Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Cewniki do odsysania


Dostępność: 1-3 dni
Producent: Antar
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:0.69

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Cewniki do odsysania


Wysokiej jakości sprzęt medyczny dostępny w naszym sklepie to gwarancja użyteczności i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty powstały po konsultacji ze specjalistami w danym zakresie. Dlatego też spełniają obowiązujące standardy i normy.
Tak wysokie wymagania spełniają też cewniki do odsysania. To profesjonalne wyroby medyczne, które przydadzą się nie tylko w każdym szpitalu, ale także na użytek domowy.


Cewniki do odsysania zostały wykonane z odpowiednio dobranego materiału. Dzięki zmrożonej, aksamitnej powierzchni, gładkiej i miękkiej, ich użycie nie przysparza żadnych problemów. Właściwy kształt oraz otwory, zostały tak zaprojektowane, by osoba wymagająca pomocy medycznej w każdej sytuacji czuła się komfortowo i pewnie. Użycie tych cewników to gwarancja doskonałego działania i pełnej ochrony pacjenta.
 

Rozmiar: 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22


Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.