Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Koenzym Q 10


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:113.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Co może stać się źródłem energii dla naszego organizmu?

Umożliw swoim komórkom dostarczenie kluczowego źródła energii, tak byś mógł cieszyć się pełnią sił i witalnością!

Jeżeli komórki otrzymają stosowną ilość koenzymu Q10, dopiero wtedy Ty poczujesz przypływ energii w całym organizmie.

Co to jest Koenzym Q10?


Substancja zwana koenzymem Q10 przygotowywana jest w naszym organizmie. Tymczasem z biegiem lat a mianowicie od 30 roku życia jej ilość ulega zmniejszeniu

Koenzym Q10 ,zwany jest także jako ubichion (łac. ubi-wszędzie) jest substancją witaminopodobną, mieszczącą się powszechnie w żywych komórkach i jednocześnie niezbędną do ich prawidłowego funkcjonowania.  Ubichinon odpowiedzialny jest za prawidłowy metabolizm każdej komórki, odpowiadając za 95 % energii ciała ludzkiego.

Aby zachować jego poprawną ilość w organizmie zaleca się używać suplementację tej substancji.

Suplementacja koenzymem Q10 może być pomocna nie tylko w przypadku zmniejszonej jego produkcji u starszych osób, ale także podczas powiększonego trudu fizyczno-umysłowego lub niezrównoważonej diety.

Koenzym Q10 nie jest lekiem, ale naturalną substancją, sporządzaną przez nasz organizm. Do dziś nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych tej substancji.

Koenzym Q10 mieści się  dotychczasowo w każdej naszej komórce, substancja ta jest pomocna do przekształcenia składników odżywczych w nośnik energii ATP. Jeśli komórka wymaga energii, w pierwszej kolejności otrzymuje ją w wyniku rozkładu ATP

Jak należy stosować Sublingual CoQ10?

Sublingual CoQ10 można ulokować pod językiem. Dzięki temu aktywne składniki tabletki pochłaniają się szybciej i skuteczniej do organizmu, gdyż trafiają do krwiobiegu za pomocą naczyń krwionośnych, mieszczących się w jamie ustnej.
 

Co ma w sobie jedna tabletka?Koenzym Q10 - jest substancją, która uczestniczy w procesach energetycznych komórek, dostosowuje przemianę materii. Jest znamienitym sprzymierzeńcem osób walczących z nadwagą.

Beta-karoten - należy do antyoksydantów, który wspiera hamowanie szkodliwych procesów oksydacyjnych w organizmie, dopomaga również utrzymanie integralności komórek i tkanek.

Witamina E - staje się głównym antyoksydantem, który chroni komórki przed utleniaczami. Pobiera udział w zapewnianiu składników odżywczych do komórek. Pogłębia ścianę naczyń krwionośnych oraz chroni czerwone krwinki przed przedwczesnym rozpadem.

Selen - (z selenometioniny) - jest składnikiem antyoksydacyjnego enzymu – peroksydazy glutationowej – pobudza obronę komórek oraz tkanek przed przeciwnym działaniem wolnych rodników.

Zawartość opakowania : 90 kapsułek


 
 

Tagi:
koenzym, koenzym Q10, energia, witalność


Liczba opinii: 1
Średnia ocena: 5.00

- Łódź
Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt
Ocena: 5/5
Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.