składniki aktywne w jednej kapsułce:

Witamina C  33,3 mg

Niacyna 6,6 mg

Witamina B6 1,0 mg

Witamina B12 1,0 μg

Chrom 46,6 μg

L-arginina 136,6 mg

L-glutamina 106,6 mg

L-ornityna 77,0 mg

L-fenyloalanina 66,6 mg

L-karnityna 50,0 mg

L-tyrozyna 46,6 mg


L-L-lizyna 133,2 mg

Jak dawkować?: 1 kapsułka dziennie

UWAGA!

* Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

* Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

* Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

* Produkt zawiera L-fenyloalaninę, osoby z fenyloketonurią nie powinny przyjmować produktu.
Tagi: odchudzanie, figura, dieta


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.