Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

ANUREX - Anatomiczna wkładka na hemoroidy. Naturalna terapia.


Dostępność: 1-3 dni
Producent: Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:89.00 zł
Promocja: 69.00 zł zł

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Hemoroidy to problem, który dotyka ogromną rzeszę ludzi na świecie. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele :
siedzący tryb życia, niewłaściwa dieta. Bardzo często hemoroidy dotykają kobiety po porodzie. Jest to choroba powszechnie uznawana za wstydliwą, stąd wielu chorych wstydzi się udać do lekarza po pomoc.
Z myślą o tych osobach, oraz o kobietach w ciąży , osobach starszych oraz alergikach oraz wszystkich zainteresowanych skutecznym leczeniem hemoroidów zaprojektowaną wkładkę do krioterapii - Anurex.

Anurex - to domowy sposób na hemoroidów za pomocą krioterapii– bez maści i leków

Jest to metoda w 100% naturalna oraz bardzo skuteczna.

Czym jest Anurex?  

Anurex to anatomiczna wkładka do krioterapii hemoroidów. Podobnie jak w przypadku stłuczeń, miejscowo przyłożony zimny okład okazuje się być skuteczną terapią to podobnie jest w przypadku hemoroidów (żylaków odbytu).
Wkładka Anurex został wykonany z plastiku, który jest dopuszczony do zastosowań medycznych. Anurex wypełniony został substancją, która posiada właściwości magazynowania zimna. Wkładka ma tylko kilka cm wysokości, anatomiczny, cylindryczny kształt i jest zakończona szerszą podstawą.

Jak Anurex działa na hemoroidy?

Anurex oziębiając hemoroidy przynosi natychmiastową ulgę. Regularne stosowanie wkładki Anurex daje daje długotrwały efekt leczniczy.  Wielu z pacjentów , którzy stosują stosujących Anurex uchroniło się przed koniecznością operacji chirurgicznej.

Sposób użytkowania oraz przechowywania wkładki Anurex?

Wkładkę Anurex należy przechowywać w zamrażalniku w opakowaniu ochronnym. Po około 2 godzinach mrożenia Anurex jest gotowa do użycia. Wąską końcówkę posmarować wazeliną, a następnie założyć postępując zgodnie z załączoną instrukcją stosowania. Jedna sesja krioterapii trwa około 6-8 minut. Kiedy wkładka uzyska temperaturę ciała, należy ją wyjąć oraz oczyścić mydłem pod ciepłą bieżącą wodą.
Uwaga: nie wolno polewać wrzątkiem wkładki ani gotować! Anurex można sterylizować i dezynfekować używając do tego specjalistycznych płynów. Przechowywać w zamrażalniku, zawsze w dołączonym opakowaniu ochronnym.

Jak długo trwa leczenie hemoroidów ?

W stanach podwyższonej uciążliwości hemoroidów zalecane jest stosowanie wkładki Anurex minimum 2 razy dziennie (lub częściej, kiedy występuje taka potrzeba). Jeśli pacjent chce przyspieszyć całkowite zaleczenie hemoroidów to wskazane jest aby po wyjęciu pierwszej wkładki, założyć po niej drugą. W ten sposób hemoroidy są poddawane terapii przez dwukrotnie dłuższy czas,to powoduje, że szybciej ulegają zmniejszeniu i rekuperacji.

O czym musi wiedzieć chory?

Wkładka Anurex jest przedmiotem użytku osobistego – oznacza to, że może być używana tylko przez jednego Pacjenta. Od pierwszego zamrożenia wkładka Anurex zachowuje swoje właściwości przez 6 miesięcy.

Anurex to - domowy sposób leczenia hemoroidów,  w domowym zaciszu.

Najlepszy sposób na hemoroidy to Anurex!


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.