Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

CaliVita Garlic Caps with Extra Parsley czosnek w tabletkach


Dostępność: 1-3 dni
Producent: 4Life Products, USA , Calivita
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:60.00

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


CaliVita Garlic Caps with Extra Parsley czosnek w tabletkach

Garlic Caps to bezzapachowy koncentrat czosnku chińskiego z pietruszką,który skutecznie wspiera układ immunologiczny
Czosnek posiada wiele korzystnych właściwości, które pozytywnie wpływają na nasz organizm, jego korzystny wpływ na stan zdrowia znany jest od wielu wieków.
Zawiera ponad 200 różnych substancji biologicznie czynnych, m.in. witaminy, składniki mineralne, aminokwasy i enzymy.

Długotrwałe przyjmowanie czosnku wpływa na poziom cholesterolu

Jednak ze względu na jego charakterystyczny zapach wiele osób powstrzymuje się przed jego spożywaniem.

Na szczęście, współczesne preparaty wysokiej jakości, takie jakGarlic Caps With Extra Parsley wykorzystują jego zalety bez konieczności zmagania się z nieprzyjemnym zapachem lub zgagą, które są wywołane czosnkiem spożywanym na surowo.

Jedna tabletka zawiera

Czosnek – wpływa na prawidłową pracę układu odpornościowego


Pietruszka -
Pietruszka zwyczajna zawiera olejki lotne (w tym około 20% mirystycyny, około 10% to apiole oraz inne terpeny), flawonoidy, kumaryny, witaminy A, C i E oraz wysoki poziom żelaza. Flawonoidy zawarte w pietruszce zwyczajnej posiadają właściwości przeciwzapalne oraz przeciwutleniające. Mirystycyna i apiole posiadają właściwości moczopędne. Olejki lotne zioła łagodzą skurcze oraz wzdęcia, jak również są środkami pobudzającymi macicę.

Opakowanie: 100 kapsułek
Dawkowanie: 2-4 kapsułki dziennie po posiłku.


Składniki preparatów CaliVita są pochodzenia naturalnego. Są to produkty do spożycia zaliczane do tzw. dietetycznych środków spożywczych, co oznacza, że mogą być bezpiecznie stosowane bez kontroli lekarza, zgodnie z zaleceniami i dawkowaniem umieszczonym na polskiej etykiecie. Suplementy żywieniowe CaliVita International znajdujące się w polskiej ofercie, posiadają wymagane w Polsce zezwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) - są wymagane w przypadku dietetycznych środków spożywczych lub posiadają zezwolenia Polskiego Zakładu Higieny (PZH) - w przypadku kosmetyków. Każda dostawa otrzymuje orzeczenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (SANEPID) o braku zastrzeżeń co do importowanych środków spożywczych.


 


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.