Vitmarket - ponad 10 lat doświadczenia

Produkty dla Twojego zdrowia

ponad 10 lat doświadczenia

Zadzwoń:785 254 947 / 667 460 011

Opaska magnetyczna na kolano


Dostępność: Towar niedostępny
Producent: Homedics
Koszt dostawy: Patrz tabela kosztów dostawy

Cena:113.99

Kupując ten produkt otrzymasz 5 % zwrotu za zakupy! Jeśli polecisz nasz sklep znajomemu to  dożywotnio otrzymywać będziesz dodatkowe 5 % za każde jego zamówienie w Vitamarket.pl. Dowiedz się więcej tutaj - Program lojalnościowy Vitamarket.pl


Opaska na kolano wyposażona w 12 magnesów ukrytych w neopronowym pokryciu pozwalającym na optymalne utrzymanie ciepłoty ciała.
Centralnie umieszczony otwór umożliwia dogodne ułożenie kolana.
Opaska magnetyczna na kolano wykorzystywana jest w rekonwalescencji po różnego rodzaju urazach oraz jako środek wspomagający proces uśmierzania bólu.
Końcówka wyposażona w zapięcie typu "rzep" ułatwiająca zapinanie i odpinanie.
Komfortowe, neopronowe pokrycie sprzyja utrzymaniu naturalnej ciepłoty ciała a także pomaga w przypadku zranienia.
Zewnętrzne, pluszowe pokrycie zapewnia dobrą przyczepność zapięcia.
Pastylki magnetyczne ergonomicznie umieszczone na spodniej, czarnej stronie opaski sprawiają, że ich działanie terapeutyczne jest optymalne.


Sposób użycia:
Czarną stronę opaski (oddziaływującą magnetycznie na ciało) kierujemy do wewnątrz tak, by zawsze przylegała bezpośrednio do skóry. Opaskę najlepiej zakładać w pozycji siedzącej. Niebieską stronę opaski kierujemy na zewnątrz, a centralnie umieszczony otwór nakładamy na kolano. Proszę zwrócić uwagę, że jeden koniec z każdej czarnej powierzchni ma łatkę z samoprzyczepnego materiału typu "rzep". Należy końcem, pozbawionym łatki owinąć nogę tak, aby górna część opaski znalazła się z tyłu ponad kolanem. Następnie nałożyć na to koniec z zapięciem lekko dociskając do niebieskiego materiały pokrywającego. Te same czynności należy wykonać z dolną częścią opaski, przekładając ją tak, by znalazła się z tyłu poniżej kolana. Należy tak dostosować siłę zapięcia, by opaska nie uciskała, gdyż może to spowodować tamowanie przepływu krwi.Opaska magnetyczna najlepiej spełnia swoje zadanie, gdy jest nałożona bezpośrednio na skórę, ale jeżeli istnieje taka potrzeba, może być noszona na ubranie.

Aby dodać opinię musisz się zalogować

Bestsellery

Kategorie

Obsługiwane płatności
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.