Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Ginseng Royall Jelly Żeń-szeń z mleczkiem pszczelim w kapsułkach 60 szt


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: Meridian
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:28.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Najbardziej rozpowszechnione połączenie wzajemnie uzupełniających się i wzajemnie wzmacniających składników. Każdemu z nich przypisuje się szerokie spektrum właściwości korzystnie wpływających na organizm człowieka. Zarówno żeń-szeń jak i mleczko pszczele są uważane za silne bio stymulatory systemu immunologicznego oraz sił witalnych.

Mleczko pszczele będące skarbnicą substancji odżywczych, czystej acetylocholiny, witamin, minerałów i enzymów stanowi doskonałe dopełnienie dla żeń-szenia. Korzystnie oddziałuje na układ kostno-stawowy. Może właśnie stąd wzięła się niesłychana popularność Ginseng Royall Jelly na całym świecie. Jako suplement codziennej diety preparat polecany szczególnie w okresie jesienno – zimowym, wzmożonego wysiłku zarówno fizycznego jak i umysłowego, osób w średnim i starszym wieku, okresie rekonwalescencji oraz ogólnego osłabienia organizmu.

Żeń-szeń i mleczko pszczele w tradycyjnej medycynie chińskiej (TMC)

Niemal poetyckie skojarzenie korzenia-człowieka, jak zwykło się w Chinach określać żeń-szeń z pokarmem królowej pszczół – mleczkiem pszczelim, zrobiło międzynarodową karierę.„Produkty pszczele przynoszą pokój sercu i wnoszą harmonię do setek preparatów” pisał Li Shishen w kompendium Materia Medica za dynastii Ming. Dzisiejsza Materia Medica uważa mleczko pszczele za środek na niedobór energii Yin jak i ogólnej energii Qi, która wypływa lub jest regulowana przez wątrobę.

Cytując za chińską Materia Medica, żeń-szeń regeneruje pierwotną energię Qi, wspomaga pracę śledziony, płuc oraz produkcję płynów ciała, odżywia serce oraz korzystnie wpływa na układ nerwowy.

Wskazania: Skrajne wyczerpanie nerwowe zaznaczające się słabym pulsem oraz zimnymi kończynami, niewydolność śledziony z jednoczesnym brakiem apetytu, duszności na skutek niewydolności płuc, pragnienie na skutek osłabienia płynów ciała,osłabienie z nadwrażliwością nerwową i bezsennością, problemy z erekcją i oziębłość, niewydolność serca.

1 kapsułka odpowiada średnio 1 ampułce 10 ml i zawiera:

  • Standaryzowany ekstrakt korzenia żeń-szeń (Panax Ginseng) – 80 mg, o zawartości substancji czynnych(ginsenozydów) 8 mg.
  • Mleczko pszczele (Royal Jelly) – 120 mg, o zawartości  kwasu 10-hydroksy-2-decenowego 7,2 g > 6% co odpowiada 560 mg świeżego mleczka.

Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.