Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Allerin - 15 tabletek - pachnotka zwyczajna


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: PHARMACY LABORATORIES
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:8.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Preparat Allerin przeznaczony jest do okresowej lub doraźnej suplementacji przy skłonności organizmu do nadmiernych reakcji w odpowiedzi na obecność alergenu: pyłków roslin, kurzu, pyłów budowlanych, roztoczy, sierści zwierząt, nietolerowanych substancji pokarmowych, kosmetyków lub detergentów.

Działanie składników Allerin:

Składniki preparatu Allerin - połączenie skoncentrowanego ekstraktu roślinnego (pachnotki zwyczajnej) i wapnia. Działają na dwóch kolejnych etapach występowania reakcji alergicznej oraz profilaktycznie, dzięki czemu wyraźnie poprawiają komfort życia osób wrażliwych na alergeny.
Allerin nie powoduje senności, nie obniża koncentracji, dzięki czemu może być stosowany przez kierowców i inne osoby aktywne zawodowo.

Sposób użycia:
w okresach wzmożonego pylenia roślin lub w okresach narażenia na inne czynniki alergizujące-1 tabletka dziennie.


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.