Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Chelated Zinc Cynk


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:44.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Chelated Zinc są to tabletki zawierające organiczny związek cynku w postaci chelatów, skutecznie wykorzystywany przez organizm.
Cynk znajduje się w każdej naszej komórce. Mięśnie szkieletowe i kości zawierają prawie 90% całkowitej ilości cynku w organizmie, natomiast we krwi znajduje się niewielka ilość tego pierwiastka.

Naturalne źródła pochodzenia cynku to:

* różne gatunki mięsa,
* warzywa,
* mleko
* owoce morza (ryby morskie, małże),
* kiełki,
* wątroba,
* rośliny strączkowe,
* nabiał

Cynk jest składnikiem wielu enzymów, które odpowiedzialne są tysiące zadań: od wzrostu komórek do wytwarzania testosteronu (hormonu płciowego). Cynk jest minerałem magazynowanym w organizmie w niedużych ilościach, dlatego należy go regularnie dostarczać.
Tygodniowy brak tego minerału powoduje, że, zwalnia się rozwój mięśni i słabnie system odpornościowy.


Chelated Zinc to suplement zawierający cenny pierwiastek jakim jest cynk. Najbardziej przyswajalna formą minerałów i witamin jest forma w postaci chelatów, ponieważ jest to forma najbardziej przyswajalna przez nasz organizm. Chelated Zinc jest właśnie takim łatwo przyswajalnym produktem.

Jedna tabletka zawiera


Cynk - odgrywa ważną rolę w procesach fizjologicznych; jest składnikiem około 200 enzymów. Wchodzi w skład insuliny (hormonu odpowiedzialnego m.in. za metabolizm węglowodanów) i odpowiada za jej strukturę przestrzenną.


Liczba opinii: 1
Średnia ocena: 5.00

- Nowy Sącz
Świetny kontakt, błyskawiczna realizacja, gorąco polecam.
Ocena: 5/5
Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.